Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By The Answer
BBBbbb napisao:
The Answer napisao:Budimo realni, serija nije loša. Setih se Gazde Slika

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka
Ja Mileta gledam drugim ocima zbog te serije.
Sedeo sam nekoliko puta sa njim po sat-dva, imamo zajedničku prijateljicu, pili, jeli, pričali o mnogim temama... ali nikad nisam smatrao za shodno da ga priupitam o Erotomanu.

Послато са NEM-L21 помоћу Тапатока
Korisnikov avatar
By Pavac
Ja sam stigao do dela kad gazda Kazu posalje da prodaje makarone :D
Bitorajac je ozbiljna glumcina..

O cemu da ga priupitas, ne kontam... ?
Korisnikov avatar
By BBBbbb
Za Bitorajca nisam cuo puno pozitivnih stvari. Neki ekvivalent Kicica u privatnom zivotu.

Answer pomalo ti i zavitim. Deluje mi kao izuzetno zanimljiv lik za bleju. Na stranu sto mi je HP omiljeni bend s ovih prostora (ne samo trenutno, vec generalno).
Korisnikov avatar
By The Answer
Izuzetno zanimljiv i prijatan, onako sitan i nizak još dodatno stvara sliku nekog dobrice. Može da razglaba o svim mogućim temama, od hrane i muzike do mentaliteta pučanstva na hrvatskim otocima i kvalitetu rakije u seoskim birtijama Šumadije.

Meni su ako ne omiljeni onda u top 3, slušao sam ih stvarno mnogo puta (samo u Kragujevcu 5) širom Srbije. Ali sad sam već u fazi da ne rkćem unezveren od alkohola ispred bine nego onako sa strane, kuliranje uz po koje pivo, hladno naravno. Bili su na Arsenalu sad a radiće Novi Bečej (težak kirbaj i kotlovina samo kraj zvonika sutra nije Severina nego Svetlana) i Čačak uskoro.

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka
Korisnikov avatar
By djokonda
Za sve ljubitelje serija sa odličnim scenariom i likovima preporuka je serija Naslednici (Succession) na HBO...u toku je 2. sezona...fenomenalan scenario, odlična gluma, režija. Meni lično serija je u rangu Sopranos, Wire, Mad Man.
Korisnikov avatar
By Pavac
Jel prati neko ovu seriju sto ide na prvoj, Besa ?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
Bas sam se obradovao za film dzoker, to je i moj omiljeni negativac, plus se i digla neka prasina u vezi tog filma i sve je išlo ka tome da se odusevim kada pogledam. Nisam hteo ni trejler da pogledam.
Malopre gledao film i mogu da kazem da nije ništa posebno, ne razumem ni ocenu 9 na imdb od 200000 ocenjenih.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

• 1
  • 145
  • 146
  • 147
  • 148
  • 149
Tenis

Milanezija kakve su sad kalkulacije što se[…]

Iz navijackog ugla

Prica se da je hteo da napravi novu frakciju. Na k[…]

NBA