Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Pavac
Bogdane rodjeni brat? U kom je gradu?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
Nije rodjeni.

U ostinu živi

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By skeske
Koliko Milo sve radi kontra logike, ne mozes Srbima buditi inat. Mozes ih jebati kulturno desenijama, stoljecima, ali ne budi im inat... Sta ces kad je seljacina, to ce mu doci glave :)
Korisnikov avatar
By Peja
Šta mislite jel su potpomognuti ovi protesti naših u CG sa strane?

Mi realno u svojoj zemlji u kojoj nas jebe ko stigne sa svih strana i po svim osnovama ne možemo da skupimo narod da protestuje, odnosno da u KONTINUITETU protestuje a ovo u CG već traje prilično obzirom da je reč o stranoj državi.

Doduše, zaboravio sam INAT, nije fora rušiti Vučića u Srbiji, fora je rušiti apsolutnog vladara susedne države koja je članica NATO pakta :D
Korisnikov avatar
By skeske
Peja napisao: Sub Feb 01, 2020 9:49 pm Šta mislite jel su potpomognuti ovi protesti naših u CG sa strane?

Mi realno u svojoj zemlji u kojoj nas jebe ko stigne sa svih strana i po svim osnovama ne možemo da skupimo narod da protestuje, odnosno da u KONTINUITETU protestuje a ovo u CG već traje prilično obzirom da je reč o stranoj državi.

Doduše, zaboravio sam INAT, nije fora rušiti Vučića u Srbiji, fora je rušiti apsolutnog vladara susedne države koja je članica NATO pakta :D
Uzmes interese vecih sila, dodas medijki mrak i odmah iskljucis tu opciju. Jednostavno udarili su na inat najvecih mudonja medju nama Srbima. Kao proci ce, proslo je io mnogo gore od toga, ali udariti na crkvu crnogorcima i hercegovcima je kao pobiti im porodicu, ne kontaju ljudi to, drugi je mentalitet i kont tamo.
Korisnikov avatar
By skeske
Da dodam, meni je crkva kurcina zesca, ali postujem nasljedje, narod bez istorije i identiteta nije narod, nemas se za sta uhvatiti osim za tradiciju... Ali eto, ja sam polu hercegovac, polu crnogorac iz Bosne, nacionalnost Srbin, mozda sam izdao pretke sa svojim kontom, ali ih razumijem i postujem izuzetno.
Korisnikov avatar
By djokonda
Naravno da su potpomognuti...Rusi koji imaju pik na Mila plus njegovi neprijatelji tipa Daka Davidović i sl.
Korisnikov avatar
By Pavac
Treba da kupim neku sobnu antenu, jel ima neke fore ili svejedno koju kupim? Negde sam procitao da valjda treba da je uklapam na set top boxom ..
Jel ima neka alternativa za antenu, kaze mi drugar da postoje neki kablovi koju mogu da hvataju signal

I da se nose u 3 lepe ljudi koji izdaju stan a zive u 90im godinama proslog veka! Jbt, gazdaricu mrzi da potpisuje ugovore kao da ce ona to placati pa je napravila dil sa komsijom da mi provuce neki kabl i ja cu hvatati njegove kanale.. posto je bal kratko trajao to je crklo i sad moram da se jebem sa kutijama i antenama..

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By rudonja
Svakako niko od pomenutih nije u stanju da okupi ovakve cifre ljudi. Veceras u PG bar 50.000 ljudi, sto je apsolutno nezapamceno u istoriji tog grada.

Ovo je potpuno organski, bez medijske pomoci bilo koga, i sto je najlepse, omladina dominira.
  • 1
  • 3453
  • 3454
  • 3455
  • 3456
  • 3457
  • 3505
KK Partizan 2019/2020

Jedino što ima smisla kod dovođenja Dangubi[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Nedovic odlazi u Pao, izgleda da smo Lojda i Noka […]