Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By BBBbbb

ja ga imam, i super je stvar. Kod hrvata to lepo radi pa bar vec jedno 7 godina. Jos bolje kad se krene zapadnije, deo informacija povlaci i navigacija i ubacuje u prikaz.
Kod nas je do sad od TA bila samo neka narodnjacka stanica (al bas trash narodnjaci) negde izmedju GM i Ljiga, koja tako sporadicno duz puta upada u tu frekvenciju i prekida sta god slusas.

Korisnikov avatar
By BogdanB

Na rts-u se upravo emituje serija sivi dom, koliko je to predobra serija

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama

Nema forumskih odjeka na sramnu presudu sinu Željka Mitrovića po kojoj je dobio godinu dana kućnog zatvora jer je svojim džipom pregazio i usmrtio jednu devojčicu. Odavde treba bežati! :confusion-helpsign:

Korisnikov avatar
By Zex88

Ubijes osobu ili pokrades pare iz Obilica,ista kazna..

Korisnikov avatar
By Peja
Valderama napisao:

Nema forumskih odjeka na sramnu presudu sinu Željka Mitrovića po kojoj je dobio godinu dana kućnog zatvora jer je svojim džipom pregazio i usmrtio jednu devojčicu. Odavde treba bežati! :confusion-helpsign:

+1
Ozbiljno razmišljam o ovome već neko vreme.
Najjača stvar koju sam skoro pročitao je komentar nekog lika (koji sada radi u inostranstvu) koji kaže "hvala Vučiću i ostalima što su učinili sve da me oteraju iz ove zemlje i omoguće da vidim kako se u uređenim državama živi i radi".

Mi smo u tolikim govnima da ova presuda nije nikom privukla posebnu pažnju, prosto od samog početka niko nije očekivao da će sinčić dobiti ozbiljnu kaznu i praktično smo čak malo iznenađeni što je i ovako minimalno osuđen.

EDIT: I naravno, najjača stvar, Željkova izjava koji veli kako je nezadovoljan presudom i da je mali osuđen samo zato što je njegov sin :lol: :lol: :lol:

Korisnikov avatar
By Zex88

Neprilagodjena brzina,na pesackom udarena devojcica i to sto je zbrisao sa lica mesta,da sam sudija,robijao bi mi 30 godina..

Sad kad pomenu Zeljka,da li neko od starijih zna sta se desavalo u slucaju Zeljka Obradovica? Na vikipediji sam samo nasao da je dobio dve godine zatvora zbog gazenja pesaka...

Korisnikov avatar
By BogdanB

Mom veterinaru pade covek sa trotoara na auto jer je bio pijan i on je morao da ga udari,nije bilo teoretske mogucnosti da se izvuce da ga ne udari. Covek je posle umro u bolnici. Veterinar se preko godinu dana vukao po sudu da se dokaze da nije kriv, jedva se izvukao

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

• 1
  • 3352
  • 3353
  • 3354
  • 3355
  • 3356
  • 3399
Fudbal

Kada se to sve podesavalo i sam sam batalio forum […]

Svaštara

Danas u Sremskoj Mitrovici u skoli Jovan Jovanovic[…]