Stare teme
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Poska napisao:У договору са Моцартом, средиће нам терене на Калемегдану. Оба терена, нови кошеви, на пеналу ће бити њихов лого, на центру наш грб. Вредност радова око 20к, то они покривају. Ту ће и Богдан да организује свој неки камп сада. На отварање ће доћи Луковић, Андрић, Аранитовић, покушавају да се договоре и Богдан и Жо.
Jedini teren koji je Mozzart otvorio, a da nije zvao nikog je ovaj u mom kraju u OS Stojan Novakovic. Svugde zovu neke sportiste i terene nazivaju po njima, a samo kod nas nikog. Stimac je podrzao akciju da dobijemo nove koseve, mogli su makar njega zvati. A akcija je solidna, ali jos bolja bi bila da menjaju i podlogu za teren ili asfaltiraju novi beton. Ovako samo koseve donesu i obeleze linije, koje su se kod nas vec skoro sprale.
Izvinite za off. :D
Čega 20 000 ? Jel dinara jer ako ne rade teren ne kostaju ti radovi apsolutno nista sem malo fabre za teren ? Ili vam rade i novu podlogu ?
Korisnikov avatar
By Zex88
Nova podloga je skupa kao sam djavo..Hteo sam ja da dovucem kod sebe u kraj za parkic,zabolela me glava kad sam video koliko je kvadrat..

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By Poska
Не знам стварно, тако ми је речено.
Korisnikov avatar
By rudonja
Zex88 napisao:Nova podloga je skupa kao sam djavo..Hteo sam ja da dovucem kod sebe u kraj za parkic,zabolela me glava kad sam video koliko je kvadrat..

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

ali uvek, uvek skidajte staru podlogu.
Korisnikov avatar
By Zex88
https://twitter.com/vrazmena/status/877574743523680264
Korisnikov avatar
By Poska
Урађена је и подлога. И сетили се, па скинули ону стару скроз, па лепо урадили испод, па тек онда бетон.
  • 1
  • 172
  • 173
  • 174
  • 175
  • 176
  • 178
Iz navijackog ugla

Sjajna je stvar ako su zamenili semafor, ono je st[…]

Fudbal

Što Gobeljić zamrsi ni sto Degeneka i Milun[…]

Odbojka