Stare teme
Korisnikov avatar
By Pavac
Tako je, u ovoj situaciji nemamo sta da izgubimo
Nemam nista ni protiv Pere a ni Kecmana ali mislim da je Marina Greg Popovic za obojicu...
kolko sam ja pratio zensku kosarku, meni se to sve svodi na prangijanje trojki i neke skok suteve al dobro...
Korisnikov avatar
By Poska
Ништа још увек, биће ваљда почетком јула нешто.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Predsednik im ne treba

Operativne poslove u Partizanu obavljaće Milan Iskrin i Dejan Kijanović, kao i večni sportski direktor Dragan Todorić. Kao što se zna, crno-beli su posle ostavke Nikole Pekovića bez predsednika, a kako saznajemo tako će i ostati. Procena je da u bliskoj budućnost klubu nije potreban prvi čovek, već će pomenuti trio predvoditi Partizan.

http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kos ... na/df06zg2
Korisnikov avatar
By Poska
Није то да им председник не треба, него нико неће да дође. Просто је, има људи који су нешто и урадили, и можда би и могли, али вероватно не би баш да се за 100к захваљују вођи као да је решио све... Па још када се види случај Берић, случај ЕК, јасно је и њима, а и мени.

Први тренер који неће добити аплауз од мене. Пијани мутавац, који тренинге неће ни водити, причаће о неким клинцима, а играће му играчи 30+. Још не излази из буље вођи, ко му да 5 евра више, веран му је до неба, до првог следећег наравно. Сада вероватно је довољно и једна чаша вина више да промени страну.

Eдит: А ја будала се надао неком плану. Цццццц
Korisnikov avatar
By Pavac
ne mora to nista da znaci dok zvanicna stranica kluba ne objavi...
iskreno, ne svidja mi se ideja oko Mute...
koliko god Dzikic gresio za ovih godinu ipo dana, imao je +15 protiv Zvezde u kupu i bar jos 5 pobeda u derbijima... nesto mi se cini da to kod Mute necemo gledati... :cry:
Korisnikov avatar
By BogdanB
Pored toga sto se uprava zahvaljivala predsedniku, sada ce i trener, sve je to normalno :D

E, budalo, lepo ti ja pricao ali dzaba :lol:
  • 1
  • 173
  • 174
  • 175
  • 176
  • 177
  • 178
Iz navijackog ugla

Sjajna je stvar ako su zamenili semafor, ono je st[…]

Fudbal

Što Gobeljić zamrsi ni sto Degeneka i Milun[…]