Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By BogdanB
Bas sam hteo da napisem za dusicu, kaze treba joj izazov Slika
Dojadilo joj da ustaje ujutru

"U RTS-u sam nešto više od 17 godina! Više od 13 samo u Jutarnjem programu. Tu sam odrastala uz kolege - i u profesionalnom, i u privatnom smislu. Televiziju čine ljudi, a ja sam imala najveću čast da učim i radim sa njima ovoliko godina. Odlazim iz televizije koja je za mene mnogo više nego samo posao. Prošla sam mnogo unutartelevizijskih promena, učila, opstala", istakla je Dušica za MONDO i dodala da je vreme za promene.

"Promene radne sredine su prirodne i preporučljive, i nije lako izaći iz komforne zone, ali pružaju neke nove izazove, što ovo i jeste. Prelazim na Pink, takođe veliki sistem koji već 25 godina raste i razvija se", zaključila je voditeljka za naš portal.

Njoj je ponuđeno da na "ružičastoj" televiziji radi u Informativnoj redakciji, a vodiće informativnu emisiju koja će se emitovati pre Nacionalnog dnevnika.

Answer i ja u zalosti :(

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
IZDAJA! IZ DA JA! IZDAJA MAJKU VAM JEBEM IZ DA JA!!!!
Korisnikov avatar
By BogdanB
Sad ce valderama da uziva u njoj,on ne gasi pink

Korisnikov avatar
By Valderama
djokonda

Odgledao sam noćas vestern "Poštanska kočija", malo je reći da sam oduševljen. :bow-blue: Ima dosta komedije, svaka čast onome ko je sve one njuške strpao u jednu kočiju. :obscene-smokingjoint: Kao da sam gledao neki dugometražni crtani film. :)

Sad sam pročitao da postoji i remake filma iz 1986. godine, vredi li to gledati?

Slika
Korisnikov avatar
By Peja
Razočaran sam, Dušica mi je bila top.

Šta da se radi, preći ću na Pink :D
Korisnikov avatar
By BogdanB
ajde ko bese ima eon, imam neko pitanje za njega.

presao sam danas na eon, i jel nema funkciju kao d3 da premotas za 15min odjednom? ili moram ono klasika dosadno premotavanje?

na daljincu nema dugme ,,uzivo" da se izadje iz premotanog programa?
Korisnikov avatar
By The Answer
Koliko ja znam dosadno premotavanje ali ja sam tek od skoro pitaj nekog iskusnijeg. Vraćam ga uživo tako što promenim kanal pa vratim.

Najčistiji vazduh u Novom Sadu, najazagađeniji u Beogradu, Nišu, Sremskoj Mitrovici, Pančevu i Smederevu. Bor iznenađujuće sasvim ok.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Steta sto kad se premotava, ne prati slika premotavanje kao na d3

Stvarno neprakticno kad hoces da se vratiš uzivo,mora tri puta da pritiskas daljinac, ali sto ti kazes, promenis kanal,brze ce da ide

Korisnikov avatar
By milanezija
Mora dosadno rucno i ne prati sliku kao D3, to mi je i jedina zamerka za ovih 10 meseci koriscenja
Korisnikov avatar
By BogdanB
A jel znas ti za vraćanje u program? Nema posebno dugme?

• 1
  • 3383
  • 3384
  • 3385
  • 3386
  • 3387
  • 3390
KK Partizan 2019/2020

Kazu da ne delujemo lose, da ima da se radi. Pei[…]

Fudbal

Evo i slike.. da je Zander bio malko iza, vrlo mog[…]