Korisnikov avatar
By Zex88
The Answer napisao:Meni je sad najzanimljivija regularna liga. Zex najprijatnije iznenađenje, Mutinjo najneprijatnije ove sezone.
Apsolutno saglasan SlikaSlika

Mislim da je ovo sezona gde sam najmanje puta zaboravio da promenim tim i najviše puta stvarno gledao šta biram i kad biram..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

By Gira PFC
Answer, da ti nisi pomenuo regularnu ligu, ja je ne bih ni pogledao. Po pravilu na regularnoj privatnoj ligi gledam samo poslednje kolo i tražim rezultate svog rivala u H2H ligi. Nekako sam se odvikao da pratim ukupni rezultat, a sve zbog H2H lige, koja me potpuno "okupira".
U tom smislu, treba pohvaliti Vegu, ove godine baš dobro gura, odvojio se na prvom mestu i ima velike šanse da pobedi. :clap: Ja sam na visokom petom mestu, mislim prvi put ove sezone. Ipak, kod mene je akcenat na Fenjer ligi, tu branim prošlogodišnji tron ;)
A kod nas fenjeraša, prilično je neizvesno, baš će biti zanimljivo u narednom periodu.
Korisnikov avatar
By The Answer
Gde god da je akcenat veći je rezultat onog koji osvoji regularnu nego onog koji osvoji h2h. H2H mu dođe kao neki kup.
Korisnikov avatar
By The Answer
Zna li ko šta se dešava sa Marinkovićem? Nema ga u izveštaju a nije igrao njihovu ligu pre neki dan...
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Mogli smo mi porazeni u cetvrtfinalima da odigramo utakmice razigravanja i za 5 i 7 mesto posle, cisto da nam bude zabavno? Razigravanje i za 5 i 7 mesto, ko skupi 2 pobede dobija?

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Ubacio Kodija pa poništio i ubacio Rajana

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Kodi za četvrtinu sa 2 na 18 a šugavi Pulen sa 12 na 14 debilčina raspala.
Korisnikov avatar
By Vincent Vega
Kako su me sjebali produžeci... Umesto 15 razlike imam samo 9.
Korisnikov avatar
By The Answer
Mene drugo poluvreme, sa plus 10 na minus zapravo 8, dobio Pulen bonus za pobedu.
  • 1
  • 965
  • 966
  • 967
  • 968
  • 969
  • 980
KK Partizan 2019/2020

Ocajni smo bili, bas neorganizovani u drugom. Drza[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Pa strasno....

Kup Radivoja Koraca