Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By BogdanB
Answer, stojana protića je bila milana blagojevića

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Koja beše ta? 🤔 Ma menjali su dosta, ali eto dosta je i ostalo. Kako se zvala ona što je sad famozna Kralja Milana IV? Jel to bilo sve Gornjomilanovački put ili?
Korisnikov avatar
By BogdanB
Od lepe brene sto vodi ka migetu

Korisnikov avatar
By The Answer
Tom ulicom, odnosno delom te ulice od Jovana Ristića do Kosovske, sam prošao dva puta u životu. Skoro sam saznao da tamo ima MOL, pošto samo tu sipam, bukvalno pojma nisam imao da ima još jedan pored onog na Aerodromu. Mogao bih da prođem da upoznam varoš, imam osećaj da me neko baci tamo u Brešu dalje od dragstora ili negde u Stanovo a da nije kružni put da bih se lagano izgubio.
Korisnikov avatar
By Pavac
To ti je super da upoznas grad, pogotovo ako samo taj deo ne poznajes. Mozda je sramota ali ja Mitrovicu baaas slabo poznajem. Ok meni je uvek izgovor da je grad razbacan ( i jeste sto uglavnom nije karakteristicno za ravnicu ) ali da me neko baci tamo u blok b, malu slavoniju i ta nova naselja uz autoput ja mislim da bih se 3 dana vracao kuci
Dobra stvar je sto sam Lacarak upoznao dok sam isao u srednju, inace pitaj boga da li bih tamo ikad u zivotu isao
Jos u srednjoj dok sam trenirao u sremu fudbal, imali smo zimi treninge na atletskom stadionu sto je skoro na izlazu iz grada, na trening me odvezao tata a nazad sam se peske vracao preko sat vremena jer sam zalutao a realno bi mi trebalo oko pola sata do kuce..

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Pavac
Inace posto nisam imao neta, da objasnim.
Komunjarski spomenik, to sam vise rekao jer je bilo neke price da ce ga sklanjati i stavljati drugi ili sta vec pa sam se malo smorio kad sam video da je ostao isti
Nerviraju me neki ljudi koji i dan danas veruju u sfrj, kako se istorija ponavlja i kako ce se ta drzava vratiti, alo, nema od toga nista..tito umro pre 40 godina, drzava se raspala pre skoro 30...gotovo je to

Sto se tice naziva ulica i ustanova, ne znam bas sve ali sam se malo raspitivao i znam neke
Npr ovde je promenjen nekadasnji bulevar avnoja u bulevar konstantina velikog, osnovna skola vladimir nazor je sad sveti sava, zagrebacka ulica je marka kraljevica, ulica ive lole ribara je sad secer sokak, a sadasnja kralja petra u strogom centru grada je nekad bila po nekom hrvatu..

Npr moja osnovna je oduvek bila bosko palkovljevic pinki i ostala je i dan danas..

Korisnikov avatar
By Pavac
Vi volite samo pare

Korisnikov avatar
By BogdanB
The Answer napisao:Tom ulicom, odnosno delom te ulice od Jovana Ristića do Kosovske, sam prošao dva puta u životu. Skoro sam saznao da tamo ima MOL, pošto samo tu sipam, bukvalno pojma nisam imao da ima još jedan pored onog na Aerodromu. Mogao bih da prođem da upoznam varoš, imam osećaj da me neko baci tamo u Brešu dalje od dragstora ili negde u Stanovo a da nije kružni put da bih se lagano izgubio.
Slažem se sa tobom, ne znam ni ja bresu najbolje,taj deo iza dragostora ali vodi se time da u povratku treba nizbrdo da ides :D

• 1
  • 3401
  • 3402
  • 3403
  • 3404
  • 3405
  • 3411
KK Partizan 2019/2020

Koliko sam video,dosta je bilo na gornjem delu, ip[…]

ABA fantasy

Kad sam se upoznao sa sistemom Blno (basketball le[…]