Stare teme
Korisnikov avatar
By Poska
ZA PUNE TRIBINE: U ponedeljak 9. jula, počinje prodaja sezonskih ulaznica

Ако се карта купи до краја месеца, онда је 4к и то за све мечеве. Мислим да је ово прилично јефтино. Може и на 3 рате, али је онда цена 6к, колико ће и бити од септембра, у августу ће коштати 5к.

Иначе можда добијамо новог помоћног тренера/саветника.

Није баш за ову тему, али:
U poglavlju "Duletova teška škola", Bogdan Bogdanović priča o vremenu kada je igrao u Partizanu i dolasku Duška Vujoševića u klub.

"Promena se dogodila. Vujošević je preuzeo ekipu.

- Sećam se našeg prvog susreta. Rekao mi je: 'Čujem da izlaziš po gradu i da se zezaš. To kod mene neće moći, ako želiš da postaneš košarkaš, bićeš košarkaš, a ako hoćeš da budeš mafijaš, onda prestani da treniraš'. Znao sam šta hoću, a i on je uveo pravila ponašanja. Bili smo mladi i sve nas je kontrolisao. Mene, možda, i najviše jer sam bio nemiran. Lea Vestermana i Nikolu Milutinova nije morao praktično nikada. Zvao bi me telefonom uveče da proveri da li sam tu, ali nije toliko često radio takve stvari jer je znao da ne smemo da ga prevarimo. Imao je autoritet. Trenirali smo svakog dana. Posle utakmica smo imali jutarnje šuterske treninge. Imao je odlične vežbe i objašnjavao nam je košarku na drugi način. Za njega to nije samo igra da probaciš loptu kroz obruč. Talenat koji poseduješ trebalo je proširiš kroz neke druge stvari. Zato nam je i davao da čitamo knjige, da razvijamo vijuge koje bi oplemenile našu igru. Pročitao sam veliki broj knjiga. Davao nam je i stare filmove, njih sam malo manje gledao. Nisu mi bili zanimljivi. Voleo sam i ranije da čitam. Posebno knjige poput 'Harija Potera' i 'Gospodara prstenova'", priča za knjigu NBA Srbija Bogdanović.
Korisnikov avatar
By Poska
Минић помаже Чанку: Делује изазовно да будем део стваралачке приче

Надам се да ће се ово завршити на обострано задовољство.
Korisnikov avatar
By Zex88
Dosao Nikolic..
Odlican posao radi Partizan ove godine..
Resavate se stetnih ugovora,dva dobra mlada pojacanja..Ostoja zna znanje.. :)

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By Poska
По мени је ово све нешто нормално што је требало да се ради одувек. Него има ту милион фактора зашто није било тако или није могло. За сада још увек ништа епохално.

Aleksej Nikolić tri godine u Partizanu

https://www.instagram.com/p/BlDgAiBnlab ... vz1mswlcop
Korisnikov avatar
By Zex88
Potpisao i Pejdz..
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 166