Korisnikov avatar
By Srbin iz Crne Gore

Prošle sezone prvo i treće, ove sezone treće mjesto u generalnom plasmanu. Sve u svemu, moglo je bolje, ali i pored svih problema, nije toliko loše. Kontinuitet da se bude na pobjedničkom postolju se nastavlja. Biće bolje sledeće sezone.

Sportski pozdrav.

Послато са Redmi 6A уз помоћ Тапатока

Poslednja izmena od Srbin iz Crne Gore u Pon Mar 18, 2019 5:18 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
By Poska

Дођи бре комесаре! Да ти натрпам муда у уста (ставио бих слику као Богдан, него ме мрзи да тражим)!!!

У последњем колу убедљива победа, ово је показатељ шта вас чека следеће године, само да сменимо комесара.

Korisnikov avatar
By Zex88

Čestitke svima, bila je dobra zabava.. Zlatna sredina, nadam se napretku tokom leta..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Korto Malteze

Cestitke pobedniku! :clap:

Isto tako cestitke i svima koji su igrali fer i posteno do samoga kraja!

Zelim svima da budu zivi i zdravi, pa da se opet zabavljamo iduce sezone! :dance:

Korisnikov avatar
By Vincent Vega

Čestitke šampionima Lakiju i Šurdi! :clap: :clap: :clap:
Slika
Svaka čast, momci. Zasluženo. Tronovi su vaši.

Čestitam i Dimitrisu na finalu i Augriju na bronci :clap:

Posebna zahvalnost komesaru, stvarno si dobro ovo odradio.

Ja se izvinjavam što sam se malo isključio sa teme pred kraj, ali stvarno ne stižem, ubi me posao. Ipak, igrao sam do kraja, redovno vršio po tri izmene (uglavnom pogrešne).

Nadam se da sam dostojno branio boje Kragujevca ove sezone ;), vidimo se i sledeće. Volem ovu igru.

Korisnikov avatar
By Lucky

Zahvaljujem svima na cestitkama i upucujem iste svima koji su igrali do kraja aktivno. Bilo je zadovoljstvo, kao i uvijek, igrati se sa svima vama. Na neki nacin mene jos jedino fantasy drzi aktivnim na forumu.
Sve rijeci zahvale i za naseg komesara. Vec se radujem ponovnom druzenju sledece sezone.

Korisnikov avatar
By Poska

Чиме вас потплаћује овај комесар када му дајете такву верност? Почели и овде сендвичи да се деле! Очигледно мирни протести не могу ништа да промене, мораћемо мало екстремније.

Korisnikov avatar
By Srbin iz Crne Gore

Dobar je covjek, ali se prodao za platu od 400€ u željezari u Smederevu. Jbg, porodica.....

Korisnikov avatar
By milanezija
Srbin iz Crne Gore napisao:

Dobar je covjek, ali se prodao za platu od 400€ u željezari u Smederevu. Jbg, porodica.....

Tebi je to što neko crnči za te pare zajebancija...

• 1
  • 826
  • 827
  • 828
  • 829
  • 830
  • 915
ABA fantasy

Kako Milanezija pokušava da me FIBA pravili[…]

Sad sam pogledao šta je Plavšić prič[…]

Reprezentacija Srbije

Spava on, sprema se za tenis [emoji38] Poslato sa[…]