Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By skeske
Kada pomislite da je sa SNSom tesko, uvijek se sjetite da su SNSDovi strucnjaci postavili godisnju cijenu 90 kilometara auto puta Banja Luka-Doboj u iznosu od 2400 evra (slovima dvije hiljade cetiristo evra). :D Koliko smo govno od drzave, sljam i supak svijeta sa fasistima na celu drzave moze da se lako provjeri uporedjujuci ovu cijenu sa npr Austrijom i njohovom godisnjom cijenom od 90 evra, ili Slovenijom sa 110 evra, Svicom za nekih 40-50 franaka itd... Ali sve ovo zasluzujemo jer smo govna :D
Korisnikov avatar
By Pavac
Pavac napisao:Danas u Sremskoj Mitrovici u skoli Jovan Jovanovic Zmaj koja je uvek vazila za najelitniju u gradu, ucenik osmog razreda prebio direktora skole

Uzas.. Slika

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Ispalo je veliko sranje od ovoga iako sam ja mislio da nece biti nista

Navodno, to vece kad je direktor pretucen taj klinac je strpan u tvorza u celiju sa odraslim ljudima a direktor je upao u kucu njegovoj samohranoj majci i pretio da ce silovati nju i njene 2 male cerke
Kako se prica, decak jeste uvek bio problematican ali je i bolestan ( ne znam tacno sta mu je, ima neki poremecaj i ne moze da mu se drzi paznja, zato ne slusa na casu, izlazi i ulazi kad hoce, jede na casu, nema koncentracije ni za sta itd.. ) i direktor ga je tad opomenuo da ne jede na casu i rekao mu da njih dvojica izadju napolje a onda ga odveo u neku prostoriju gde nema kamera i nalupao mu samare, onda je klinac pobegao napolje, skinuo sic sa bicikla vratio se u skolu i unakazio direktora od batina

Decakova mama sad prica da joj stizu stalne pretnje sa svih strana a da ona nista nije kriva kao ni njene cerke i da je njen sin sve to radio u samoodbrani

Korisnikov avatar
By BogdanB
Nece se tu nikada saznati sta je bilo. Ko ima vecu pozadinu, taj ce pobediti

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
Ekipa emisije sat isla terencima na vrh kajmakcalana. Veoma zahtevno i za terence da se dodje na vrh, a onda se covek pita kako su nasi junaci uspeli u prvom svetskom retu da potuku gamad bugarsku
Terencima trebalo tri sata da predju 22km

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
U Sremskoj Mitrovici zavrsena kompletna rekonstrukcija zeleznicke stanice
Uvek ima hejtera koji ce da seru da ne valja, da je fus i da uvek moze bolje, meni ovo deluje bas lepo
Dosta je promenjena i okolina, sad je ispred stanice neki plato i klupe, komunjarski spomenik je ostao isti a nekad je ispred stanice bio kruzni tok, okretnice nekih autobskih linija i 1 stanica za druge linije
Jos ja i drugar isli prosli vikend da se provozamo i vidimo kako je uradjeno a ono nije bilo gotovo, tek danas je zvanicno gotovo

IMG_20191026_201840.jpg
IMG_20191026_201840.jpg (51.25 KiB) Pogledano 33 puta
FB_IMG_1572432664240.jpg
FB_IMG_1572432664240.jpg (47.04 KiB) Pogledano 33 puta
FB_IMG_1572475548395.jpg
FB_IMG_1572475548395.jpg (11.3 KiB) Pogledano 33 puta

Korisnikov avatar
By milanezija
Taj komunjarski spomenik i ljudi kojima je posvecen su ti oslobodili mesto. Ti ljudi su ginuli za slobodu a ne za komunizam... Ali sto da se razlikujemo od Hrvata i ostavljamo slucajno spomenike antifasizmu...
Korisnikov avatar
By Zex88
Osim Tita, mislim da nijedan drugi spomenik iz tog period nije sklonjen..
Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:Osim Tita, mislim da nijedan drugi spomenik iz tog period nije sklonjen..
Tako i treba da bude. Mada je meni bedno bilo i menjanje ulica partizanskim herojima, zasto je Sava Kovacevic npr kriv za ono posle rata...
Korisnikov avatar
By The Answer
Koji spomenik tj kome je u pitanju? Samo čekam kad će spomenik tzv V3 da nazovu komunjarskim jer je to sad popularno, kao da nismo bili na pobedničkoj strani u ratu.

Kod nas su neke promenjene a neke nisu, promenjena je Maršala Tita (glavna) , JNA (glavni put kroz grad), Zagrebačka, Proleterskih brigada i Dušana Dugalića a nisu Save Kovačevića, Lole Ribara, Miloja Pavlovića (direktor gimnazije 1941), Kraljevačkog bataljona... Sve su to bitne gradske ulice.
Mislim da je ova što se sada zove Jovana Ristića bila Filipa Kljajića i to je da kažeš glavna ulica preko potoka (Lepenice) i to mi je ok.

Da se ja pitam Knez Mihailo, Jovan Ristić i Vojvoda Radomir Putnik bi kao najznačajniji Kragujevčani ikada dobili imena bulevara ili najbitnijih ulica po ovom gradu mada prvi od njih i jeste, to je bivša JNA.
Škole nisu menjale svoja imena pa tako imamo 21 oktobar, Treći kragujevački bataljon, Stanislav Sremčevič...
  • 1
  • 3400
  • 3401
  • 3402
  • 3403
  • 3404
  • 3411
KK Partizan 2019/2020

Koliko sam video,dosta je bilo na gornjem delu, ip[…]

ABA fantasy

Kad sam se upoznao sa sistemom Blno (basketball le[…]

Svaštara