Stare teme
By Gira PFC
BogdanB napisao:@Gira

Ne placaju se igraci uredno, nisu promili plate od Nove godine.

Canak je vodio nekoliko puta za razliku od Kecmana i ako se slucajno desi, postaviti Kecmana pre Canka, stvarno onda....
Kod Canka smo mnogo bolje izgledali nego kod Dzileta, a igrao je utakamice i sa sedam igraca. Kod njega je i pogubljeni Vrabac izgledao kao kosarkas i tako igrao, za razliku kod Dzileta. Andric je isto bio daleko bolji.

Loze se ljudi na Mutu, upravo zbog te price sto kaze @milanezija. Jos da znaju da on ne vodi treninge, nego mu pomocnici vode treninge. Tako je bilo u Kragujevcu, tako je i u Dinamiku.

Svako ko izabere Mutu, treba momentalno da prestane da prati kosarku. Jer od ovog Partizana,dobice se unapredjena verzija ali po sutiranju za tri poena. Radnicki vol.2

Nemojte da se zezamo

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

@Bogdan B.

Da, da, to za plate sam i ja rekao, mada malo "uvijeno"... pre neki dan je neko rekao da se nešto kasni s platama, ali manje nego prethodnih godina. Seti se da su ranijih godina isplaćivali za celu sezonu 2-3 plate, a ostalo se dugovalo, prebijalo prilikom odlaska, neki su i tužili klub. Bilo je svega.
Ove godine su nešto redovniji u isplati, ali su i plate značajno manje nego pre 3-4 godine.
U pravu si i za Čanka, bilo je u periodu kada je on vodio ekipu komentara i zapažanja da su Vrabac i Andrić uz njega napredovali. Videćemo ko će biti novi trener, ali svakako taj neko neće biti skup.

Što se tiče tvog poslednjeg posta, plakao sam od smeha na tvoj komentar za "onog što vraća knjigu posle 100 godina" :icon-lol: :icon-lol: :icon-lol: :icon-lol:
Bar malo smeha u ovoj glupavoj situaciji, gde ti u 24 sata odu i trener i predsednik kluba. :doh:
Korisnikov avatar
By BBBbbb
S obzirom sta nam se trpa u upravu kluba nekako mi Steva Karadzic adekvatan izbor za trenera.

Canak je logicno resenje, a meni najdraze bi bio Miloje.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Steva vodi devojke na nabijanje. Nabijanje razlikom, nemojte nesto drugo da pomisljate.

Da se razumemo, vecina ljudi i to velika vecina, ne bi pravila problem i Covic da dodje. Bilo bi to u pocetku pljuvanja, ali kada bi dosli rezultati, niko Covica i upravu ne bi spomenuo. Eno vam najbolji primer FKP. Gledao neku anketu, glasali ljudi da uprava FKP preuzme KKP. Sada nikome ne smeta uprava, jer dosla je titula. Smetali su sve vreme do pre mesec dana pred kraj lige.
Covica sam naveo kao nekog koga ja ne podnosim, a ni ostali, ali ne bi vecini smetao da ima rezultate. To je tuzno.

I da Partizan, postane Partizan Mutant Dinamik, ti sto su do juce bili protiv toga,isli bi na utakmice.

Poenta je, bilo ko da dodje, nece smetati ako ima rezultate. Problem je nemanja mozga tih ljudi.

Pekovic je smetao jer nije imao rezultate. O Todoricu i Silobadu da ne pricam.

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
Korisnikov avatar
By djokonda
A šta bi trebalo da bude bitnije od rezultata? Zbog čega postoji bilo koji sportski klub ako ne zbog pobeda u takmičenjima? Šta bi bilo neko drugo merilo uspeha koje ima veću vrednost od rezultata?
Korisnikov avatar
By MileBL
Mislim da cete imati konkurentniji tim sledece sezone zbog igranja Euro kupa, nema smisla prijaviti se za jace takmicenje a sklapati losiji tim
Korisnikov avatar
By Poska
Како то можеш да мислиш, када је пријава била пре скоро месец дана, када се није знало да иду председник и тренер?
Korisnikov avatar
By MileBL
Nemam pojma, valjda postoje neki interni planovi, cisto sumnjam da se sve iznosi u javnost, mozda se vec zna ko ce preuzeti klub.

Sto se tice Pekovica, na vreme je podneo ostavku, nije cekao kao Danilovic pocetak sezone za povlacenje.
Korisnikov avatar
By Poska
Не знам између кога интерни планови, све ако Тоша и Шики нису кренули у планирање играча, пошто они једини сигурно остају ту, јер не можеш ни мотком да их отераш.
  • 1
  • 170
  • 171
  • 172
  • 173
  • 174
  • 178
KK Partizan 2019/2020

Ozbiljan problem. Sponzori bili u fazonu daj petor[…]

Svaštara

Radiće valjda sve do Šest topola. E sad, &s[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020