Streetball, košarkaška svaštara, niže srpske lige... i sve druge teme
Korisnikov avatar
By dovlimir
slušam ovog mučenog Jakovljevića, i ne mogu da se otmem utisku da baš ne voli Gudurića. kaže lik, da Gudurić nikada neće postati igrač, nema dribling, atletiku, IQ mu nije na nivou, odbranu igra slabo... kaže da su u njegovim godinama naši igrači u prošlosti osvajali zlatne medalje, i da ne može dobra igrač jednu tekmu da postigne 0, drugu 14 poena... a sa druge strane zagovara Dangubića koji inače daje po 30 poena svaku tekmu i Rebića koji puca od atleticizma... najblaže rečeno mislim da tip nije normalan!
Korisnikov avatar
By Lucky
dovlimir napisao:slušam ovog mučenog Jakovljevića, i ne mogu da se otmem utisku da baš ne voli Gudurića. kaže lik, da Gudurić nikada neće postati igrač, nema dribling, atletiku, IQ mu nije na nivou, odbranu igra slabo... kaže da su u njegovim godinama naši igrači u prošlosti osvajali zlatne medalje, i da ne može dobra igrač jednu tekmu da postigne 0, drugu 14 poena... a sa druge strane zagovara Dangubića koji inače daje po 30 poena svaku tekmu i Rebića koji puca od atleticizma... najblaže rečeno mislim da tip nije normalan!
Preporucujem ti da promijenis ugao gledanja te emisije. Ja obozavam da je gledam jer se bas nasmijem i oraspolozim.
Jakovljevic i nekako, ali ja stvarno imam osjecaj da Andjus nije stvarno tolika dileja nego samo dobro glumi. Ukoliko nije tako, onda prosto ne mogu da zamislim sta se desava u njegovoj glavi i kako uopste zivi sam sa sobom. Pazi kad imam osjecaj da je citava njegova situacija oko Blica proizvod frustracije kako se nije naslo mjesto za velicinu poput njega na famoznoj listi top 50 najuticajnijih novinara. Slicno je bilo i ranije kada su ga ispalili iz FK CZ pa je ispirao usta Dzajicem i Covicem. Jednostavno, veceg a umisljenijeg diletanta ja nisam vidio na nasim medijima.
Korisnikov avatar
By dovlimir
ma ja se Andjusu ni ne čudim. ok, možda lik i glumi da mu emisija bude gledanija i sl. stvari, ali Jakovljević koji kao poznaje košarku... ili si u pravu. treba ovu emisiju gledati kroz ružičaste naočare.
Korisnikov avatar
By kontrabas
Koga ne mrzi engleski. Kolumna Ryana Emeta o FIBA vs Evroliga konfliktu. Prva od četiri. Ostavite komentar, oživite diskusiju!
http://ballineurope.com/closing-off-sen ... ation-002/
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Ostale reprezentacije

Hteo sam I ja da procitam ovu KRATKU istoriju SP.[…]

Fudbal

Mislim da je to stari projekat.. Poslato sa SNE-[…]

Svaštara