KK Partizan 2012/2013

Prohujalo s vihorom
">

Re: KK Partizan 2012/2013

Postod Antoine » Pon Jul 01, 2013 2:40 pm

Jaycee Carroll je napisao:
Karaburac je napisao:
Jaycee Carroll je napisao:@Karaburac

Pa pisi ti kad vise znas...

Ja ne pisem nista jer ne znam nista.
Jedina je razlika sto ti pises, iako takodje ne znas nista.
Nemoj da krivis izvor, svi znamo da ti izvori nemaju veze sa vezom.
Sergej i ako zna, tebi ce dati samo laznu informaciju.

:naughty: :naughty: nije takav covek :drool:

Ja se još uvek sećam onoga od prošle godine kada ti je Sergej prodao priču da nam dolazi Jared Sullinger. :lol:

U pravu je Karabu, glupo je da iznosiš informacije koje si čuo na drugom forumu. Ne zbog nas starijih koji smo ukapirali sistem insajdera, već zbog novih članova. Ovo ti iz najbolje namere kažem, nemam nameru da ti prebacujem.
Slika
We didn't lose the game; we just ran out of time. Vince Lombardi
Korisnikov avatar
Antoine
Global moderator
Global moderator

Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 9:21 am

">

Postod Jaycee Carroll » Pon Jul 01, 2013 2:43 pm

Brate sta je tebi,zaista je bio blizu :mrgreen: Moram i ja da opravdam nekako svoj novac koji dobijam kao rasni clan :lol:
Jaycee Carroll

">

Postod strelac » Pon Jul 01, 2013 2:59 pm

Lako je vama,ali kakva je sve meni saopstenja dao.O tome kad prodje sve ovo. :lol:

Dzejsi kad pudem napisao spisak :lol:
Kad je tesko-Mesina
strelac
NBA All-Star
NBA All-Star

Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 9:03 am

">

Postod Joomla10 » Pon Jul 01, 2013 3:03 pm

strelac je napisao:Lako je vama,ali kakva je sve meni saopstenja dao.O tome kad prodje sve ovo. :lol:

Nisi jedini :lol: .
HAZARDER
Korisnikov avatar
Joomla10
NBA All-Star
NBA All-Star

Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 3:42 pm

">

Postod strelac » Pon Jul 01, 2013 3:10 pm

Joomla10 je napisao:
strelac je napisao:Lako je vama,ali kakva je sve meni saopstenja dao.O tome kad prodje sve ovo. :lol:

Nisi jedini :lol: .

kad mi rece stigao je i obavljaju se pregledi,a pitam ga ko je stigao.On mi kaze cuces.Pregledi traju od cetvrtka ili srede :lol:

nisu mogli da :lol: nadju veterinara
Kad je tesko-Mesina
strelac
NBA All-Star
NBA All-Star

Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 9:03 am

">

Postod kosta76 » Pon Jul 01, 2013 4:05 pm

Prvo sto nije vreme za pojacanja. Partizan je prosle sezone krenuo ranije u posao oko pojacanja jer je formirao kompletno novi tim. Sada mu treba par igraca pa nije ista situacija. Drugo, blokiran je racun. Trece, rivali gledaju sta protivnik kupuje pa niko nece da se izlece i otkriva karte pre vremena. Cetvrto, ko zna osim ljudi u klubu kog igraca cekaju i koji su prioriteti tog igraca pa se ceka da mu se izmakne negde stolica i uleti kod nas...Mnogo je faktora u igri.
Ja bih iskreno voleo da Zvezda sto pre krene sa pojacanjima i otkrije karte :lol: IZvesno je jedino da ce kupovati vise od nas jer na svega par igraca iz proslogodisnje ekipe mogu da se oslone.
Zvezdi za Evroligu nedostaje vise od pola tima da bi mogli da se nose sa rivalima u tom takmicenju. Oni ce prvi vuci poteze, to je izvesno
kosta76

">

Postod kosta76 » Pon Jul 01, 2013 4:12 pm

strelac je napisao:
kad mi rece stigao je i obavljaju se pregledi,a pitam ga ko je stigao.On mi kaze cuces.Pregledi traju od cetvrtka ili srede :lol:

nisu mogli da :lol: nadju veterinara

hahahhahahahahahha a i ovo ne treba zanemariti :lol: :lol: :lol:
kosta76

">

Postod Antoine » Pon Jul 01, 2013 4:56 pm

kosta76 je napisao:Prvo sto nije vreme za pojacanja. Partizan je prosle sezone krenuo ranije u posao oko pojacanja jer je formirao kompletno novi tim. Sada mu treba par igraca pa nije ista situacija. Drugo, blokiran je racun. Trece, rivali gledaju sta protivnik kupuje pa niko nece da se izlece i otkriva karte pre vremena. Cetvrto, ko zna osim ljudi u klubu kog igraca cekaju i koji su prioriteti tog igraca pa se ceka da mu se izmakne negde stolica i uleti kod nas...Mnogo je faktora u igri.
Ja bih iskreno voleo da Zvezda sto pre krene sa pojacanjima i otkrije karte :lol: IZvesno je jedino da ce kupovati vise od nas jer na svega par igraca iz proslogodisnje ekipe mogu da se oslone.
Zvezdi za Evroligu nedostaje vise od pola tima da bi mogli da se nose sa rivalima u tom takmicenju. Oni ce prvi vuci poteze, to je izvesno

Peto, još nije gotov scouting report ;)
Slika
We didn't lose the game; we just ran out of time. Vince Lombardi
Korisnikov avatar
Antoine
Global moderator
Global moderator

Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 9:21 am

">

Postod Rich Froning » Pon Jul 01, 2013 5:19 pm

kosta76 je napisao:Prvo sto nije vreme za pojacanja. Partizan je prosle sezone krenuo ranije u posao oko pojacanja jer je formirao kompletno novi tim. Sada mu treba par igraca pa nije ista situacija. Drugo, blokiran je racun. Trece, rivali gledaju sta protivnik kupuje pa niko nece da se izlece i otkriva karte pre vremena. Cetvrto, ko zna osim ljudi u klubu kog igraca cekaju i koji su prioriteti tog igraca pa se ceka da mu se izmakne negde stolica i uleti kod nas...Mnogo je faktora u igri.

Ja to stalno pricam ljudima.
I u Partizanu i u Zvezdi delom sklapaju roster gledajuci protivnika,tako da ocekujem da Partizan svoja pojacanja dovodi tek u avgustu jer mislim da ce tada Zvezda vec kompletirati ekipu.
Npr ako Zvezda dovede Milicica imam neki osecaj da ce Partizan onda dovesti Bobija.
Zvezda ce juriti fizicki jaku cetvorku da moze da isparira Zofriju a verujem da ce Dule juriti igraca na 3-4 koji moze da pogodi spolja i napadne sutem Zvezdine cetvorke.Plus sto bi jedan takav igrac bio kompatibilan sa Zofrijem.
Jedino na trojci imate rupu pa je mozda najrealnije da vam prvo stigne tu jedan igrac nezavisno od bilo cega drugog.
Takodje na kecu ocekujem mladog domaceg igraca sa visegodisnjim ugovorom jer mi deluje da ce Vesterman posle ove sezone ici.A neko mora da nastavi na toj poziciji,neko ko je bar jednu godinu u sistemu.Pot ili Novak bi vam mogli biti interesantni.
Rich Froning
Igrač gradske lige
Igrač gradske lige

Pridružio se: Ned Jun 30, 2013 12:37 pm

">

Postod kosta76 » Pon Jul 01, 2013 5:25 pm

@Froning...Dobrososao na forum...Vidim da si se skoro registrovao.
Pa da, podudaraju nam se misljenja ...Mogu jedino pre nekog roka da dovedu nekog bas mladog igraca koji je ulaganje za buducnost ali prave stvari ce doci kasnije.
@Antoine...I tu si u pravu :obscene-drinkingbuddies:
kosta76

PrethodniSledeća

Povratak na Arhiva