Stare teme
Korisnikov avatar
By MileBL
Skomi otvorio Mega Factory, losa stvar za ostale kosarkaske klubove, pokupice sve sto valja od mladih igraca
Korisnikov avatar
By skeske
I do sada je sve islo kod Miska ili Covketa. :) Kad smo kod Mege, koji im je trenutni sastav?
By Edibledi
Мега солидна против Цедевите.
Није им лош тим. Иако су променили доста играча, отишли неки важни, опет су довели добра појачања. Фино су попуњени на свим позицијама. Кад им се опораве сви играчи биће занимљиво пратити их. Надам се да ће Мишковић и Марјановић имати добру минутажу.
Битадзе и Мушиди су странци али верујем да ће се они форсирати као Мишкови главни пројекти.
Шта је са Јарамазом?
Korisnikov avatar
By skeske
Iskreno, Mega je iznanadjenje za mene, nisam mislio da ce ove sezone biti toliko konkurentni.
Korisnikov avatar
By milanezija
Isla je prica za neku misterioznu bolest, i ni traga ni glasa o njemi vec 4 meseca.

Palo mi na pamet da nije neki doping pao ovde na lokalu pa da Misko zataskava, da prodje odredjeni period
By ikaluka
Jomer napisao:Sta se desava sa Jaramazom, gde je on trenutno
Ukoliko je moja informacija tacna, problem sa plucima ?
Korisnikov avatar
By Lepus
Mega fino igra ove godine. Reba se preporodio, odlično organizuje igru, a i čini mi se da se malo napucao pa ni u odbrani nije loš.
Korisnikov avatar
By milanezija
Deluje da je mega prvi kandidat za 4. mesto, a možda i iznad Budućnosti
Korisnikov avatar
By skeske
Lepus napisao:Mega fino igra ove godine. Reba se preporodio, odlično organizuje igru, a i čini mi se da se malo napucao pa ni u odbrani nije loš.
To sam i ocekivao od Rebe. Dobar do odlican ABA igrac.
NBA

Trenutno ima minutazu dok je Allen povrijedjen. Vi[…]

Da nije napao sincica? :) Mislim da ovo ipak nije[…]

ABA fantasy

Vega, Junior je ovo kolo "odigrao" naj[…]

Reprezentacija Srbije

Jao momci nije moglo bolje ! Srecno Igore !