KK Partizan 2012/2013

Prohujalo s vihorom
">

Re: KK Partizan 2012/2013

Postod Karaburac » Pon Jun 24, 2013 10:07 am

Jaycee Carroll je napisao:
Karaburac je napisao:Cekajte bre ljudi ko ocajava? Mislim osim Dzejsija, on uvek ocajava...

Ko bre ocajava?Gde si to video?Od kritike do ocaja ima razlika.

Konkretno sam mislio na prosli prelazni rok, kada si gledao ko dolazi kod nas, a ko kod njih vikao si Zvezda sampion vec u septembru...
DULE ODLAZI!!!
Korisnikov avatar
Karaburac
Global moderator
Global moderator

Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 2:45 am

">

Postod djomla » Pon Jun 24, 2013 11:24 am

Imam osećaj da će ovaj prelazni rok biti veoma sličan prethodnom. Ne verujem da imamo formiran budžet, niti da rukovodstvo zna cifru kojom može da raspolaže u ovom prelaznom roku zato će se dosta dugo čekati sa eventualnim dolascima.

Očekujem da će veliki broj igrača doći na probu, što će svakako biti propraćeno i na forumu, ali će malo ko ostati. Dule će i ovoga puta birati igrača sa što manjom cenom i što većim prostorom za napredak. Stekao sam utisak da kod Duleta ne igra mnogo ulogu trenutna forma, već mnogo više mogućnost napretka. Ne treba odustati od politike koja se sada vodi a koja govori: "Ili kupuješ igrača na evroligaškom nivou ili kupuješ igrača koji to može da postane". Nikakvi suvi proseci nisu dobri.

Što se tiče večitog rivala, primetno je da nisu promenili politiku poslovanja zbog koje već 12 godina nisu prvaci. I prošle godine su Brown i Almond bili senzacije pa nisam primetio da su nešto uradili. Zašto? Pravila su jasna, oni moraju od prve utakmice da opravdaju svaki uloženi dinar, ako to ne mogu, lete. Nisu oni Partizan pa forsiraju Gordona i da čekaju tri meseca da ovaj pokaže znanje i bude najbolji u februaru. To što je Gordon igrao u novembru i decembru, Čović teško da može da istrpi.

Sve u svemu, očekujem dva ili tri potpuna anonimusa za običnu publiku iz Srbije, uz nadu da će poput Lovrenja za mesec ili dva eksplodirati. Mi znamo šta Zvezda kupuje, ali oni ne znaju šta mi dovodimo. Nisu ni slutili da će francuz da im napravi haos u reketu, stoga ne mogu ni da predpostave šta će im napraviti neki novi nepoznati lik koji će doći krajem avgusta za neku siću.

Još nešto, vidim da mnogi pominju prodaju Milosavljevića i Lučića. Oni će množda biti prodati, ali ne zaboravite da su oni ključni u prva tri meseca jer će kao najiskusniji nositi igru u Euroligi. Ako budemo dovodili pojačanja bez iskustva igranja u Euroligi, od njih se ne može očekivati da povuku kada bude najpotrebnije. Zato i nismo prošli u TOP 16 prošle sezone. Draganče i Luča su zlato.

Inače nadam se Šaliću.
djomla
Limitirani skakač s klupe

Pridružio se: Sre Jun 19, 2013 9:18 pm

">

Postod Jaycee Carroll » Pon Jun 24, 2013 11:25 am

http://novosti.rs/vesti/sport.295.html: ... -A-licenca

Epa niko vise nece da me spreci da psujem,mamu li vam jebem lopovsku,pa kako bre Budivelniku A licenca?Ko koga ovde jebe?
Jaycee Carroll

">

Postod Karaburac » Pon Jun 24, 2013 11:29 am

Zna li neko ko ce danas da se pojavi u Pioniru na Partizanovom kampu? Ja cu probati da se uguram, ako ikako budem mogao, mada sumnjam da cu moci da prepoznam te momke.
DULE ODLAZI!!!
Korisnikov avatar
Karaburac
Global moderator
Global moderator

Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 2:45 am

">

Postod BogdanB » Pon Jun 24, 2013 11:31 am

Ja nesto cuo da je Covic nudio 3 puta vece pare Draganu i da ce mu platiti ono sto mu KK duguje,ali on ga je fino odjebao :)
Korisnikov avatar
BogdanB
NBA All-Star
NBA All-Star

Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 7:43 pm

">

Postod MileBL » Pon Jun 24, 2013 11:34 am

Jaycee Carroll je napisao:http://novosti.rs/vesti/sport.295.html:440562-Strazbur-umesto-Rome-u-EL-Budivelniku-A-licenca

Epa niko vise nece da me spreci da psujem,mamu li vam jebem lopovsku,pa kako bre Budivelniku A licenca?Ko koga ovde jebe?

Nema od toga nista, ne moze klub uci prvi put u EL i imati A licencu
___________________________________________ http://rekreativo.com/ ___________________________________________________
Korisnikov avatar
MileBL
NBA All-Star
NBA All-Star

Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 3:53 am

">

Postod No4 » Pon Jun 24, 2013 11:35 am

Bosni 13. Memorijal ''Haris Brkić''

U nedelju je u Sarajevu završen Memorijalni turnir ''Haris Brkić'', a ovoga puta najbolja je bila domaća ekipa Bosne.

Turnir koji se već trinaestu godinu organizuje u znak sećanja na tragično nastradalog košarkaša Harisa Brkića, ovog puta je osvojila mlada ekipa sarajevske Bosne.

Rival Sarajlijama u borbi za trofej bila je ekipa Partizana, a domaći tim je slabvio rezultatom 74:69. Treće mesto osvojio je čačanski Borac, koji je bio bolji od ekipe Budućnosti rezultatom 84:68.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Dejan Radović iz Bosne, dok je najbolji strelac Aleksa Ilkić, košarkaš Partizana.

Pojedinačno priznanje dobio je i Nemanja Kapetanović iz Partizana, kao košarkaš koji stilom igre najviše podseća na Harisa Brkića.

Sledeće godine turnir će se organizovati u Podgorici, a domaćin će biti ekipa Budućnosti.
Slika
Korisnikov avatar
No4
6. igrač ABA ligaša
6. igrač ABA ligaša

Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 1:39 pm

">

Postod Salvatore Guliano » Pon Jun 24, 2013 12:10 pm

@djomla dobro na dosao ti na forum, malo ce biti teze da se sporazumevamo posto vas je dvojica ali ajde, zex je najebao u svakom slucaju !

odlican post slazem se sa tobom, lepo si primetio za ovo da oni ne znaju koga mi dovodimo dok smo mi upoznati sa njihovim pojacanjima i igracima i mogucnostima... ali mislim da su se ovog prelaznog roka mnogo uozbiljili i da ce napraviti veoma ozbiljan tim, barem po imenima jedan prosecan EL tim... kako ce to funkcionisati mislim da zavisi od toga da li Covic ili Radonjic dovodi igrace, ali po ovome za sada nisam jos siguran, za Jaku bih rekao da je Radonjicev tip, dok za francuza nisam siguran jer ga nisam nikada gledao kako igra odbranu, ali kazu da je atletski slab, slabo skace... ali ima prangiju... ok oni ce napraviti jak tim, ali sta cemo mi , izgleda mi kao najrealnije da cemo zadrzati sve igrace(to bih ja najiskrenije zeleo) i cak kada ne bismo doveli niti jednog ozbiljnijeg igraca (ozbiljniji igrac znaci paltiti nesto za njega isprsiti se tipa stranac ili domaci igrac na ceni) da bismo imali dovoljno dobar tim za sl sezonu. naravno da bi tu moglo da se popne rupe sa nekim kvalitetnim igracima i epizodistima, ali kada se nema para, ja sam za to da ubacimo na 4 Marinkovica, na 3 Cekovskog i Andrica i Djordjevica da jos malo proguramo da dobiju koji minut vise. Djekic ce otici, ok on je i ovako bio samo skupa igracka, za Cakarevica bih voleo da dobije mesto u timu sl godine dok Bertans ne zaleci koleno i mozda ce to biti njegova povratnicka sezona, dok ce mozda kao i Bane ostati isti i stagnirati jos neku godinu.... nama je kostur tima zdrav i jak i nema potrebe za ozbiljnijim igracima, naravno mislimo svi da bi bilo lepo da se napravi neki odlcan rezultat u EL i tako nesto, ali kako od koijh para, jeste Dule madjinoicar i cudotvorac, jeste Pionir zemlja cuda, i ovi igraci su pravo blago ali treba neko nekako da pomogne da se ova prica koja traje vec 10ak godina potraje, i da ovi momci dobiju prave uslove i plate koje su zasluzili i da ne budemo oni koji ce da se cigance i duguju igracima i timovima, iako je to praksa vec godinama... ja mislim da kada bismo dobili tu A licnecu El da bismo dobili automatski i nekog ozbiljnog sponzora kojeg bi nam FIBA odredila, jer ni njima nije sve jedno kome ce dati tu povalsticu... da nam je marketnig los to svi znamo pa mi posle F4 EL nismo mogli da nadjemo sponzora Ej!!! pa to je kriminalno!!!
ja bih bio srecan da ove godine nismo osvojili nista i da smo ostali sa klnicima kao sto su ovi, da nismo dovodili Gordone i Torije i da smo sa ovima bili makar i 6-8 na Jadranu pa nema veze, ako bi to bila cena nase reanimacije onda bih je ja paltio, ali mislim da je nasa racun mnogo duzi i da ce nas vise kostati sigurno! voleo bih da gresim ali sve mi se cini da je tako...
jedna zvezda, koja je samo na trenutak zasjala... pa je pala!
Korisnikov avatar
Salvatore Guliano
NBA All-Star
NBA All-Star

Pridružio se: Sub Dec 01, 2012 9:26 pm

">

Postod Joomla10 » Pon Jun 24, 2013 12:56 pm

Zex88 je napisao:E sad najebah,ima ih dvojica. :D

Mladjo dobrodosao. :)

Imenjace dobro nam dosao!

Mucki najebao si :lol: .

Inace, dosta nejasna situacija sa Salicem. Vlasnik Sparsa prica jedno, a Raskovic nesto drugo kada je on u pitanju. Niti se slazu dokle ima ugovor ni da li ostaje ili ide...
HAZARDER
Korisnikov avatar
Joomla10
NBA All-Star
NBA All-Star

Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 3:42 pm

">

Postod djomla » Pon Jun 24, 2013 1:36 pm

@ Salvatore Guliano

Ne verujem da Dule ozbiljno računa na Čakarevića... On je njega otpisao odavno. Njemu uopšte neide na ruku povreda Bertansa jer Letonac ima mesto u timu, a pošto je povređen treba mu zamena. Znači, mora se naći druga trojka koja će ulete ne na njegovo mesto već na mesto Čakarevića. Samo je pitanje ko.

Đekna je takođe višak. Ne znam čija je greška kada je u pitanju njegov razvoj, ali je sada potpuno evidentno da od njega neće biti igrač na nivou Eurolige. Stoga, treba ga zameniti drugim koji ima potencijala da jednoga dana igra u Realu.

Dovesti Šalića je isto kao i dovesti Pekovića ili Divca, samo što smo se svojevremeno za Divca "tukli" sa Zvezdom. Danas nemamo takvih problema. Voleo bi da kidam živce zbog njegove pete lične greške u drugoj četvrtini (tri u napadu). ;)

Joomla, hvala da dobrodoslici
djomla

Pridružio se: Sre Jun 19, 2013 9:18 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Arhiva