Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Pavac
Obi jarane, kakav Zelenovic? Ko bi glasao za njega?
Bas sam sad pricao sa caletom, on od Grigorija ocekuje mnogo, da Grigorije zapravo skupi ljude i ekipu, koji bi mogli za par godina da dodju na vlast, novi ljudi, sve novo..

Mislim da nece biti tako, po meni su ovde moguca 2 scenarija: Da Vucic vlada jos jedno 6 godina uz prakticno jednopartijski sns sistem, a da posle njega dodje neki Jeremic, Obradovic...

Ili da Vucic mozda cak izgubi/ ne izadje na sledece izbore, a da pobedi neki klinac kao npr Drasko, i da nam to predstave kao neki talas slobode, promene, novi i mladi ljudi...

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Nisi u pravu, Zelenovic je jedini u opoziciji koji je mogao nesto da uradi. Prvi put pobedio SNS, zamisli da ih je sada dobio jos jednom, u trenutku kada skoro svaki grad i opstinu oni drze. A malo mu je falilo, prodali su ga saradnici i po meni je bila greska sto je isao sa Djilasom i Jeremicem tamo po BGu. On je vazio za mirnog coveka, a isao tamo da rusi skupstinu i dosta mu je to njih iz price zamerilo, iako Milanezija ne veruje :D. Koga drugog iz opozicije za kandidata, nego nekoga ko dva puta dobija SNS i brani jedini grad u Srbiji.
Sto se tice SNSa videcemo sta ce raditi u narednom periodu u gradu. Autoput i most ce verovatno da sklepaju uz pomoc drzave, ali da vidimo sta im je plan za Savu, hoce li biti nove dvorane, izmestanje komunalnog, dolazak jos jednog trznog centra i to na bivsi teren Sipurskih livada kod bivse stamparije...
Jeremic, Djilas, Bosko nemaju 5 posto u narodu.
Izbori za BG ce biti vazni, mada je Sapic izdao. Da je ostao opozicija mislim da bi dobar deo ljudi iz BGa stalo na njegovu stranu, da bi on sam imao npr. 10 do 15 posto u BGu, plus ova opozicija, mozda bi se Beograd uzdrmao. Ovako nema sanse.
Korisnikov avatar
By Pavac
Koji trzni centar najavljuju?

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Dal Shop Park tako nesto ? Otprilike kao sto je vec Kapitol park, firma uradi objekat i velike lokale i onda iznajmljuje modnim brendovima i nekom supermarketu. Ili Stop shop, tako nesto.
Korisnikov avatar
By Pavac
Da, stop shop
To se otvorilo u Mitrovici pre jedno 2 godine
Dobar je to trzni centar, ima svuda po Srbiji i Evropi, deluje da su bas jaki

Korisnikov avatar
By BogdanB
Juce sam bio u hramu sv. Save, cudno mi bilo da su postavili ulazna vrata na senzor

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By rudonja
MILOS OBILIC napisao: Sre Jan 20, 2021 12:08 am Inace vise bi voleo vladiku Joanikija na celu SPC.
Joanikije je potrebniji u CG kao Mitropolit nego u Beogradu.

Funkcija patrijarha je ionako (postala) protokolarna.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Nesto sam malo bacio pogled na novu seriju, tajna vinove loze, ne deluje lose

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

• 1
  • 3609
  • 3610
  • 3611
  • 3612
  • 3613
  • 3625
Ostali klubovi ABA lige