Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By The Answer
Zex88 napisao: Ned Okt 06, 2019 10:31 pm Ma guzve u Beogradu su nenormalne... Prosle nedelje u centru Zemuna je bila saobracajka, u ulici pored se pokvario autobus, a jos na sve je pukla cev.. Trebalo mi je sat vremena da stignem do Bataje,a onda jos 30 min da se probijem do kuce jer rade kanalizaciju u glavnoj ulici.. Veoma zabavan put..

E u odnosu na takve stvari u NS ni g od gužve :D
Korisnikov avatar
By Pavac
Odgovore, malo je degutantno pitanje ali me zanima. Otkud ti u Oslu? Neka rodbina, roditelj ( i ) , baba, sestra, drugar ?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
Pavac, kazes da nije mnogo 1000din za taksi na 10km? Jel si bre ti normalan? :D
Za te pare,povratna kg-bg-kg

Start u beogradu, kao ovde u kg sto je prosek koji taksista zaradi, obicno je to po 150-160din za voznju

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Ovo drugo, ja samo turistički, jednom-dva puta godišnje. Mada nisam na to mislio kad sam rekao veći grad, tamo ima duplo manje ljudi nego u BG i nema nikad gužve čak ni za NS standarde, 5 linija metroa i 3 prstena autoputa oko grada i nema brige.

Nije više taksi 115din u Kragujevcu?
Korisnikov avatar
By Pavac
BogdanB napisao:Pavac, kazes da nije mnogo 1000din za taksi na 10km? Jel si bre ti normalan? :D
Za te pare,povratna kg-bg-kg

Start u beogradu, kao ovde u kg sto je prosek koji taksista zaradi, obicno je to po 150-160din za voznju

Pa realno i nije mnogo, vec sam rekao, relacija je bila oko 10 km..
Pa dok sam isao u srednju u Mitrovici mi je bilo 200 din za 2 km.. i u Mitrovici bi mi uzeo skoro 1000 za 10 km ...

Voleo bih ja da se vozim za 200 din na drugi kraj grada ali ne moze Slika

Korisnikov avatar
By Pavac
Sad sam malo mozgao da se setim okvirnih cena prema km u Mitrovici..
Do srednje sam vec napisao, od keve do caleta mi je 100 din ( oko 1 km ) , keva letos do groblja platila 300 din ( oko 5 km )

U Beogradu mi je do faksa oko 600 din ( oko 5 km ) a od stanice do kuce sam vec napisao.. e da, nosio sam jednom tv u servis, mislim da je cena bila oko 500 din za nekih 4 km..

Korisnikov avatar
By BogdanB

The Answer napisao:.

Nije više taksi 115din u Kragujevcu?
Vratili su start,zato nije :D

Korisnikov avatar
By Pavac
A sta, ranije bila fiksna cena, koliko god da se vozas 115 din?

Korisnikov avatar
By The Answer
Nije baš fiksna, tu po centru i okolnim naseljima je bilo 115. Ja se dugo nisam vozio a i kad jesam to je da me pijanog prevezu kilometar i po do zgrade, taksimetar tj tablet pokaže i manje, ispod 100 ali je praksa bila da bude 115 minimum uvek. Znam da je drugar sa periferije (Petrovac, 5km od vrha glavne) za manje od 300 dolazio do centra.

Smešne cene zaista, neprijatno smešne. Njihov protest da podržiš uvek a ove u Beogradu... more.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Pavac napisao:A sta, ranije bila fiksna cena, koliko god da se vozas 115 din?

Jedno vreme nisu naplacivali start i tipa ako taksimetar otkuca 90, ipak treba da se plati 115din

• 1
  • 3393
  • 3394
  • 3395
  • 3396
  • 3397
  • 3407
Tenis

Milanezija kakve su sad kalkulacije što se[…]

Iz navijackog ugla

Prica se da je hteo da napravi novu frakciju. Na k[…]