Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Vincent Vega
Lika napisao:I to ni više ni manje nego 8-godišnjega Beama, black label 8-)
Ako budeš imao priliku, probaj Knob Creek (9 godina), pa mi reci razliku između njega i JB Black label-a ;)
Liko, nisam imao priliku da probam taj nektar, čuo sam da košta četrdesetak dolara boca. A rado bih ga posedovao, mislim da savršeno ide uz tipa poput mene :) :
Slika

Inače, ovaj JB Black je takođe nektar. U poređenju sa belim (koji obožavam) - pa to su dva potpuno različita pića.
Korisnikov avatar
By Lika
Vincent Vega napisao:
Lika napisao:I to ni više ni manje nego 8-godišnjega Beama, black label 8-)
Ako budeš imao priliku, probaj Knob Creek (9 godina), pa mi reci razliku između njega i JB Black label-a ;)
Liko, nisam imao priliku da probam taj nektar, čuo sam da košta četrdesetak dolara boca. A rado bih ga posedovao, mislim da savršeno ide uz tipa poput mene :) :
Slika

Inače, ovaj JB Black je takođe nektar. U poređenju sa belim (koji obožavam) - pa to su dva potpuno različita pića.
Ok, here's the Catch 22 8-)

JB White - 4 godine
JB Black - 8 godina
Knob Creek - 9 godina, single barrel

Sve ista formula, samo razlika u odležavanju i kod Knob Creeka u tome što je single barrel, dakle ne miješa se cijela serija iz svih bačvi. ;)
Korisnikov avatar
By Vincent Vega
Pa da, cela fora je u odležavanju.
Hm, to znači da moraš što pre da kreneš u proizvodnju!
Ako ga napraviš recimo dogodine, pa onda čekanje 8-9 godina... Jbt, pa hoću li ja to doživeti? :think:
:D
Korisnikov avatar
By Lika
Vincent Vega napisao:Pa da, cela fora je u odležavanju.
Hm, to znači da moraš što pre da kreneš u proizvodnju!
Ako ga napraviš recimo dogodine, pa onda čekanje 8-9 godina... Jbt, pa hoću li ja to doživeti? :think:
:D
Mora ležati minimalno 3 godine da bi mogao nositi naziv Whiskey (ili Whisky po škotima)
Korisnikov avatar
By Mikoni
Kume, preduhitrio si me.

Zmajsko mi nije bilo ništa bolje od ostalih. Mislim da je Kabinet bolji.

S ovim Medvedom sam imao loše iskustvo u nekom klubu. Bilo je kao voda, izlapelo skroz. Možda samo loša serija.

Mojih Bugara nema. Mislim da ovu Belu rodu nisam ni probao. A iskren da budem, ja sam malo šta od ovih piva i video. Ništa nije bilo lepo istaknuto.

Inače, Berliner, mislim, organizuje Beer street sledećeg vikenda. Festival Džeza i piva. Mislim da neće biti naročito mnogo točenih piva, ali sam siguran da će biti dosta žena i ok muzike. Mada, mislim da sam pročitao da su najavili i neke štandove s pivom.
Korisnikov avatar
By Kum Žoržo
Jes tako, bice i Beer Street i ja opet necu moci da prisustvujem tome. Sto se Bele Rode tice, imas je u Pivopiji ili Majsotru za pivo, tako da mozes i dalje da probas.

Za Zmajsko sam cuo neverovatne hvalospeve sto potvrdjuju i ocene na specijalizovanim sajtovima, ali do sada ga nisam probao. Ono sto mi je zapalo za oko je dizajn etikete, koji kao da su radila deca na likovnom. :)
Korisnikov avatar
By Lika
Kum Žoržo napisao:Jes tako, bice i Beer Street i ja opet necu moci da prisustvujem tome. Sto se Bele Rode tice, imas je u Pivopiji ili Majsotru za pivo, tako da mozes i dalje da probas.

Za Zmajsko sam cuo neverovatne hvalospeve sto potvrdjuju i ocene na specijalizovanim sajtovima, ali do sada ga nisam probao. Ono sto mi je zapalo za oko je dizajn etikete, koji kao da su radila deca na likovnom. :)
Zmajsko je malo palo u odnosu na prve batcheve, imadoh priliku probati u nekoliko navrata, ali zato su obrnutu stvar napravili u Novoj Rundi. Njihov APA je nešto strašno dobro, mirisom vuče na bazgu, a kad budete probali, probajte nanjušiti i travu (onu travu, da :D ). Nema je unutra, ali da ga je.eš, osjeti se u mirisu malo. Sam okus je veoma osvježavajući, Citra hmelj iskače ko političari iz pašteta :) . Meni lično najbolje craft pivo u Hrvatskoj u ovom trenutku, ali s jednim problem, nema boca, samo kegovi, pa ga se ne može pronaći svugdje nažalost. :(
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 22
Svaštara

Sto bre duka, pravda za oliveru! [emoji38] Posl[…]

NBA

Na kom si ti operateru?

Fudbal