Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Peja
Pavac napisao: Čet Okt 31, 2019 4:13 pm To ti je super da upoznas grad, pogotovo ako samo taj deo ne poznajes. Mozda je sramota ali ja Mitrovicu baaas slabo poznajem. Ok meni je uvek izgovor da je grad razbacan ( i jeste sto uglavnom nije karakteristicno za ravnicu ) ali da me neko baci tamo u blok b, malu slavoniju i ta nova naselja uz autoput ja mislim da bih se 3 dana vracao kuci SlikaSlika
Dobra stvar je sto sam Lacarak upoznao dok sam isao u srednju, inace pitaj boga da li bih tamo ikad u zivotu isao
Jos u srednjoj dok sam trenirao u sremu fudbal, imali smo zimi treninge na atletskom stadionu sto je skoro na izlazu iz grada, na trening me odvezao tata a nazad sam se peske vracao preko sat vremena jer sam zalutao a realno bi mi trebalo oko pola sata do kuce..

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Ja sam recimo neke delove svog grada prvi put video kad sam obavljao praktičnu obuku za vozački..
A to je bilo sa 20 i nešto godina :D
Korisnikov avatar
By skeske
Jel ovo danasnja mladez borce NOBa gledaju kroz prizmu komunisticke politike u postratnom periodu? :/
Korisnikov avatar
By milanezija
skeske napisao:Jel ovo danasnja mladez borce NOBa gledaju kroz prizmu komunisticke politike u postratnom periodu? :/
Kako koja
Korisnikov avatar
By Zex88
Meni paraju uši ulice i spomenici koji nemaju veze sa Srbijom, Jugoslavijom..
Mnogi značajni ljudi nemaju ulicu, spomenik ili ako je imaju, onda je skrajnuta negde..

U Bataji je promenjena glavna ulica iz JBT u Majora Zorana Radosavljevića.. A u nastavku te iz Nesvrstanih zemalja u Pukovnika Milenka Pavlovića(koja ide do aerodroma Batajnica).. I to apsolutno podržavam..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Peja napisao:
Pavac napisao: Čet Okt 31, 2019 4:13 pm To ti je super da upoznas grad, pogotovo ako samo taj deo ne poznajes. Mozda je sramota ali ja Mitrovicu baaas slabo poznajem. Ok meni je uvek izgovor da je grad razbacan ( i jeste sto uglavnom nije karakteristicno za ravnicu ) ali da me neko baci tamo u blok b, malu slavoniju i ta nova naselja uz autoput ja mislim da bih se 3 dana vracao kuci SlikaSlika
Dobra stvar je sto sam Lacarak upoznao dok sam isao u srednju, inace pitaj boga da li bih tamo ikad u zivotu isao
Jos u srednjoj dok sam trenirao u sremu fudbal, imali smo zimi treninge na atletskom stadionu sto je skoro na izlazu iz grada, na trening me odvezao tata a nazad sam se peske vracao preko sat vremena jer sam zalutao a realno bi mi trebalo oko pola sata do kuce..

Ja sam recimo neke delove svog grada prvi put video kad sam obavljao praktičnu obuku za vozački..
A to je bilo sa 20 i nešto godina :D
Haha, odakle si ti ono bese?

Nisam nikad glumio gospodina iz centra ali jednostavno nisam imao potrebe da obilazim ili lutam po gradu bez razloga
Secam se da kad sam krenuo u srednju i kad sam malo upoznao taj kraj tamo, da sam bio u fazonu jbt gde sam ja SlikaSlika
Na desnu obalu grada nisam isao skoro nikad, nije bilo neke preterane potrebe da prelazim most, tacnije samo sam isao 1 na neki rodjendan a i to me je vozio cale od drugara. Mada opet, tamo bih se snasao.. mostovi su odlican orijentir ako se izgubim

Korisnikov avatar
By Pavac
Radovi na savskom keju se polako privode kraju
Za divno cudo, dosta brzo je sve uradjeno, poceli su u avgustu a zavrsetak je planiran negde oko 10. novembra
Rekonstrukcija keja znaci lakse branjenje od poplava, lepse setaliste, tartan stazu i novi mobilijar ( klupe, kante, rasveta )

Sve u svemu, slabo cu opet trcati na keju bez obzira na ovaj tartan, leti ne mozes prdnuti tu kolika je guzva a biciklista ko' u amsterdamu a oni najvise i zaguse kretanje i trcanje
IMG_20191102_131832.jpg
IMG_20191102_131832.jpg (90.07 KiB) Pogledano 31 put
IMG_20191102_131843.jpg
IMG_20191102_131843.jpg (132.24 KiB) Pogledano 31 put

Korisnikov avatar
By BogdanB
Jel zakacio jos nekog stomačni?

Mog brata juce odjednom,zavrsio na infektivnom jer mu bilo dosta lose.
Mene danas oko trojke, stolica, povracanje, drhtis, znaci show. Kaze apotekarka da je mnogo ljudi dolazilo za lekove u vezi stomacnih problema.

Mislim da me nikada nije zakačio stomacni virus, a povracao nisam sigurno preko 10 godina

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Mene je zakacio pre dve sedmice sa istim siptomima, tri dana sam imao mrtvacku boju, jos se nisam posteno oporavio

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Gaja
Druga i drugaricu pre 3-4 dana. Ja sam pregurao grip ove nedelje. Mislim da me je stiglo jer olos nije palila grejanje ovaj topli period i onda se uvece smrzavam. I vrhunac sad kad krenula ova niska temperatura pukne cev za grejanje pa opet nisam imao dva dana.
By surda
Mene je isto neki virus strefio.

Prelazni periodi su uvijek kriticni po tom pitanju.
Nije bas prirodno organizmu da ide sa skoro 30 stepeni tokom dana na ispod 10 kroz dan-dva.
  • 1
  • 3402
  • 3403
  • 3404
  • 3405
  • 3406
  • 3411
KK Partizan 2019/2020

Koliko sam video,dosta je bilo na gornjem delu, ip[…]

ABA fantasy

Kad sam se upoznao sa sistemom Blno (basketball le[…]

Svaštara