Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By djokonda
BogdanB napisao:Bas sam se obradovao za film dzoker, to je i moj omiljeni negativac, plus se i digla neka prasina u vezi tog filma i sve je išlo ka tome da se odusevim kada pogledam. Nisam hteo ni trejler da pogledam.
Malopre gledao film i mogu da kazem da nije ništa posebno, ne razumem ni ocenu 9 na imdb od 200000 ocenjenih.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Planiram da ga odgledam, ali nemam velika očekivanja...čitao sam neke kritike i imam osećaj da su se mnogo trudili da budu pametni i društveno kontroverzni za jedan film o liku iz stripa, kao i da Žoakin preglumljuje. Zanimljivo je da ocene kritike nisu neke (roten tomatos 68%, na metakritiku 59/100). Plus, svaka dobra kritika kaže otprilike isto ''više studija karaktera, nego film o superheroju i fantastičan Žoakin Finiks''...nemam pojma, sve mi više deluje da je studijo odradio odličan marketinški posao i da je odatle ocena 9 na imdb-u (nešto kao Black Panther s tim da je taj još politički podoban pa otud i dobre kritike).
Korisnikov avatar
By djokonda
Pavac napisao: Čet Okt 03, 2019 9:59 pm Jel prati neko ovu seriju sto ide na prvoj, Besa ?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Toliko ima dobrih stranih serija koje nemam vremena da gledam da nemam vremena da trošim na domaće koje su u najboljem slučaju ok.
Korisnikov avatar
By Pavac
Ja cesto volim da pogledam domace, narocito one lagane, sindjelici, vojna akademija itd.. gutaju se kao cipi cips i blago receno uz njih odmaram mozak

Korisnikov avatar
By Lucky
Konačno odgledao El Camino. Baš je lijepo vratiti se u specifičnu atmosferu iz serije mada verujem da je potpuno drugačiji utisak kod gledalaca koji nisu gledali istu sa posebnim žarom.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Pavac
J E B O T E
!!!

Kako je danas bila brutalna epizoda drzavnog, ja se ni nisam uspeo nasmejati koliko sam bio odusevljen... ej, Lambda letnji hit u Titelu 2019. godine

E da, Kragujevcani, jel ste obisli Boskica u kasarni?

Korisnikov avatar
By Pavac
Jel neko gledao uvod u anatomiju?

Odnosno, svi su gledali verovatno ali jel neko pomnije pratio? Kakva je serija?

I ja sam gledao nesto malo dok je to pustao fox i b92 valjda, ali sad planiram da pocnem ispocetka..

Korisnikov avatar
By skeske
BogdanB napisao: Čet Okt 10, 2019 2:39 am Bas sam se obradovao za film dzoker, to je i moj omiljeni negativac, plus se i digla neka prasina u vezi tog filma i sve je išlo ka tome da se odusevim kada pogledam. Nisam hteo ni trejler da pogledam.
Malopre gledao film i mogu da kazem da nije ništa posebno, ne razumem ni ocenu 9 na imdb od 200000 ocenjenih.

Au Bogdane, film je vrh. Naravno ako si ocekivao neku akciju ili neku napetu radnju, nista od toga, ali do sada najbolje prikazana psiha Dzokera, plus jebeno ludjacki je odglumljeno, ko je imao prilike da gleda dusevne bolesnike, zna o cemu pricam. Film je jebeni vrh!
Korisnikov avatar
By BogdanB
Ocekivao sam totalno drugu pricu, a dobio sam suprotno i otuda razocarenje. Film kao film je super predstavljen o ovome sto se prica. Sada mi se glava ohladila pa mi lakse :D

Korisnikov avatar
By djokonda
Knives out, odnosno Nož u leđa, kako su ga ovde preveli, odličan film, najbolji ove godine koji sam gledao. Odlično napisana, režirana i odglumljena ''who done it'' krimi priča...veliki je uspeh u takvom žanru napraviti svež i originalan film.
  • 1
  • 147
  • 148
  • 149
  • 150
  • 151
  • 152
Reprezentacija Srbije

On je i one sezone u KKP odmah na prvom mecu zarad[…]

Svaštara

Baš nedavno sam završio sa čitanjem […]