KK Partizan 2013/2014

Prohujalo s vihorom
Korisnikov avatar
Kure
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 11:52 pm
    unknown unknown
Zodiac: Aquarius
Status: OffLine

Re: KK Partizan 2013/2014

Postod Kure » Pon Jul 15, 2013 6:02 pm

Karaburac napisao:
Kure napisao:Samoj nemoj na kuglanje i sve će biti ok. :lol:

Ahahahah, gde ti ovo pade na pamet :lol:

Nadam se da ce se Berta sto pre oporaviti. Samo neka ne zuri bas previse, bolje da se dobro zaleci pa da nema vise problema, nego da stalno vuce tu povredu.

Šta bre gde... Sad bi Galenzi i ja bili na tronu NBA fantazija mesto Brkatog, da se Bajnam, đubre, nije povredio...
Slika

Slika

TOKIO, JAVI SE, tvoje ovce ne mogu bez tebe...

"Mozda mislis da su ovi brci nesto najduze na meni ali grdno se varas"
Taktika Brkatog za muvanje prepički

strelac
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:03 am
    unknown unknown

Postod strelac » Pon Jul 15, 2013 6:13 pm

Jaycee Carroll napisao:
Skaut napisao:Jaycee aj iskreno,je li nas lozis oko pojacanja,posto sam te vrlo ozbiljno shvatio,kad si rekao da pojacanje stize najkasnije do ponedeljka.Evo danas je ponedeljak a pojacanja nema....Od koga dobijas ti te informacije? Ili bar sto nam ne kazes sa kime se pregovara ako vec znas... :think:

Ne mogu da vam reci nista,vidis da je i @strelac potvrdio informaciju,tako da ima istine u tome sto sam pricao.Prosle sezone kad sam rekao za Brauna,"lose" je ispalo,tj i nije tako lose jer se pokazao kao promasaj u komsijski tabor.

Nemoj mene da pominjes.Ja ne znam na koga mislis i ja koliko znam nema nista do daljneg od pojacanja.Sam si kriv,sto istrcisa kad god ti neko kaze nesto.
Neces da slusas,nema nista,ali ti kazes ima.
Kad je tesko-Mesina

Korisnikov avatar
Vincent Vega
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Jul 05, 2013 10:03 am
    unknown unknown
Zodiac: Libra

Postod Vincent Vega » Pon Jul 15, 2013 6:16 pm

BogdanB napisao:Bogdanović: Zvezda? Ta priča nije stigla do mene

Pročitajte više: http://sportal.rs/news.php?news=105439

AKo bude nesto od toga (mada ne verujem) ima da odem u Beograd i da ga nateram da promeni ime da mi ne bruka ime :lol:

Pisao sam prosle nedelje o tome. Postojala je nepristojna ponuda. I za njega i za DM.
Ne sekiraj se, nema nista od toga :)
When I'm dead I'll be dead a long time, but the wines so pleasing and so sublime.

Korisnikov avatar
Gale
Global moderator
Global moderator
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 3:40 pm
    unknown unknown

Postod Gale » Pon Jul 15, 2013 6:32 pm

Kure napisao:
Karaburac napisao:
Kure napisao:Samoj nemoj na kuglanje i sve će biti ok. :lol:

Ahahahah, gde ti ovo pade na pamet :lol:

Nadam se da ce se Berta sto pre oporaviti. Samo neka ne zuri bas previse, bolje da se dobro zaleci pa da nema vise problema, nego da stalno vuce tu povredu.

Šta bre gde... Sad bi Galenzi i ja bili na tronu NBA fantazija mesto Brkatog, da se Bajnam, đubre, nije povredio...
Ahaha, i danas me proganja što me je Brkati ostavio u prašini i suzama na oba fantasy -ja. Zašto, o zašto je rodela miljenik fortune ?

Inače, između glasina da sigurno propadamo, i glasina da ćemo igrački biti jači nego prošle godine, biram ove druge.Imam osećaj da ćemo biti sasvim OK.
Slika

Skaut
Igrač gradske lige
Igrač gradske lige
Pridružio se: Pet Jul 12, 2013 1:51 pm
    unknown unknown

Postod Skaut » Pon Jul 15, 2013 7:53 pm

Na drugom forumu sam procitao da dobijamo novog sponozora u Avgustu,i da cemo tad dobiti i neko pojacanje.Do tad nece biti nikakvih promena...To mi deluje realnije nego ono sto je Jaycee najavio... :whistle:

Korisnikov avatar
familija
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 9:35 pm
    unknown unknown
Zodiac: Cancer

Postod familija » Pon Jul 15, 2013 8:01 pm

Za brata @Toina, za skauting mrezu preko bare..

SAmo jedno veliko ... :bow-blue: :bow-yellow: :bow-blue: :bow-yellow: :bow-blue: :bow-yellow:
http://www.dodaj.rs/f/f/lt/ffmxFBx/trofej.gif
"Nije vazno koliko puta padnes, vazno je da svaki put ustanes..."

Korisnikov avatar
Joomla10
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 2:42 pm
    unknown unknown

Postod Joomla10 » Pon Jul 15, 2013 8:03 pm

familija napisao:Za brata @Toina, za skauting mrezu preko bare..

SAmo jedno veliko ... :bow-blue: :bow-yellow: :bow-blue: :bow-yellow: :bow-blue: :bow-yellow:

Veliko bravo!!! Svaka ti cast druze! Recima ne mozemo da ti zahvalimo za to sto radis!

Naravno veliko hvala i Strelcu koji pomaze da taj materijal stigne gde treba!
HAZARDER

strelac
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:03 am
    unknown unknown

Postod strelac » Pon Jul 15, 2013 8:12 pm

Skaut napisao:Na drugom forumu sam procitao da dobijamo novog sponozora u Avgustu,i da cemo tad dobiti i neko pojacanje.Do tad nece biti nikakvih promena...To mi deluje realnije nego ono sto je Jaycee najavio... :whistle:

polako i mi sa nestrpljenjem cekamo,ali nece igraci pobeci.

Zar stvarno mislis da ces da saznas imena igraca koji su potencijalna pojacanja??Tesko i uzivaj,neopterecuj se nepotrebno.Ako si pratio prosle sezone sta se sve desavalo,ove godine se to nece desiti,sigurno.Neki ljudi znaju imena igraca koja su mozda potencijalna pojacanja,ali nemogu da pisu o tome.Treba i njih razumeti,Zato se opusti,bice to dobar tim.Svi ljudi koji su dobili info o mogucem pojacanju,nisu ludi da pisu po forumima i da sebe dovod u nezgodnu situaciju,sto je i normalno.
Procitao si da se pominju sponzori i planiran budzet,ali nepise koji sponzor.Niti ce pisati,dok se to nedovede do pred kraj.

Dzejsi se vise zeza,sali i ubija ovu dosadu i iscekivanje.
Kad je tesko-Mesina

Korisnikov avatar
Jomer
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Uto Apr 09, 2013 7:49 pm
    unknown unknown

Postod Jomer » Pon Jul 15, 2013 8:20 pm

ne bi da obeshrabrim @antoina ali mislim da cemo odustati u narednom periodu od amera, a to ce samo jjos vise ucvrstiti ovaj slucaj sa Terikom a i Gordonov slucaj, ljudi su profesionalci , neplatis na vrreme nema igranja, tako da cemo se verovatno baciti na neke igrace kao sto su Zofri,Leo,Berta , koji bi tu dosli pre radi usavrsavanja nego materijalno

Korisnikov avatar
Antoine
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:21 am
    unknown unknown
Zodiac: Libra
Kontakt:

Postod Antoine » Pon Jul 15, 2013 9:04 pm

Joomla10 napisao:
familija napisao:Za brata @Toina, za skauting mrezu preko bare..

Veliko bravo!!! Svaka ti cast druze! Recima ne mozemo da ti zahvalimo za to sto radis!

Naravno veliko hvala i Strelcu koji pomaze da taj materijal stigne gde treba!

:handgestures-thumbup:

@Jomer
Mene samo brine da Ameri ne odustanu od nas. Loše vesti se brzo šire, Ima i preko bare dosta igrača koji su svesni da im je za karijeru bolje da budu viđeni u Evroligi nego da igraju za džeparac u razvojnoj ligi. Njima je jedino bitno da prelome da će teško u NBA i da se odluče za Evropu. A ovde jednom kada dođu, teško se vraćaju. Još uvek treba da igramo na kartu lansirne rampe za američke igrače koji planiraju evropsku karijeru. Ne verujem da će se odustajati od Amerikanaca, oni su nužno zlo naše košarke, preveliko je to tržište, ogroman izbor igrača, većina ih je jeftinija nego francuski mladi reprezentativac ili naša ubeđena zvezda.
A ako ne plaćaš igrače, otići će, koje god nacionalnosti bili. Mislim da se previše uzdamo u ljubav Francuza, oni su ipak samo gastarbajteri ovde. Procenili su da ovde imaju velike šanse za napredak, ali ne daj bože da se finansijska situacija ne popravi, i oni bi se lako spakovali.
Slika

Doviđenja i hvala na svim ribama.

Povratak na “Arhiva”