Teme vezane uz regionalnu ligu
By grobiale

Zvezda zove deluje na Kalis da proslave titulu, a Partizan ulozio žalbu i odluka je sutra. Ciganski maniri. I za koju p.m su sudije Balasevic, Oberknezevic, Juras, Jovcic? Šta radite vi na terenu slepci jedni, šta je vaš posao? Vi ste evroligaske sudije! Mrs u p.m bre.

Korisnikov avatar
By djokonda

Poništavanje utakmice ili igranje tih pola sekunde ili šta već stvarno bi napravilo još veći svinjac od svega, ali s druge strane, sad kada je već žalba uložena, ne znam stvarno po kom osnovu će je odbiti...činjenica je da je ostalo još 0.7 sekundi da se igra i da sudije mogu da pregledaju snimak.

Korisnikov avatar
By milanezija

Mene brine dal su uopste ulozili zalbu po pitanju vremena... ili su samo korake naveli

Korisnikov avatar
By Zex88

Neko je slikao žalbu gde se žale na korake..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:

Neko je slikao žalbu gde se žale na korake..

Jebeni imbecili...

Korisnikov avatar
By djokonda

Ako su se žalili samo na korake onda mislim da je to mazanje očiju javnosti...sumnjam da su toliki imbecili.

Korisnikov avatar
By Zex88

Ne mogu sad da nađem sliku.. Neko je posle finala okačio zapisnik gde se žale na korake. Nadam se samo da nije neka sprdnja pa da sam se zaleteo

Korisnikov avatar
By BogdanB

Koje crne zalbe, nemojte da se zanosite, kao da ce to nesto promeniti

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By djokonda
BogdanB napisao:

Nije ovo baš tako jednostavno...utakmica je prekinuta pre nego što je isteklo vreme. Ozbiljno su sranje sudije napravile.

Korisnikov avatar
By milanezija
djokonda napisao:
BogdanB napisao:

Nije ovo baš tako jednostavno...utakmica je prekinuta pre nego što je isteklo vreme. Ozbiljno su sranje sudije napravile.

+1
Koraci, ma koliko očigledni, nisu razlog za poništavanje utakmice. A ako je ostalo i 0.00001 sekund a oni to nisu proverili, to i te kako jeste. Svi znamo da poništenja neće biti ali ih isterati dotle da javno izgovore laž, e to moramo izvesti nekako. Mada bih ja ovo do Fibe gonio

• 1
  • 955
  • 956
  • 957
  • 958
  • 959
  • 966
Iz navijackog ugla

To su novine koje čita Milanezija [emoji16] Posla[…]

Fudbal

X2 u Minhenu pa neka navijaci Indjije ckrnu od muk[…]

KK Partizan 2019/2020