Stare teme
Korisnikov avatar
By Lucky
Ne znam koliko Gudurica i Boldena je potrebno svake godine da bi se pokrilo 30-ak profesionalnih kosarkasa u 2 kluba + nerijetki promasaji + svi ostali troskovi za funkcionisanje timova?
Moje je misljenje da tako megalomanski projekat u Srbiji ne moze da opstane duze od par godina, bez obzira na svesrdnu pomoc drzave. Sa FMP kao ekipom sastavljenom iskljucivo od mladih potencijala (domacih i stranih) i rasterecenim od bilo kakvog rezultata bi to i imalo sanse.
Korisnikov avatar
By skeske
Inace Djumic, Jeremic i ekipa su strasno placeni... Tu je i Odzo koji prima milione, a Uskokovic, Radanov i ekipa po stotine hiljada evra :) . Pusti te price, Covic je uviek bio cicija, mlade igrace placa minimalno, ako ih uopste placa.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Kazu za Pota dok je bio u Metalcu iz Valjeva da je cesto znao sebe da igra u kladionici na minus poena, a da je jednom promasio i kos za pobedu namerno.
Korisnikov avatar
By Poska
Lepus napisao:Jasta, pogotovo se to vidjelo ove godine kada su uzete pare za Gudurica i Boldena, sve je otislo preko ledja CZ.

Ni meni se ne svidja kako sve funkcionise u FMP-u, ali smoriste vise sa tom pricom kako jadna CZ ispasta zbog toga. Bez tog FMP-a ne bi ni bilo Zvezde, bar ne ove danasnje, sa svim rezultatita i trofejima.
Ово је у потпуности тачно.
Korisnikov avatar
By The Answer
Probudio se Poska pred sutrašnji meč protiv srpskog vicešampiona, važan u borbi za četvrto mesto.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By skeske
Nas rezerni tim igra dosta lose; medjutim tu je negdje, doci ce do svoje sanse.
Korisnikov avatar
By skeske
Auuu ode FMP na dvije pobjede, razlika veca od one u prvoj utakmici. Dzaba vam novci moji sinovci :D
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
Iz navijackog ugla

Sjajna je stvar ako su zamenili semafor, ono je st[…]

Fudbal

Što Gobeljić zamrsi ni sto Degeneka i Milun[…]

Odbojka