Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Valderama
The Answer napisao: Pon Avg 12, 2019 5:36 pm Nije bilo neta tamo ili? Ali vidim da si odmah po povratku u staroj formi što se štancovanja postova tiče.
Bio je red da napravim mali predah što se forumašenja tiče, pomalo sam navučen, počeo sam da usklađujem obaveze i navike prema potrebama foruma, a ne obrnuto, kako bi zapravo trebalo da bude.
Korisnikov avatar
By Valderama
Danas sam negde čuo ili pročitao da je tokom jula u saobraćajnim nesrećama poginulo čak 65 ljudi. Strašno!
Korisnikov avatar
By BogdanB
Tacno tako, ali neverovatno sta se desava, ne znam da li sunce utice na vozace, ali sve mi deluje da utice

Ona volina sto poubija narod na ibarskoj, vozio 170kmh. Ej, 170, pa to je za 90kmh vise od dozvoljenog. Mnogo je to i za autoput

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Srbi ne znaju da voze, ali su zato bahati vozači.. Stvarno mislim da stavim kameru i da izda sabrana dela genijalnih poteza na našim drumovima..

Juče se kod starog merkatora umalo nisu sudarili jer je lik iz čista mira krenuo da se prestrojava, naravno bez žmigavca, ovaj što je nailazio sa leve strane, popeo se na zelenu površinu da izbegne sudar..
Pre 7 dana u Bataji, lik nas sve zaobilazi dok čekamo zeleno i krene da prođe kad kombi nailazi iz drugog pravca kome je zeleno.. Kombi se popeo na trotoar da bi izbegao sudar..
Pre nekih 10 dana, kod Altine, postoji skretanje za desno, jedna traka.. Dvojica majstora su su ugurala paralelno u istoj traci i tako čekali zeleno.. Kad su krenuli, pukom srećom se nisu opalili..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Srbi ne znaju da voze... +1000

I dan danas se ne kajem sto sam odbio da polazem za auto kad mi je cale to ponudio da mi bude poklon za 18 rodjendan.. kad sam ga pitao hocu li dobiti i kola odmah je poceo da sere kako kola meni ne trebaju i kako nece dozvoliti da budem jos jedan u nizu klinaca koji ce poginuti.. nisam ni planirao da divljam ali posle polaganja se kola MORAJU voziti.. da steknes rutinu i naucis da vozis.. znam xy primera koji su polozili sa 17-18 godina a sad preko 30 imaju i u kola od polaganja nisu seli.. i oni ce jednom poceti da voze i voznja ce im posle toliko godina biti spansko selo

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
Pametno pavac, bolje sto nisi prihvatio. Dzabe da polozis ako posle neces da voziš, a onda sednes za nekoliko godina a ne znas nista, samo ces sranje da napravis ili ces biti jos jedan u nizu cije je samopouzdanje na najvecoj lestvici a znanje u vezi voznje na najnizoj, sto dovodi do toga da se napravi sranje.

Sad pročitah, juce murija zaustavila nekog na putu za racu, vozio 193kmh, ogranicenje 80kmh

Korisnikov avatar
By The Answer
Sad htedoh to da napišem, i kazna je 126000din i 9 meseci zabrana vožnje... i sve dok su tako smešne te kazne biće debila koji će to da rade.

Ja sam odmah nakon polaganja bio aktivan vozač i nikad nisam imao problema hvala Bogu ali mislim da ako si normalna i odgovorna osoba ni sa pauzom od više godina nećeš imati problema. Sve je do čoveka.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Meni nije jasno kako nije dobio zatvor, kada po ovome treba da dobije zatvor

Ali to je ipak golf, verovatno tdi, gde je di crveno obojeno, a garant je dpf i egr ugasen i konjaza dignuta, pa pomislio decko malo da ga produvaSlika

• 1
  • 3364
  • 3365
  • 3366
  • 3367
  • 3368
  • 3374
Basketball 3x3

Novi sad pokorio rimini, osvojena titula, a u polu[…]

Svaštara

Dodao bih još Shane, 3.10 to Yuma (obje ver[…]