KK Partizan 2013/2014

Prohujalo s vihorom
">

Re: KK Partizan 2013/2014

Postod Skaut » Pon Jul 15, 2013 4:18 pm

Jaycee aj iskreno,je li nas lozis oko pojacanja,posto sam te vrlo ozbiljno shvatio,kad si rekao da pojacanje stize najkasnije do ponedeljka.Evo danas je ponedeljak a pojacanja nema....Od koga dobijas ti te informacije? Ili bar sto nam ne kazes sa kime se pregovara ako vec znas... :think:
Skaut
Igrač gradske lige
Igrač gradske lige

Pridružio se: Pet Jul 12, 2013 1:51 pm

">

Postod MILOS OBILIC » Pon Jul 15, 2013 4:26 pm

Skaut je napisao:Jaycee aj iskreno,je li nas lozis oko pojacanja,posto sam te vrlo ozbiljno shvatio,kad si rekao da pojacanje stize najkasnije do ponedeljka.Evo danas je ponedeljak a pojacanja nema....Od koga dobijas ti te informacije? Ili bar sto nam ne kazes sa kime se pregovara ako vec znas... :think:

Sta mislis od koga momak od 19 godina iz Kumanova moze da dobije informacije?Pa nece ljudi iz kluba ili neki menadzeri njemu saopstiti ko dolazi u Partizan
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 4470_n.jpg
NIJE VAZNO KOJA NAS SILA NAPADA, VEC KOJU SVETINJU BRANIMO
Korisnikov avatar
MILOS OBILIC
NBA All-Star
NBA All-Star

Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 5:42 pm

">

Postod Jaycee Carroll » Pon Jul 15, 2013 4:32 pm

Skaut je napisao:Jaycee aj iskreno,je li nas lozis oko pojacanja,posto sam te vrlo ozbiljno shvatio,kad si rekao da pojacanje stize najkasnije do ponedeljka.Evo danas je ponedeljak a pojacanja nema....Od koga dobijas ti te informacije? Ili bar sto nam ne kazes sa kime se pregovara ako vec znas... :think:

Ne mogu da vam reci nista,vidis da je i @strelac potvrdio informaciju,tako da ima istine u tome sto sam pricao.Prosle sezone kad sam rekao za Brauna,"lose" je ispalo,tj i nije tako lose jer se pokazao kao promasaj u komsijski tabor.
Jaycee Carroll

">

Postod kosta76 » Pon Jul 15, 2013 4:57 pm

Zlatno pravilo je da se izvor informacija nikada ne otkriva?
Jel si gledao filmove o Vijtnamu kada zuti uhvate marinca?
On samo diktira ono sto pise na plocici. Ni slova vise
kosta76

">

Postod Kure » Pon Jul 15, 2013 6:02 pm

Karaburac je napisao:
Kure je napisao:Samoj nemoj na kuglanje i sve će biti ok. :lol:

Ahahahah, gde ti ovo pade na pamet :lol:

Nadam se da ce se Berta sto pre oporaviti. Samo neka ne zuri bas previse, bolje da se dobro zaleci pa da nema vise problema, nego da stalno vuce tu povredu.

Šta bre gde... Sad bi Galenzi i ja bili na tronu NBA fantazija mesto Brkatog, da se Bajnam, đubre, nije povredio...
Slika

Slika

TOKIO, JAVI SE, tvoje ovce ne mogu bez tebe...

"Mozda mislis da su ovi brci nesto najduze na meni ali grdno se varas"
Taktika Brkatog za muvanje prepički
Korisnikov avatar
Kure
NBA All-Star
NBA All-Star

Pridružio se: Sub Dec 01, 2012 12:52 am

">

Postod strelac » Pon Jul 15, 2013 6:13 pm

Jaycee Carroll je napisao:

Ne mogu da vam reci nista,vidis da je i @strelac potvrdio informaciju,tako da ima istine u tome sto sam pricao.Prosle sezone kad sam rekao za Brauna,"lose" je ispalo,tj i nije tako lose jer se pokazao kao promasaj u komsijski tabor.

Nemoj mene da pominjes.Ja ne znam na koga mislis i ja koliko znam nema nista do daljneg od pojacanja.Sam si kriv,sto istrcisa kad god ti neko kaze nesto.
Neces da slusas,nema nista,ali ti kazes ima.
Kad je tesko-Mesina
strelac
NBA All-Star
NBA All-Star

Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 9:03 am

">

Postod Vincent Vega » Pon Jul 15, 2013 6:16 pm

BogdanB je napisao:Bogdanović: Zvezda? Ta priča nije stigla do mene

Pročitajte više: http://sportal.rs/news.php?news=105439

AKo bude nesto od toga (mada ne verujem) ima da odem u Beograd i da ga nateram da promeni ime da mi ne bruka ime :lol:

Pisao sam prosle nedelje o tome. Postojala je nepristojna ponuda. I za njega i za DM.
Ne sekiraj se, nema nista od toga :)
Korisnikov avatar
Vincent Vega
NBA All-Star
NBA All-Star

Pridružio se: Pet Jul 05, 2013 10:03 am

">

Postod Gale » Pon Jul 15, 2013 6:32 pm

Kure je napisao:
Karaburac je napisao:
Kure je napisao:Samoj nemoj na kuglanje i sve će biti ok. :lol:

Ahahahah, gde ti ovo pade na pamet :lol:

Nadam se da ce se Berta sto pre oporaviti. Samo neka ne zuri bas previse, bolje da se dobro zaleci pa da nema vise problema, nego da stalno vuce tu povredu.

Šta bre gde... Sad bi Galenzi i ja bili na tronu NBA fantazija mesto Brkatog, da se Bajnam, đubre, nije povredio...
Ahaha, i danas me proganja što me je Brkati ostavio u prašini i suzama na oba fantasy -ja. Zašto, o zašto je rodela miljenik fortune ?

Inače, između glasina da sigurno propadamo, i glasina da ćemo igrački biti jači nego prošle godine, biram ove druge.Imam osećaj da ćemo biti sasvim OK.
Korisnikov avatar
Gale
Global moderator
Global moderator

Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:40 pm

">

Postod Skaut » Pon Jul 15, 2013 7:53 pm

Na drugom forumu sam procitao da dobijamo novog sponozora u Avgustu,i da cemo tad dobiti i neko pojacanje.Do tad nece biti nikakvih promena...To mi deluje realnije nego ono sto je Jaycee najavio... :whistle:
Skaut
Igrač gradske lige
Igrač gradske lige

Pridružio se: Pet Jul 12, 2013 1:51 pm

">

Postod familija » Pon Jul 15, 2013 8:01 pm

Za brata @Toina, za skauting mrezu preko bare..

SAmo jedno veliko ... :bow-blue: :bow-yellow: :bow-blue: :bow-yellow: :bow-blue: :bow-yellow:
http://www.dodaj.rs/f/f/lt/ffmxFBx/trofej.gif
"Nije vazno koliko puta padnes, vazno je da svaki put ustanes..."
Korisnikov avatar
familija
NBA All-Star
NBA All-Star

Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 10:35 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Arhiva