Eurobasket 2013 Slovenija

Prohujalo s vihorom
gramada
6. igrač ABA ligaša
6. igrač ABA ligaša
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:27 pm
    unknown unknown
Zodiac: Virgo
Status: OffLine

Re: Eurobasket 2013 Slovenija

Postod gramada » Sre Avg 28, 2013 3:52 pm

@Familija

Hvala druze za sve ove statistike,tabele, tekstove sto prikazijes, nesto od toga sam vec pogledao ali nikad nije na omet videti i ovde.

Trebao si da secekas sa vecerasnjom utakmicom Grcka-Litvanija, al nema veze, po onome kako i s akojim skorovima su odigrane pripremne utakmice moze se a i ne mora puno toga videti.Na osnovi pripremnih utakmica,raspolaganja rostrera,moze se zakljuciti da favoriti na ovom oslabljenom EP su

Spanija
Litvanija
Grcka
Francuska
Slovenija
Srbija
Makedonija
Turska
Rusija

E sada ova takozvana tabela ce na kraju ipak biti nesto izmenjena, jer uvek ima iznenadjenja i promenljive forme.

Korisnikov avatar
familija
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 9:35 pm
    unknown unknown
Zodiac: Cancer

Postod familija » Sre Avg 28, 2013 3:58 pm

gramada napisao:@Familija

Hvala druze za sve ove statistike,tabele, tekstove sto prikazijes, nesto od toga sam vec pogledao ali nikad nije na omet videti i ovde.

Trebao si da secekas sa vecerasnjom utakmicom Grcka-Litvanija, al nema veze, po onome kako i s akojim skorovima su odigrane pripremne utakmice moze se a i ne mora puno toga videti.Na osnovi pripremnih utakmica,raspolaganja rostrera,moze se zakljuciti da favoriti na ovom oslabljenom EP su

Spanija
Litvanija
Grcka
Francuska
Slovenija
Srbija
Makedonija
Turska
Rusija

E sada ova takozvana tabela ce na kraju ipak biti nesto izmenjena, jer uvek ima iznenadjenja i promenljive forme.

Ma izbacicu ponovo kad se sve zavrsi (negde 1. septembra) i konacne sastave i sve odigrane utakmice, to je najmanji problem...
I nemoj da te vara to sto Litvanija ima skor 8:0..napisao sam u napomeni da nisu odigrali nijednu jacu utakmicu u pripremnom, osim ako ne racunas ove sa Rusijom, Makedonijom isinoc Italijom...
http://www.dodaj.rs/f/f/lt/ffmxFBx/trofej.gif
"Nije vazno koliko puta padnes, vazno je da svaki put ustanes..."

gramada
6. igrač ABA ligaša
6. igrač ABA ligaša
    unknown unknown

Postod gramada » Sre Avg 28, 2013 4:13 pm

Ma nista me ne vara njih sam najvise gledao, uopste do sada nisu me odusevili, mada jesu jaku, ako bude dobar strem gledacu ih od 18 sa Grcima, jer gke do sada nisam gledao.

Korisnikov avatar
familija
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 9:35 pm
    unknown unknown
Zodiac: Cancer

Postod familija » Sre Avg 28, 2013 5:15 pm

gramada napisao:Ma nista me ne vara njih sam najvise gledao, uopste do sada nisu me odusevili, mada jesu jaku, ako bude dobar strem gledacu ih od 18 sa Grcima, jer gke do sada nisam gledao.

Grci su mnogo jaki!!
Pogledaj samo gde igraju i gde se skoluju njihovi igraci nosioci i ovi mladji..Panatinaikos, Olimpijakos i u inostranstvo najjaci timovi koji igraju redovno Evroligu...

Papas, Papanikolau, Mancaris, Slukas, janakopulos...su bili U20 prvaci 2009 i drugi 2010...
A da ne pricam za Spanulisa, Priintezisa, Focisa, Perpeloglua, Bramosa, Burusisa..kao vosece igrace Pao i OLija...
http://www.dodaj.rs/f/f/lt/ffmxFBx/trofej.gif
"Nije vazno koliko puta padnes, vazno je da svaki put ustanes..."

Korisnikov avatar
MILOS OBILIC
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:42 pm
    unknown unknown
Zodiac: Taurus

Postod MILOS OBILIC » Sre Avg 28, 2013 5:21 pm

Grci su izbacili Vasilajidisa iz Bilbao koji je imao tamo prosek od skoro 14 poena po mecu i bio jedan od najboljih igraca u ligi na njegovoj poziciji.
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 4470_n.jpg
NIJE VAZNO KOJA NAS SILA NAPADA, VEC KOJU SVETINJU BRANIMO

Korisnikov avatar
Peja
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 10:46 pm
    unknown unknown

Postod Peja » Sre Avg 28, 2013 5:33 pm

Ma sve mi ovo smrdi da ce Hrvati biti najvece iznenadjenje
Avdic rece da Lucic definitivno ne igra?

Korisnikov avatar
zola
6. igrač ABA ligaša
6. igrač ABA ligaša
Pridružio se: Sub Dec 01, 2012 7:34 pm
    unknown unknown

Postod zola » Sre Avg 28, 2013 6:37 pm

Nemaju Litvanci kvalitetnog pleja da bi mogli da uzmu medalju. Bez Sarasa i Valancijunasov ucinak bice slabiji. Nije on neko ko ume da sebi kreira poene poput Krleta. Bekovi su im dobri, ali nisu tipovi igraca koji umeju da organizuju akcije, ni sebi, a pogotovo drugima, vise su spot-up suteri, a nemaju vise kvalitetnog dodavaca poput Sarasa. Mislim da ce im u organizaciji napada dosta skripati. Najbolji igraci su im koncentrisani na centru i krilnom centru, a ne mogu svi da igraju istovremeno. Veci favoriti su mi Spanci, Grci, Francuzi, pa i mi

gramada
6. igrač ABA ligaša
6. igrač ABA ligaša
    unknown unknown

Postod gramada » Sre Avg 28, 2013 6:43 pm

familija napisao:
gramada napisao:Ma nista me ne vara njih sam najvise gledao, uopste do sada nisu me odusevili, mada jesu jaku, ako bude dobar strem gledacu ih od 18 sa Grcima, jer gke do sada nisam gledao.

Grci su mnogo jaki!!
Pogledaj samo gde igraju i gde se skoluju njihovi igraci nosioci i ovi mladji..Panatinaikos, Olimpijakos i u inostranstvo najjaci timovi koji igraju redovno Evroligu...

Papas, Papanikolau, Mancaris, Slukas, janakopulos...su bili U20 prvaci 2009 i drugi 2010...
A da ne pricam za Spanulisa, Priintezisa, Focisa, Perpeloglua, Bramosa, Burusisa..kao vosece igrace Pao i OLija...

Najbitnije je da u 1/4 finale izbegnemo Spance i Grke, mislim da sa drugima ako ne drugo barem mozemo da igramo.

Korisnikov avatar
MILOS OBILIC
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:42 pm
    unknown unknown
Zodiac: Taurus

Postod MILOS OBILIC » Sre Avg 28, 2013 7:13 pm

Peja napisao:Ma sve mi ovo smrdi da ce Hrvati biti najvece iznenadjenje
Avdic rece da Lucic definitivno ne igra?

Mozda,ali najvece negativno iznenadjenje.
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 4470_n.jpg
NIJE VAZNO KOJA NAS SILA NAPADA, VEC KOJU SVETINJU BRANIMO

Korisnikov avatar
Прока
Igrač gradske lige
Igrač gradske lige
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 3:20 pm
    unknown unknown

Postod Прока » Čet Avg 29, 2013 3:33 pm

Данас је објављен и коначни списак Швеђана. Један рођен у Фочи, један у Калифорнији, један у Израелу, двојица у Обали Слоноваче...

Anton Gaddefors (2.00, 1989), Viktor Gaddefors (2.03, 1992), Kenny Grant (1.88, 1982), Ludvig Hakanson (1.87, 1996), Jonas Jerebko (2.07, 1987), Joakim Kjellbom (2.13, 1979), Thomas Massamba (1.85, 1985), Brice Massamba (2.07, 1988), Dino Pita (1.93, 1988), Erik Rush (1.97, 1988), Jonathan Skjöldebrand (2.04, 1983), Jeffery Taylor (2.03, 1989).

Povratak na “Arhiva”