Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By djokonda
Buldozi...sve verzije. Suviše tromi i nespretni za dugačke šetnje, plus zbog urođene anomalije brzo se zamaraju...da uzimam psa engleski buldog bi mi definitivno bio pri vrhu liste...takođe, baset je isto mislim dobar za stan...ne znam koji od ta dva (engleski buldog ili baset) mi ima gotivniju facu.
Korisnikov avatar
By MookieBlaylock
Ja imam malinou (udomljen, ne kupujem pse iz principa) u stanu. Radiš s njim, istrčavaš ga i šetaš i nemaš problema. Malo češće usisavaš i brišeš pod, ali to je ništa u odnosu na uživanje koje kao porodica imamo s njim, prvenstveno naš sin.
Ponašanje pasa uvijek zavisi od ljudi. Kako ga vaspitaš, takav će biti, makar bio i pit bul.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
Valderama napisao:ja sam opčinjen rotvajlerima, to mi je najlepši i ujedno najsmešniji pas :D hteo sam nedavno da kupim štene (85 evra) ali su mi drugari sugerisali "da to nije pas za stan...", a ja nisam iz fazona da uzmem kuče i šetam ga po Vračaru dva sata dnevno.
Pas je ogromna obaveza, pogotovu takva rasa. Dobro je sto nisi uzeo

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama
Poljska nije pozvala Srbiju i Rusiju na obeležavanje ravno 80 godina od početka Drugog svetskog rata. :whistle:
Korisnikov avatar
By BogdanB
Nisu mogli da nas dobiju jer je telefon bio zauzet, predsednik pricao sa terzom

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama
Trg republike tek završen a već danas je poprište sukoba stranačkih kerova. :violence-rambo: :violence-rapidfire:
Korisnikov avatar
By Valderama
Hrvatska predsednica Kolinda Grabar-Kitarović izjavila je da je hrvatski narod, srazmerno broju stanovnika, najviše doprineo antifašističkoj borbi u Evropi.

Ona je na obeležavanju 80. godišnjice početka Drugog svetskog rrata u Varšavi rekla da je u antifašističkoj borbi učestvovalo više od pola miliona Hrvata.

----------------------------------------------------------------------

:laughing-rofl: :laughing-rofl: :laughing-rofl:
  • 1
  • 3381
  • 3382
  • 3383
  • 3384
  • 3385
  • 3390
KK Partizan 2019/2020

Kazu da ne delujemo lose, da ima da se radi. Pei[…]

Fudbal