Streetball, košarkaška svaštara, niže srpske lige... i sve druge teme
By Salvatore Guliano
onda te mozda i znam samo treba da prepoznam lik :)
Korisnikov avatar
By Karaburac
Ma bezi, kakvo Zarkovo, cim mi neko Zarkovo spomene meni u glavi Rupcine odakle smo burazeru izvukli snajku.... U ostalom dosta je to daleko meni, skroz drugi kraj grada.
Jedan ortak moj, ok bivsi ortak, je igrao prvo kod nas, pa je presao u KK Savu, a sada igra na Miki Maus koledzu u Americi. Tj, mislim da mu je ovo bila poslednja sezona, veze nemam sta ce sada da radi. Elem, zapamtio sam zato ime skole, znam da su nas tamo docekivali kao domacini. PS cisto da naglasim da smo ih razvalili :)
By Salvatore Guliano
Karaburac napisao:Ma bezi, kakvo Zarkovo, cim mi neko Zarkovo spomene meni u glavi Rupcine odakle smo burazeru izvukli snajku.... U ostalom dosta je to daleko meni, skroz drugi kraj grada.
Jedan ortak moj, ok bivsi ortak, je igrao prvo kod nas, pa je presao u KK Savu, a sada igra na Miki Maus koledzu u Americi. Tj, mislim da mu je ovo bila poslednja sezona, veze nemam sta ce sada da radi. Elem, zapamtio sam zato ime skole, znam da su nas tamo docekivali kao domacini. PS cisto da naglasim da smo ih razvalili :)
nemoj rupcine da mi poredis sa zarkovom, jeste to isti kraj ali su rupcine selo :P

nista onda svrati do bloka :D
Korisnikov avatar
By Karaburac
Svraticu brate obecavam, samo da se malo vratim u formu. Necu da se brukam pred mladjim narastajima :).

Igrao sam u nedelju prvi basket od operacije, u odbrani sam igrao kao 40cm nizi Slavko Vranes, a u napadu sam bio mesavina Dace Mijatovica i Stragija Stevanovica :)
By Salvatore Guliano
to mi odgovara, ma jok ne moras da se pripremas necu da se sirim(MNOGO) po forumu kad te budem dobio :D taman cemo tad da zovemo Shomija, Zexa, Jaku, Tonia i ostale pa nas bude mozda za 3 na 3 xD
Korisnikov avatar
By Karaburac
Ma nemoj da me zajebavas SG ne smem u stav jos uvek da se spustim, a.... Ne znam kako da ti kazem, ali ja nikad ne igram fin basket. Volim da dobijem pa to ti je :)
By Salvatore Guliano
sta si se usro pusticu te prvu, cisto da se ponadas :D
Korisnikov avatar
By Karaburac
Vidi ga dilber mali :). Uf, videces samo kad se vratim u formu, neces moci da sutnes a kamo li kos da das :). E sad u napadu vec nemam pojma sta cu da uradim, na zalost ja sam jedan od izdanaka Tepic generacije :? Hvala Bogu te sam bar u nogama jak kao bik pa uguram skoro svakog pod kos. Secam se sa 17godina sam svratio kod ortaka u teretanu (inace u teretanu ne idem, nikad) i kad su mi videli listove ovi iz teretane krenuli da me smaraju kakve vezbe radim, ja rekao nikakve, nasledio takve noge od caleta. Oni meni kao koliko mozes da podignes, ja reko nemam pojma stvarno nikad nisam merio. Nabiju oni meni na leg pres 260kg i rekli mi nemoj da spustas skroz do kraja nego izbacuj tezinu samo iz prstiju tako ces da izolujes tezinu na list, a neces da prebacujes na butinu. Poslusam ih ja i prvi put podignem 60 puta ono, napravio pauzu pa opet 60 puta, pa opet i tek nakon pete serije me je malo zateglo.
By Salvatore Guliano
nemoj da mi se siris na recima ovde ! mogu da pomislim da si cak i dobar :mrgreen:
Korisnikov avatar
By Karaburac
hahaahah ma gde sam dobar :). Mada ljudi vise vole da igraju sa mnom nego protiv mene, ali to samo zato sto kazu da mnogo bijem :)
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11
ABA fantasy

Demantujemo navode I najostrije osudjujemo insinua[…]

Nije priča da Tomić nema pojma, niti da je prethod[…]

Nikola Djurisic (2004, Mega Bemax) goes coast-to-c[…]

Svaštara