Stare teme
Korisnikov avatar
By Zex88
Hrvati ni sami ne znaju cime su zasluzili ovoliko srece..

Smolov ima da zavrsi u gulagu posle onog pokusaja..
Korisnikov avatar
By Heisenberg
Vraca se Hrvatima za sve patnje koje su imali sa ovom generacijom. Tu pre svega mislim na Tursku 2008 i proslo EP gde su isto igrali odlicno u grupi i nesretno izgubili od kasnijeg sampiona Portugala, iskreno nisam voleo da dodju u polufinale, ali sada kada su vec tu mozda me nesto povuce i da navijam za njih.

Luka Modric je zasluzio srecu kod onog penala, svaka cast ovom momku, od mene ima totalni respect!
Korisnikov avatar
By Duka85
Istina, i Fra je bila prejaka te 06. Nekako sam, zbog subjektivnih razloga, smatrao da ekipa koja ima Ronalda i Ronaldinha mora osvojiti sve.

Iiiiiii ni krivi ni duzni... mozda 2 dobre utakmkce i eto momcad i strucni stozer na pragu finala...

Eh sto nisam neki Ivica Horvat ;)

Edit: totalna istina je ova konstatacija u vezi karme i Hrv repr. 08 su bili moćni al ih sjeba Senturk(valjda) iz okreta u 145 min

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
Korisnikov avatar
By Zex88
Francuzi zasluzeno.. Kompletnija su mi ekipa od Belgijanaca.. Ziru je sve upropastio napred,ali zatp pozadti kao Gatuzo..

Mpbape da se ne druzi sa Nejmarom puno..
Korisnikov avatar
By BogdanB
Skidam kapu Hrvatima

Ima neki Englez, tri meseca pred svetsko, istetovirao na stomaku boginju i napisao Engleska osvajač 2018.godine :D

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By Zex88
Koliko Englezi ne znaju fudbala..Protiv prve ozbiljnije reprezentacije nisu znali gde je levo..
Zahvaljujuci namernom porazu i dosta srece su dosli do polufinala..Osim prekida nista specijalno nismo videli..
Modric za sada najbolji igrac prvenstva..
Nadam se da ce ga Grizman ponistiti u finalu..

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By Heisenberg
Ono, jedna stvar za razmisljanje, ako Hrvatska pobedi u nedelju Luka Modric vrlo lako, a i zasluzeno moze da dobije zlatnu loptu!
Inace, ovo sto su oni uradili je mozda najveci sportski zemljotres ikada na ovim prostorima.
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Fudbal

Kada se to sve podesavalo i sam sam batalio forum […]

Svaštara

Danas u Sremskoj Mitrovici u skoli Jovan Jovanovic[…]

ABA fantasy

Ništa... sa Trifom na Čvarkova... :roll: G[…]