Stare teme
By surda
Fantazija! Pretproslo kolo kasno saznam da ne igra Teodosic, proslo kolo ga izbacim pa ubacim Jacksona (kada odluce zamijeniti uloge) i sad ovo kolo Langford nenajavljeno ne igra :)
Korisnikov avatar
By Lucky
surda napisao:Fantazija! Pretproslo kolo kasno saznam da ne igra Teodosic, proslo kolo ga izbacim pa ubacim Jacksona (kada odluce zamijeniti uloge) i sad ovo kolo Langford nenajavljeno ne igra :)
Sve preslikano kod mene, s tim sto sam ja u tim vratio Tea i veceras vidim da i on ima crveni krstic. :lol:
Em sto sam uskracen za nekih sigurnih 40+ indeksa, em njih dvojica kostaju preko 185 kredita.
Korisnikov avatar
By Zex88
Mene Miler (potpuno zaboravio da ga izbacim) i Djenka sahranili.. Parahovski i Ajon dobri..
By surda
Lucky napisao:
surda napisao:Fantazija! Pretproslo kolo kasno saznam da ne igra Teodosic, proslo kolo ga izbacim pa ubacim Jacksona (kada odluce zamijeniti uloge) i sad ovo kolo Langford nenajavljeno ne igra :)
Sve preslikano kod mene, s tim sto sam ja u tim vratio Tea i veceras vidim da i on ima crveni krstic. :lol:
Em sto sam uskracen za nekih sigurnih 40+ indeksa, em njih dvojica kostaju preko 185 kredita.
Ponadao si se, ali dzaba! :D
Vratio sam i ja Teodosica, a izbacio Jacksona :dance:
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18
Iz navijackog ugla

Sjajna je stvar ako su zamenili semafor, ono je st[…]

Fudbal