Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Pavac
Ja mislim da xiaomi ipak jeste dosta jak ovde
Npr ja sam ga uzeo u julu 2018 i niko mi od tad nije rekao kakav je to telefon ili mi se smejao
A secam se da ga je jedan drugar uzeo 2017 i da smo ga zajebavali kako je uzeo kineza itd..

Znaci ipak je dosta popularizovan ovde, a eto proslo je godinu i nekoliko meseci od kako sam ga uzeo
Sitnih zamerki naravno imam ( kao i za sve u zivotu jebiga, retko sta radi baas savrseno ) ali to su neke glupe stvari
Sto se tice tad i nikad vise, to sam rekao za alcatel, jebao me onaj sugavi one touch 991, boga oca sam ga platio da bih se kurcio po skoli kako imam android a ono govno bagovalo cim sam ga izvadio iz kutije

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Pisao pre koji dan o rekonstrukcijama tvrdjava, krenuli su i u Pazaru da cackaju nesto.. Otkrili su da je u stvari straija nego sto su mislili..
Novi Pazar bi mogao mnogo toga da ponudi kad bi malo unormalili zidanje i lokacije.. Da vise prostora ostvae svojim znamenitostima.. Sve sabijeno,sada ruse kuce i udzerice, a zidaju ogromne zgrade.. Ko drvo vidi dobija nagradu..

Korisnikov avatar
By Pavac
Danas u Sremskoj Mitrovici u skoli Jovan Jovanovic Zmaj koja je uvek vazila za najelitniju u gradu, ucenik osmog razreda prebio direktora skole

Uzas..

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
Sto bre duka, pravda za oliveru!

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
BogdanB napisao: Sre Okt 16, 2019 11:48 pm Sto bre duka, pravda za oliveru! Slika

Vidi ga Bogdan sto ima gresne misli.. :lol:
Korisnikov avatar
By BogdanB
Uvek na strani pravde

Korisnikov avatar
By Peja
Ja već 2 godine gledam Upitnik, prosto Olivera je takva MILF da to mora da se isprati, pogotovo kad krenu sa pičkaranjem a ona onda iznervirana kao zavodi red.
Korisnikov avatar
By Zex88
Koja je ovo fora sa DW i Baka Prasetom? Vidi svi nesto pisu o tome,nemam pojma sta se desava? :D
  • 1
  • 3397
  • 3398
  • 3399
  • 3400
  • 3401
  • 3413
KK Partizan 2019/2020

Izgleda da je ziv; navodno je njegov klub demantov[…]

Reprezentacija Srbije

Vi stvarno mislite da ce neko posle 10 godina kari[…]

Tenis