Stare teme
Korisnikov avatar
By Karaburac
Ne svidja mi se Muta kao izbor... Covek koji se uvek busa u grudi sa mladim igracima, a oni mu zapravo greju klupu.
Prangijanje do iznemoglosti, bez odbrane. Posvecenost treningu na nivou Darka Milicica.
Korisnikov avatar
By MileBL
Posto nemate predsednika Muta ce vam biti nesto kao GM, kao takav nece ni imati vremena za vodjenje treninga.
Ne kontam sto vam smeta prangijanje kod Mute a kod Dzikica nije smetalo jedina razlika je sto kod Mute plej ima i po 15 asistencija dok kod Dzileta plej nikom ne dodaje vec igra 1 na 5, valjda ovo prvo vise lici na kosarkasku igru. Sto se odbrane tice, niste je igrali ni kod Dzileta, jedina strategija je bila razbijaj igru protivnika pravljenjem faulova.
Korisnikov avatar
By BBBbbb
MileBL napisao:...
Ne kontam sto vam smeta prangijanje kod Mute a kod Dzikica nije smetalo ...
Kome se svidjala igra Dzikiceve ekipe iz prosle sezone?
Dzikic je ovo pokazao prosle sezone, a Muta svoju oprobanu taktiku pokazuje celo karijeru i ne odstupa od nje :doh:
Korisnikov avatar
By djokonda
MileBL napisao:Posto nemate predsednika Muta ce vam biti nesto kao GM, kao takav nece ni imati vremena za vodjenje treninga.
Ne kontam sto vam smeta prangijanje kod Mute a kod Dzikica nije smetalo jedina razlika je sto kod Mute plej ima i po 15 asistencija dok kod Dzileta plej nikom ne dodaje vec igra 1 na 5, valjda ovo prvo vise lici na kosarkasku igru. Sto se odbrane tice, niste je igrali ni kod Dzileta, jedina strategija je bila razbijaj igru protivnika pravljenjem faulova.
Uvek je dobro imati trenera koji nema vremena za vođenje treninga...koncept nesumnjivo preuzet od najuspešnijih sportskih kolektiva kao što su...? Ne smeta prangijanje nego nepostojanje bilo kakvog konceptra u odbrani (makar to bilo seckanje igre faulovima)...osim ako pod konceptom ne podrazumevaš basketaške fore tipa skupljanje sa Lukovskog ili Jarića (jadan Lukovski se izgubio ali zato mu je Jarić sasuo 5 od 5 ako se dobro sećam).
Meni više ima smisla Slavnić koliko god on besmislen bio (em što je zvezdaš okoreli em što je to što jeste)...kod njega bar znaš da će gurati klince 100%, makar se to njemu obilo o glavu. Ja ne mogu da se setim mladog igrača kojeg je Muta razvio. Potrošiće se sezona i nešto para na dovođenje veterana koji će obezbediti sredinu tabele u ABA i možda plejof (negde sumnjam) i ništa se neće napraviti u smislu podizanja kapaciteta i potencijala Partizana kao kluba...pre mi se čini da će se praviti uslovi za preuzimanje od strane nekoga poput ovog Jojića. Možda i nije loše preuzimanje kluba od ovog Jojića...sigurno može da obezbedi dobar kurs za evro prilikom kupovine/prodaje igrača. U svakom slučaju, sa saradnicima kao što su Grba i Muta (kafanski mudraci i neradnici) bar je diletantizam obezbeđen
Korisnikov avatar
By BogdanB
Cekajte ljudi, vi se raspisali, a niko ne zna ko nam je igraca izabrao? :D

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
Korisnikov avatar
By BogdanB
Neka se otvori nova tema, da kopiramo cigane :D

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
Korisnikov avatar
By milanezija
Znači da pišem ja uvod? Nemoj to da mi radiš, ja 5 na pismenom zadatku sanjam i dan danas.
  • 1
  • 174
  • 175
  • 176
  • 177
  • 178
Iz navijackog ugla

Sjajna je stvar ako su zamenili semafor, ono je st[…]

Fudbal

Što Gobeljić zamrsi ni sto Degeneka i Milun[…]

Odbojka

Odlicno ovo za sada izgleda, jednako je bitno sto […]