KK Crvena Zvezda 2013/2014

Prohujalo s vihorom
Korisnikov avatar
Lika
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 6:29 pm
    unknown unknown
Zodiac: Aries
Status: OffLine

KK Crvena Zvezda 2013/2014

Postod Lika » Čet Jul 04, 2013 1:12 pm

:violin:

Korisnikov avatar
MileBL
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 2:53 am
    unknown unknown
Status: OnLine

Re: KK Crvena Zvezda 2013/2014

Postod MileBL » Čet Jul 04, 2013 1:13 pm

SAMPIONSKA SEZONA

Slika

Slika
Poslednja izmena od MileBL u Pon Feb 10, 2014 4:52 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
___________________________________________ http://rekreativo.com/ ___________________________________________________

Korisnikov avatar
MILOS OBILIC
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:42 pm
    unknown unknown
Zodiac: Taurus

Postod MILOS OBILIC » Čet Jul 04, 2013 1:32 pm

Ove godine TOP 16,ponovni izlazak u Evroligu i domace titule.
CIMANJE NASILJE
SIPURSKE LIVADE

Korisnikov avatar
Grobar1971
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Uto Dec 04, 2012 4:44 pm
    unknown unknown
Zodiac: Leo

Postod Grobar1971 » Čet Jul 04, 2013 1:37 pm

http://www.mozzartsport.com/vesti/risto ... gi-praznik

Fali samo ona recenica o pobedama al nema veze :D
ŠĆEPO MAJSTORE
Оља: Да ли трофеји иду Црвеној звезди или Црвеној звезди Телеком?
Дуле: Трофеји иду Партизану.

Korisnikov avatar
filipinjo
Igrač gradske lige
Igrač gradske lige
Pridružio se: Sre Jun 26, 2013 7:44 pm
    unknown unknown

Postod filipinjo » Čet Jul 04, 2013 1:43 pm

Uvek je nezahvalno prognozirati šta ćemo uraditi naredne godine, bez obzira što za sada pravimo dobar tim. Setite se samo Cedevite od prošle sezone. Po imenima i finansijama imali su najjači tim na početku sezone, na parketu ništa ili skoro ništa. Šteta što nam je pala ovako teška grupa u Evroligi. Ja sam pre žreba smeo da se kladim sa bilo kim da idemo u TOP 16, ali ovako biće mnogo mnogo teško.

Što se tiče daljih pojačanja moje želje su Stefan Marković i Pera Antić. Nisam za dolazak MIličića jer on profesionaln košarku nije video od novembra.

Sve u svemu, nadam se domaćim titulama, a u Evroligi da skačemo i trčimo za svakom loptom na svakoj utakmici, pa šta bude.

Inače, šta mislite koliko bi nam trebalo pobeda za prolazak u TOP 16? Znam da je u ovako izjednačenoj grupi to teško prognozirati ali onako otprilike...
Od podbacivanja do poslednje milisekunde, nek boj se pod koševima bije, akcija za akcijom i na nju reakcija, na parketu da se vidi znanje, srce i znoj i da im na kraju uzmemo kroj :-)

Korisnikov avatar
zola
6. igrač ABA ligaša
6. igrač ABA ligaša
Pridružio se: Sub Dec 01, 2012 7:34 pm
    unknown unknown

Postod zola » Čet Jul 04, 2013 1:46 pm

Stvarno niste imali srece sa grupom. Panatinaikos ce po meni biti prvi favorit sledece sezone, Makabi i Laboral standardno dobri, Lokomotiva je mnogo jaka, a ni sa kvalifikantom se necete usreciti. Jos gore ce biti ako vam dodje Bajern. Ubedljivo najjaca grupa, ali borite se. Nema potrebe da se plasite bilo koga, i vi cete biti jaki

U svakom slucaju imacete barem pet vrhunskih utakmica
Poslednja izmena od zola u Čet Jul 04, 2013 1:48 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Korisnikov avatar
Peja
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 10:46 pm
    unknown unknown

Postod Peja » Čet Jul 04, 2013 1:48 pm

DA ne lazemo, ni Pao, ni Kaha pa ni Makabi nisu ono sto su bili pre recimo 3-5 godina. Oni ove sezone nisu konkurenti za f4, maksimum ce im biti i top8. Definitvno nisu u rangu Cska, Barce i Fenera gde recimo mogu svi otici na f4.
Druga stvar je sto je nasa grupa ujednacena a mi smo tu najneiskusniji, dok Partizan ima cist put da bude cetvrti.
Ipak mislim da je Makabi favorit u nasoj grupi, i slazem se da cemo se za eventualno 4, mesto ipak boriti sa Kahom a ne rusima, takodje ne bi bilo lose da uleti Bajern ili recimo da bude neko iznenadjenje kao Kantu lane.
Ne verujem da prolazaimo grupu ali kao sto rekoh prva sezona posle mnogo vremena i svaka pobeda je dobra,

Zola ne verujem previse u Pao, Dimitris je sve stariji, ne moze vecno, a i doveli su pojacanje Focisa koji je njegova generacija, ne mogu oni igrati kao u Zeljkovo vreme.
Poslednja izmena od Peja u Čet Jul 04, 2013 1:49 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
AJMO BRACO UZET AMERE

Master
Limitirani skakač s klupe
Limitirani skakač s klupe
Pridružio se: Uto Dec 04, 2012 11:13 am
    unknown unknown

Postod Master » Čet Jul 04, 2013 1:48 pm

Svaka pobeda bice velika kao plasman u TOP 16. Samo ucesce u EL je nevidjeni uspeh, i ako hocemo da budemo ozbiljan klub, mora da se ide stepenik po stepenik. Da postanemo prvo redovan clan EL, pa da osvojimo jednu sampionsku titulu Aba ili nasu ligu,pa da onda mislimo o Top 16. Kada bi scenario bio takav da dodje Darkan, svi bi ovde smatrali da je Top 16 standard, i da bi trebalo ici na f4. Polako bre... Da je to bas tako, Fener bi prosle godine trebao da osvoji sve moguce. Ali stvari malo drugacije funkcionisu...
Poslednja izmena od Master u Čet Jul 04, 2013 1:56 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Korisnikov avatar
Yopitsch-Kurz
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 10:11 am
    unknown unknown
Zodiac: Capricorn

Postod Yopitsch-Kurz » Čet Jul 04, 2013 1:50 pm

@Filipinjo - nezgodno je sto je kod vas (kao sto i sam kazes) izjednacenija grupa. Svako svakog moze da dobije pa ce biti neizvesno do kraja. Na stranu sto ce mozda biti i krugova sa npr. 3 ekipe, dolazimo u situaciju da je svaki kos bitan.. Kod KKP je drugacija situacija, na prvu loptu sam se iznervirao ali kad pogledas, tu ima dva kolosa koji ce da deru sve. Fener uz njih koji je sa Zeljkom totalno osma dimenzija u odnosu na proslosezonski Fener i dva anonimusa koji su verovatno slabiji nego Bamberg i Lijetuvos prosle sezone.
U svakom slucaju i Partizan i Zvezda su mogli bolje da prodju ali sta sad..
1 klik više
15000 postova manje

Korisnikov avatar
student_prava
Evroligaški igrač
Evroligaški igrač
Pridružio se: Sub Dec 01, 2012 1:55 pm
    unknown unknown
Zodiac: Aries

Postod student_prava » Čet Jul 04, 2013 1:53 pm

Sta je tu je,mnogo jaka grupa...utakmicu po utakmicu stisni zube I daj sve od sebe pa sta bude,bice I nama I Partizanu zajebano jer I aba I ove godine znaci sve,mnogo ce da se trosimo treba ce dobra rotacija i da igraju svih 12 igraca,a ne da deda igra po 30 minuta po mecu
Kad je tesko Covic :D

Povratak na “Arhiva”