Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Valderama
Piše se da Beron ide u Valensiju. Slavite, plačete, ravnodušni ste?

Ko će biti trener naredne sezone? Velike želje, objektivne opcije, najverovatnja (loša) rešenja u tom pogledu....?
Korisnikov avatar
By MileBL
Za Berona odlicna opcija, spanska liga je "mekana", on kao odlican suter ce tamo imati priliku da postane Dzejsi Kerol.

Sto se tice nas, polako ali sigurno smo rasli tokom sezone, mislim da bi bez problema pokupili sve trofeje do kraja sezone, sta ce biti u narednom periodu jos se ne zna tako da je naredna sezona neizvjesna.

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Voleo bih da Bili ostane.. Volim gledati takve šutere..
A i deluje kao normalan lik..
I doneo nam je dosta dobrog..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama
Obzirom da je nekadašnja mlitava atmosfera u vršačkom "Milenijumu" u poređenju sa ambijentom na ovosezonskim Zvezdinim evroligaškim mečevima izgledala kao grotlo napuljskog "San Paola" iz vremena kada je za Napoli igrao Maradona, i nismo zaslužili ovakav poklon. :shifty:
Korisnikov avatar
By The Answer
Valderama napisao: Pon Maj 25, 2020 2:09 pm Obzirom da je nekadašnja mlitava atmosfera u vršačkom "Milenijumu" u poređenju sa ambijentom na ovosezonskim Zvezdinim evroligaškim mečevima izgledala kao grotlo napuljskog "San Paola" iz vremena kada je za Napoli igrao Maradona, i nismo zaslužili ovakav poklon. :shifty:
Prvo nije poklon a drugo koliko god da je atmosfera loša u odnosu na sezone kada je Radonjić bio tu i dalje je u samom vrhu Evrolige.
Korisnikov avatar
By Zex88
Gde su moji novci od sezonske? Necete me prevariti.. :D

Posle ovoga mislim da se ni ABA nece nastavljati. Ne verujem ni KLS,ali tamo se Delon pita :D
Korisnikov avatar
By MileBL
Pogresna interpretacija
U sezoni kad je Igokea bila prva, pre F4 je promenjeno pravilo, e sad mi ti reci ko je mogao pretpostaviti ko ce biti gubitnik finala pre kraja takmicenja
Drugi slucaj Cibona, opet kakve veze smo mi imali sa tim da Cibona nije mogla obezbediti logistiku za ucesce u EL
Evo sad Korona, opet na visem nivou je odluceno ko ce ucestovati.
Malo sta se tu nas pitalo...

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

• 1
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
  • 113
Fudbal

Masina https://www.instagram.com/p/CA2H4qqpn7H/?i[…]

Svaštara