KK Crvena Zvezda 2013/2014

Prohujalo s vihorom
">

Re: KK Crvena Zvezda 2013/2014

Postod Salvatore Guliano » Ned Jan 12, 2014 12:03 pm

Nookie je napisao:Istina je da se Covic ne pita za sve u klubu,al konkretno igrace je dovodio Radonjic i niko vise. Ko veruje veruje,ko ne zeli sta da mu radim...

da da izvinjavam se! zaboravio sam da dodam i to da je Radonjic birao igrace, a da se Covic nije mesao, vec da su Deji preporuke pravili Vucicevi i da su oni zajedno dovodili igrace... to sam hteo da kazem. izvinjavam se sto se mesam i sto nisam bio konkretan i tacan do kraja.
jedna zvezda, koja je samo na trenutak zasjala... pa je pala!
Korisnikov avatar
Salvatore Guliano
NBA All-Star
NBA All-Star

Pridružio se: Sub Dec 01, 2012 8:26 pm

">

Postod Lepus » Ned Jan 12, 2014 12:18 pm

Nije nikakav problem sto se ti mijesas ili bilo sta drugo. Naprotiv. Samo, malo smijesno zvuci kada se kaze kako su neki tamo ljudi dovodili igrace koji ce igrati u Zvezdi. Ko su ti ljudi, da nisu slucajno kompetentni da to rade?!
U klubu naravno da postoji vise struja, ona glavna koju vodi Covica, ali spominju se tu i ljudi Vucica, prije svega njegov brat. Medjutim, ponavljam, igrace je dovodio Dejan, uz odredjene sugestije i prijedloge ljudi iz kluba (ukljucujuci Covica i ostale clanove UO).
Prins je sutercina,a to sto se njegovo ime nije naslo na guglu prilikom objavljivanja Knofijeve liste nije moja greska.
Korisnikov avatar
Lepus
Evroligaški igrač
Evroligaški igrač

Pridružio se: Sub Dec 01, 2012 4:17 pm

">

Postod Nookie » Ned Jan 12, 2014 12:19 pm

Mi volimo kad se ti mesas :D
Na celom svetu samo Crvena Zvezda!
Korisnikov avatar
Nookie
Global moderator
Global moderator

Pridružio se: Sre Dec 19, 2012 2:55 pm

">

Postod Salvatore Guliano » Ned Jan 12, 2014 12:26 pm

sto bi rekli moji dole :"Ти реков, ми рече"
jedna zvezda, koja je samo na trenutak zasjala... pa je pala!
Korisnikov avatar
Salvatore Guliano
NBA All-Star
NBA All-Star

Pridružio se: Sub Dec 01, 2012 8:26 pm

">

Postod SASA BANJAC » Ned Jan 12, 2014 1:15 pm

Zvezda je u ozbiljnoj krizi,pre svega u krizi motiva...Za to je odgovorno neiskustvo Zvezde u igranju na dva fronta,i to dosta ozbiljna fronta...Ne racunam Kup i nasu ligu jer ce to doci kasnije.

Pre svega Zvezdini stranci ne nalaze dovoljno motiva za igru u ABA ligi,u Evropi je drugacija situacija jer su na valekikoj sceni,sad u LE je manja scena ali takodje Evropska pa je i to dovoljno da ceo tim bolje funkcionise u ovom takmicenju.U ABA utakmicama se ne nalazi dovoljno motiva,jer je opste stanje razocarenja u Zvezdi sto se nije proslo u top16,dubljoj frustraciji je pomoglo i komentraisanje Partizanovog prolaska.

Tako je Zvezda dosla do ekipe koja je prilicno dobra i jaka ali koja dobro odigra svaku petu utakmicu...Zvezdi takodje odmaze i "labaratorijska" paznja,mnogo ljudi se bavi ovim timom,politicari,strucni stab,Covic,mozda jos neko ali za ove znam,to je veliki pritisak na igrace,verujem da e osecaju kao u nekom opitnom akvarijumu,to svakako nije dobro za igranje kosarke.Ocekivanja su u startu bila previsoka,i ne samo ocekivanja,nego na neki nacin "ultimativna" ocekivanja.

Ja licno gledam Zvezdu samo s vremena na vreme,ostalo ispratim iz medija,gledam je taman toliko koliko bih gledao i bilo kog drugog konkurenta za osvajanje ABA titule i titule u KLS.Nebavim se ugovorima igraca jer mi to nije ni bitno,to je Zvezdina muka i problem i ne shvatam fascinaciju Zvezdinim ugovorima i desavanjima i zonama uticaja u njoj.U vreme Zmaga Sagadina,takodje su bili veliki ugovori i velika ocekivanja,videli ste kako se to zavrsilo,to je zadalo smrtni udarac "staroj" Zvezdi,to je najvecim delom odvelo u stecaj jer su placani nerealno veliki ugovori igracima koji to nisu zasluzivali,bar ne onim sto su Zvezdi davali,ako to Zvezda hoce da ponovi,ja nemam nista protiv...Zato se ja ne bih bavio Zvezdinim ugovorima,unutrasnjim odnosima,uticajima,frakcijama,ne bih jer sam Grobar a mi imamo svojih problema,pa se vise brinem za to.

Dve stvari ne razumem,bavljenje kluba i navijaca Zvezde Partizanovim prolaskom u top16 i bavljenje kluba i navijaca Partizana ugovorima igraca Zvezde,verujem da je u oba slucaja slican motiv.

Zvezda je frustrirana da siromasni Partizan prodje u top16 a Zvezda ne i pored velikog ulaganja u tim,naspram Partizanovog veoma malog ulaganja,pa se onda dve nedelje bavila Partizanom,Obradovicem,Fenerom,zaverama...Verujem da bi i Zvezdini navijaci voleli da su iznedrili nekog za koga bi se sumnjalo da vec godinama namesta Zvezdimn prolazak daleko u Evropi.

Partizan je frustriran sto ne moze da plati ni iole vrednog igraca i mora da igra i trpi ovo sto ima,pa se cele sezone bavimo Silbom,Nelsonom,Dzenkisom i njihovim ugovorima,verujem da bi svi kao i ja voleli a mozemo da platimo Silba i da ga gledamo u Partizanu,bar ja bih...

Verujem da bi i za nas Grobare i za vas Zvezdase(da ne kazem nesto dugo :) ) pametnije bilo da se bavimo samim sobom,jer za dve-tri godine niko se nece secati cifara ugovora,svi ce se samo secati titula i rezultata...
Kome juce izgleda blizu,sutra daleko je.
Korisnikov avatar
SASA BANJAC
Administrator
Administrator

Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 12:14 pm

">

Postod MileBL » Ned Jan 12, 2014 1:22 pm

Snimak cele utakmice sa RKG

Watch on youtube.com
___________________________________________ http://rekreativo.com/ ___________________________________________________
Korisnikov avatar
MileBL
NBA All-Star
NBA All-Star

Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 2:53 am

">

Postod Stiglitz » Ned Jan 12, 2014 1:33 pm

Meni je ta prica oko para smesna i jednih i drugih. Zvezda kuka 15 godina kao da dinara nisu dobili sto nije istina dobijali su ako ne vise onda jednako koliko i partizan, a mi kukamo (ko da dinara nismo dobili :) ) jer je i ovo sto dobijamo malo. A malo je jer je kosarka u evropi a pogotovo kod nas neprofitabilan sport i koliko god da stvaras uvek si u minusu a ako se zaletis previse prodjes kao zvezda (prica se mozda ponavlja vezano za silba jer su mozda uracuanli njegovu platu da otplate od top16) jer nema odakle da se vrati sem od prodaje igraca. Veliki klubovi zive od velikih sponzora a mi se snalazimo dok mozemo kad ne budemo mogli katanac nazalost ne gine ...

PS: i ove godine ako ne osvoji titulu zvezda pricace za 2 3 godine da nisu dobili dovoljno, a ako osvoji mi cemo da kukamo kako nismo imali dinara i kako su ovi drugi dobili silne milione, u obrnutim situacijama pricace kako su od nicega stvorili nesto nije nego ...
NUSKJKP
Korisnikov avatar
Stiglitz
Evroligaški igrač
Evroligaški igrač

Pridružio se: Čet Dec 27, 2012 11:44 am

">

Postod Milika CEKO Dacevic » Ned Jan 12, 2014 1:43 pm

Legenda dao izjavu mondu vezano za Silba Razgovarali smo sa njim i sa njegovim menadžerom i rečeno im je sve što je trebalo da im se kaže."
...
„Poštujem odluku trenera, ako Radonjić proceni da treba ode, tako i biti“.
Korisnikov avatar
Milika CEKO Dacevic
Limitirani skakač s klupe
Limitirani skakač s klupe

Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:49 pm

">

Postod Zex88 » Ned Jan 12, 2014 2:13 pm

Apsolutno se ne slazem za Zmaga Sagadina.

Evo npr sastav iz 2004 kad smo uzeli kup.

Goran Jeretin, Igor
Rakočević, Vuk Radivojević, Milan
Dozet, Miloš Mirković, Norman
Ričardson, Milko Bjelica, Aleksandar
Đurić, Vladislav Dragojlović, Luka
Bogdanović, Čedomir Vitkovac i
Aleksej Nešović.

Tu osim Igora i Jeretina nema skupog igraca.
JAKA BLAŽIĆ!!! TADIJA KAPITEN!!! VUCINA!!! IGOR RAKOCEVIC#8!!!

DEJAN STANKOVIĆ!!! VIDIĆ KAPITEN!!! DEJAN SAVIĆ!!! MIKI©!!!
Korisnikov avatar
Zex88
Global moderator
Global moderator

Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:17 pm

">

Postod Stiglitz » Ned Jan 12, 2014 2:20 pm

Nisu bili Skuni i Ekezie kod Zmaga?

PS: Nevezano za ovo ne mogu da se setim jel ono Ekezie stajao u reketu ili je bio nako drugi? :D
NUSKJKP
Korisnikov avatar
Stiglitz
Evroligaški igrač
Evroligaški igrač

Pridružio se: Čet Dec 27, 2012 11:44 am

PrethodniSledeća

Povratak na Arhiva