Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Pozdrav sa ZlatiboraSlika

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
Jes boga mi kriva,kako cu kad je kriva

Gde je taj plato na slaviji tacno?
Jedino sto kruznim tokom prolazim do pionira i svratim u grill rankovic, to je moje prisustvo na slaviji

Valderama,ma sta se provodi, nema tamo nista, previse se hvali zlatibor

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Žešće sranje za velike pare budimo realni, Budva na suvom.
Korisnikov avatar
By Zex88
To je ovo belo Bogdane..

Sa visine i ne izgleda loše, ali je kvalitet radova kriminalan..
slavija-niskogradnja.jpg
slavija-niskogradnja.jpg (140.76 KiB) Pogledano 83 puta
Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Meni je jezivo proci onuda pored uvece, sreca pa su taksi stanicu tu nacentrirali pa ima ljudi uvek

Na slaviji su morali tokom onih silnih radova nabaciti neki podzemni prolaz kao na terazijama, kod SCa itd.. Kruzim pola sata od Meka do trole, a zivi mi se pa ne bih bas pretrcavao
Korisnikov avatar
By BogdanB
Valderama napisao:Tako vi o dragulju srpskog turizma? Nisam nikad bio ali verujem vam.
Da, bio sam skorije, imas u putopisima. Meni stvarno nije jasno sta tu ima pa su ljudi podivljali. Imas taj centar koji obidjes za deset minuta i to je to. Jedino sto mozes da odes je na ruzu vetrova odnosno spomenik partizanima,lepo pesacenje uzbrdo i gore je ekstra pogled. Sve ostalo,nema nista. A u tom centru, samo kafici i kiosci sa hranom. Kafice imam i kod mene.

Kod nas za nekih skoro dva meseca treba da pocnu da rade kružni tok na maloj vagi, treba da se ti radovi zavrse do proleca. Inace,ko ne zna, to je raskrsnica kroz koju se prolazi ko hoce za kraljevo/cacak i ostala mesta, a i oni ako hoce za beograd. Natrpan je mnogo deo, jer je ogroman tranzit tu. Kada to budu zatvorili, bice haos u ostatku grada,jer ce se sav taj saobracaj preusmeriti na plazu, a tu je i ovako guzva u spicu, pa bukvalno ti spic iz drugog dela grada saljes tu, a svi znamo da neće na vreme uraditi ali barem dobra vest je kad urade da ce saobraćaj na maloj vagi ici brze. Steta sto se kruzni tokovi ne urade i na jos nekim lokacijama, nego mrtvi semafori.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Zato rode što ogromna većina vozača ovde nije videla kružni dok nisu napravljena ona dva na izlazu. Tamo je manje saobraćaja pa prolazi a kad urade na Maloj Vagi ja živ nisam, ima da se čukaju samo tako, pričali smo ovde o pravilima u kružnom toku, svako misli da je njegovo pravilo pravo pravilo, opšte ludilo.

Ne znam odakle tačno planiraju da preusmeravaju na Bulevar kraljice Marije ali ako to bude prolazilo kroz centar biće lu di lo.

Što se Zlatibora tiče, bio 2 puta u poslednjih par godina, po 2-3 dana, ne planiram skorije opet.
Korisnikov avatar
By BogdanB
dobicemo nasu slaviju :D sigurno ce biti ogroman kruzni tok, jer morace da zameni dve raskrsnice koja su jedna pored druge.

u nasoj zemlji, pravila za kruzni tok ne postoje. to se smatra kao neki bulevar sa ulicama koje se ukljucuju u njega. samo je bitno da nekom ne udjes u traku pri izlasku iz kruznog toka, jer ako to uradis, ti ces biti kriv jer si izazvao sudar jer si promenio traku u kojoj si se kretao a nisi obratio paznju na vozaca u suprotnoj traci. bas zbog toga sto nemamo zakon kretanja u kruznom tako, vozac moze da udje u najsiru traku i da izadje na zadnjem izlazu i da ga briga. ako dodje do sudara, on nece biti kriv.

meni je logicno da preusmeravaju od zvezde ka plazi
  • 1
  • 3366
  • 3367
  • 3368
  • 3369
  • 3370
  • 3409
ABA fantasy

Kako Milanezija pokušava da me FIBA pravili[…]

Sad sam pogledao šta je Plavšić prič[…]

Reprezentacija Srbije