Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By djokonda
Gaja napisao:11.500 evra da bacis? Ti si lud :D
Stekaj tih 110e pa za 8 godina vidi da li ces se kajes sto si nastavio da ides kolima.
To štekanje 100 evra mesečno, od toga nema ništa, 8 godina je mnogo daleko, do tada ko živ ko mrtav, a milion načina da se potroše te pare do tada :)
Korisnikov avatar
By Pavac
Nisam neki savetnik a nemam ni vozacku pa ti ne mogu nista pametno reci ali mislim da se ni na taxi ne mozes ozbiljno osloniti.. bus naravno jos manje..guzve, guranje u busu, kasnjenje.. jel si probao da koristis voz? Na nekim relacijama zna da bude stvarno koristan pogotovo ako mu uhvatis red voznje, ja sam ga par puta hvatao u krnjaci, kod vuka sam za 5-6 minuta a ovako bih cekao 108 koji ide jako retko, pa na bogosloviji cekaj nesto do dole..
Udjem ponekad i u one E busice, on mi dodje ko taxi, udoban je i cesto prazan a ni na pola stanica ne staje jer ljudi znaju da se placa pa nece da se voze

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Korisnikov avatar
By Lucky
Ukoliko troškovi nisu problem onda opleti po taksiju, mada pretpostavljam da ćeš približno isto vrijeme gubiti zbog gužve.
Vama koji ste vezani za BG nema spasa dok Vučić ne izgradi metro.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока
Korisnikov avatar
By djokonda
Lucky napisao:Ukoliko troškovi nisu problem onda opleti po taksiju, mada pretpostavljam da ćeš približno isto vrijeme gubiti zbog gužve.
Vama koji ste vezani za BG nema spasa dok Vučić ne izgradi metro.Slika

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока
Dobar je taksi, žuta traka dosta znači, jedino što se često vozila raspadaju, klima ne radi i slično.

Ideja koju razvijam već duže vreme jeste da se iselim u neko od prigradskih naselja na pruzi Bg-NS...lepo da kupim plac (5-6 ari) i kupim montažnu kuću (100-120 m2)... Kada za 2-3 godine završe prugu vozom ću stizati do Prokopa ili Vukovog spomenika za 30-45 min gospodske vožnje, a odatle mogu i taksijem.

Metro neće ništa rešiti, bar dok ne urade 2 linije...ova prva linija koju planiraju neće ništa rasteretiti jer će da spaja naselja koja još ne postoje.
Korisnikov avatar
By djokonda
Pavac napisao:Nisam neki savetnik a nemam ni vozacku pa ti ne mogu nista pametno reci ali mislim da se ni na taxi ne mozes ozbiljno osloniti.. bus naravno jos manje..guzve, guranje u busu, kasnjenje.. jel si probao da koristis voz? Na nekim relacijama zna da bude stvarno koristan pogotovo ako mu uhvatis red voznje, ja sam ga par puta hvatao u krnjaci, kod vuka sam za 5-6 minuta a ovako bih cekao 108 koji ide jako retko, pa na bogosloviji cekaj nesto do dole..
Udjem ponekad i u one E busice, on mi dodje ko taxi, udoban je i cesto prazan a ni na pola stanica ne staje jer ljudi znaju da se placa pa nece da se voze

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Voz je odlična opcija do Autokomande ili Vuka, ali ide na sat vremena
Korisnikov avatar
By Zex88
Preporučujem Bataju

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
By strelac
Ajde onda ovde,a ne na chat.

Da pozdravim staru gardu I ove mladje.
Korisnikov avatar
By BBBbbb
BogdanB napisao:da li je neko isao na uvac, pa ako moze da pomogne :D

ne bih hteo da lomim auto po onom makadamu da bih stigao do vidikovaca, pa ako ima neka pesacka tura, da mogu auto da ostavim negde i da se popnem na vidikovac? Citam po netu, nije bas nesto objasnjeno, potrebno je da se dodje do kampa markova ravan i odatle pocinje pesacenje u duzini 5km.

ako je neko bio, da malo vise objasni :)
Pre mesec dana. Makadam ti je i od Sjenickog jezera do ravni, ali pitom... Sta znam nije mi strasan put izgledao i do vidikovca (Molitva) da se izadje kolima. U odnosu na neke puteve po Grckom primoriju ovo dodje pesma...
Jedino ako hoces neki hiking da pravis. Vidi s druge strane da odes na one brodice sto ulaze u pecine, to sam propustio a deluje mi ekstra...
Korisnikov avatar
By BogdanB
Vise mi se svidja drugi vidikovac, veliki vrh,tako nesto, ali recimo do njega ima mnogo vise za pesacenje,duplo nego do molitve

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By Valderama
17. jul 1918 izmasakriran Nikolaj II Romanov

17. jul 1946 streljan Draža Mihailović
  • 1
  • 3359
  • 3360
  • 3361
  • 3362
  • 3363
  • 3425