Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Samo 114 na kraju, centri me svi prodali i Cerovina, Zagorac isto ocajan, u 5 minutu je imao indeks 7 i tako je i ostao.
Korisnikov avatar
By Antoine
Ja sam ovo kolo dao igračima slobodno, ubi nas ritam subota-subota. Ko god da je igrao protiv mene, čestitam. Osim ako je Žex.
Korisnikov avatar
By Korto Malteze
Bas me je pogledao zreb...namestilo se tako da sa veoma losom ekipom imam 3 pobede iz 4 kola... a lako su mogli biti svi porazi, sto se vidi i po razlici! :)

Medjutim uskoro sledi serija poraza, jer kvalitet pre ili kasnije ispiliva, a nekvalitet-uvek! :D
By Gira PFC
Korto, čestitke na pobedi! :clap:
Ja sam imao očajnih 105 poena, pa i nisam mogao očekivati ništa. Međutim, i sa tim očajem od bodova, bio sam osmi od nas 20 za ovo kolo. To samo pokazuje koliko su nam "uzdanice" omanule ovo kolo.

Sledeće kolo me čeka derbi začelja sa Toinom, a Junior će se nameriti na Milaneziju, trenutnog lidera grupe 2. S obzirom da je Junior bio vrlo loš ova 4 kola, neke izmene su bile neophodne, videćemo da li će biti pomaka na bolje.
Korisnikov avatar
By Zex88
Izbacio sam Milka i ubacio Tomasa.. Trenunto samo ta izmena.. I napadam Gaju na teskom gostovanju u Kragujevcu.. Domaci teren,sudije i pritisak sa tribina Kabastih ce bati faktori koji ce probati da stave kao primarni i da sruse junacku cetu iz Batajnice.. SA STITOM ILI NA NJEMU!!!
Korisnikov avatar
By Korto Malteze
Gira PFC napisao: Sre Okt 30, 2019 8:26 am Korto, čestitke na pobedi! :clap:
Ja sam imao očajnih 105 poena, pa i nisam mogao očekivati ništa. Međutim, i sa tim očajem od bodova, bio sam osmi od nas 20 za ovo kolo. To samo pokazuje koliko su nam "uzdanice" omanule ovo kolo.

Sledeće kolo me čeka derbi začelja sa Toinom, a Junior će se nameriti na Milaneziju, trenutnog lidera grupe 2. S obzirom da je Junior bio vrlo loš ova 4 kola, neke izmene su bile neophodne, videćemo da li će biti pomaka na bolje.
Hvala Giro!

Srecno Junioru i tebi u nastavku!
Korisnikov avatar
By skeske
Iako ce mi se kasnije vratiti (jer sam imao strasnih promasaja sa padom cijena), napredovao sam igracki u odnosu na prosle sezone, i zauzimam trece mjesto u svojoj grupi. To je dokaz da kontinuitet uvijek daje rezultat. Da nisam u poslednjem trenutku Kodija zamijenio Alenom, i onda slijepo se tog drzao, vjerovatno bi bilo jos bolje.
Malo mi je DD nabio kompleks, prosle godine me je izbacio u doigravanju, a ove godine mi je nanijeo jedini poraz, ali ucim iz gresaka i tempiram formu :D .
Sledece kolo sa Djordjinom, koji igra promjenjivo, nadam se da nece sksplodirati bas protiv mene :)
Korisnikov avatar
By Lika
Za ovo kolo sam ubacio trojicu toplo/hladno igrača, pa da vidimo ako će se koji zagrijati. 😁
Korisnikov avatar
By milanezija
Vratio sam Kodija i ne diram do kraja sezone...

I prvo kolo bez Simonovica. Ocekujem da ima 30p...
  • 1
  • 889
  • 890
  • 891
  • 892
  • 893
  • 916
KK Partizan 2019/2020

Koliko sam video,dosta je bilo na gornjem delu, ip[…]

ABA fantasy

Kad sam se upoznao sa sistemom Blno (basketball le[…]

Svaštara