By surda
Strasno. Htio prodati Bamfortha prije ovog kola, a gospodinu nekom logikom cijena postala 15 :)

Ukrali mi lagano 30 kredita.
Korisnikov avatar
By amiga500
Ako budemo djelili 1. mjesto, ekipa s manjim budzetom je prva :-) Ne pitaj kako znam ;-)
Korisnikov avatar
By milanezija
amiga500 napisao:Ako budemo djelili 1. mjesto, ekipa s manjim budzetom je prva :-) Ne pitaj kako znam ;-)
Znam i ja to jer sam jednu loptu tako poduvao
Korisnikov avatar
By milanezija
amiga500 napisao:649 budzet ekipe
676 mi kosta ekipa posle kola i 19 kredita neiskoriscenih

Ali ne znam kako se gleda, imao sam par max rastova pa da se ne racuna cena pre kola ili kako vec
By Gira PFC
The Answer napisao: Pon Mar 02, 2020 9:04 am Uroš Luković ti je povređen od pre par nedelja koliko ja znam
U pravu si bio Answer, nisi ti za džabe šampion :)

Ovo kolo i Junior i ja smo dobili. Još dva kola do kraja Fenjer lige, a Amiga mi već nekoliko kola duva za vrat, sve je bolji. Biće vrlo interesantno do kraja.
Korisnikov avatar
By The Answer
Poprilično je sigurno da su i ovde medalje podeljene a uz ovakvo stanje gde svi imamo po bar 7-8 istih igrača poprilično sam siguran da Milanezija uzima zlato. Vega i ja da raspodelimo srebro i bronzu i da se razilazimo.

5 medalja za 5 sezona od čega 3 zlata, od koga je dosta je.
Korisnikov avatar
By milanezija
amiga500 napisao:225 rezultat kola, kako brate ?!
243 max, ovo mi uopste nije jasno kako je neko izveo, znaci da je imao 3 od Fundic/Evans/Lazic/Rebec/Dimec + Atic koji se raspada mesecima
  • 1
  • 979
  • 980
  • 981
  • 982
  • 983

Drugi pripremni turninr Evrolige pod nazivom odigr[…]

Fudbal

Sreća na žrebu je i dalje tu, i to mnoooogo veća n[…]

KK Crvena zvezda 2020/2021

Dovešće jednog beka sigurno, samo je pitanj[…]

Ostali klubovi ABA lige