Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By skeske
Generalno lose igramo jer nemamo pleja, ekipa nam je prepuna bekova koji kreiraju za sebe. Bas bih se iznenadio kada bi pobijedili veceras. Lorenco je kljuc za nasu igru, a u uzasnoj je formi, tako da, mrka kapa....
Korisnikov avatar
By MileBL
Losi smo kad Sakota lose priprema utakmice, smjesno izgledamo kad nas pocnu busiti iz pika, protiv KKP treba ici iskakanjem i pritiskom na beka, ali kod nas centar spava na vrhu reketa a bek se zabija u centra...
Na pocetku ako kod njih budu Novica i Jankovic pod kosem treba napasti prodorom jer u toj postavi zastita obruca ne postoji
Sve kontam da ce se Sakota opametiti zato sto ima iskustva a mi sve gori, mozda me demantuje veceras

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By skeske
Ko ce braniti pik iskakanjem? Odzo? Stimac? :D Uozbilji se :D Mi pik kvalitetno mozemo braniti samo sa Gistom i to je to, ostala dvojica najmanje stete naprave zoniranjem.
Ocekujem tvrdoglavo guranje na centre, sto moze donijeti rezultat ako uspijemo bilo sta odbraniti u tim momentima kada su teskasi u igri.
Korisnikov avatar
By MileBL
Znam da tesko mogu kvalitetno iskakti ali nije ni resenje cekati u reketu, pridji pa bar komuniciraj sa bekom da se igrac usmjeri, a ne ovako vjetrometina

Korisnikov avatar
By djokonda
To ti se Mile zove trade off...teški centar i odbrana od pick-a ne idu zajedno...to ti je i razlog što većina trenera u Evropi želi undersized centre...odriču se od low-post opcija u napadu zarad bolje odbrane od pick-a.
Korisnikov avatar
By MileBL
Da ali treba imati vidu da vi pik najcesce igrate da bi bek napravio prednost, krenuo u prodor, napravio prostor za sut, zatim vasi centri su prilicno ograniceni napadacki, ako se skupi sa strane pomoci mislis da ce imati kvalitetnu distribuciju lopte, a na sve to lose izvode bacanja, ja bih se kockao u ovom slucaju
Nasi su skontali da trebaju prodorom napadati, jos da skontaju koliko skupljate pa da pocnu bacati izlazne pasove

Korisnikov avatar
By Peja
Dajte neki lnik da ispratim poslednju četvrtinu, nmg nikako da nađem na netu a TV mi je okupiran.
Korisnikov avatar
By Mutinjo
Peja napisao:Dajte neki lnik da ispratim poslednju četvrtinu, nmg nikako da nađem na netu a TV mi je okupiran.
Nemoj to da radis sebi, ljubi te brat...

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Peja
Mutinjo napisao: Ned Feb 16, 2020 10:32 pm
Peja napisao:Dajte neki lnik da ispratim poslednju četvrtinu, nmg nikako da nađem na netu a TV mi je okupiran.
Nemoj to da radis sebi, ljubi te brat...

Očekivao sam da će biti teški kurac, zato i hoću samo 4/4 da pogledam, sve preko toga je mnogo.
Korisnikov avatar
By Mutinjo
Ja sam stvarno za zivota gledao svakakve utakmice, ali ovo je nesto najuzasnije ikad, bukvalno mi stvara nervozu svaki napad, nebitno koji tim je u pitanju

• 1
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 113
Svaštara

@Valderama ne sumnjam da hoće...jednom ljubitelju[…]

Ostali klubovi ABA lige

ABA liga iz hrvatskog ugla https://sportske.jutar[…]