Stare teme
Korisnikov avatar
By MileBL
Fino je videti povratne pasove iz reketa vani, to je nesto sto nam je falilo cijele sezone

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Dobro prvo poluvreme, drugo nja..

Delovalo mi je da ekipa ne zna da mora 12 razlike da dobije..

MJK odličan..

Bili kad god treba..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By skeske
Na mahove igra kakvu mozemo i trebamo igrati. Kuridza doktorski, lijepo je vidjeti pas Gistu iz pika, on kida obruc kad god ovako dobije. Napokon pas vani nakon skupljanja za ciste suteve, nije toliko tesko kad se hoce. Sakota dobro vodio mec po meni, osim par zakasnjelih izmjena, ali valjda je takav njegov stil, pusti igrace da igraju u kontinuitetu sa manjim brojem izmjena.
Korisnikov avatar
By Antoine
Neke stvari su kristalisane sada. Realno, Zvezda može da bira protivnika u plej-ofu, Budućnost ili Partizan. Šta mislite da je bolje za vas?
Korisnikov avatar
By skeske
Ja mislim da je najgore po nas nesto da biramo, igraj maksimalno i sta bude. Ali po nekom rasporedu bolje je da nam dopadne Partizan. Em sudije nece raditi sta bi u Moraci, em Partizan bi mogao igrati EK izmedju (sto je bitno jer i mi igramo jebeno duplo kolo EL izmedju dva polufinala). Na 3 dobijene cemo lakse uzeti Buducnost, nema sanse da nas mogu pobijediti 3 od 5 utakmica, na bilo koji nacin, razlika u kvalitetu je bas velika.
Inace mislim da Buducnost nema ni promil sanse za uzme ABA ligu, ako slucajno prodju Zvezdu, docekace ih Partizan sa prednoscu domaceg terena, dakle uzima jedan od blizanaca, 99,9%.
Korisnikov avatar
By MileBL
Ima li ko viziju koja je uloga Lazica trebala biti u ovoj zavrsnici?

Korisnikov avatar
By skeske
MileBL napisao: Sre Mar 04, 2020 8:35 pm Ima li ko viziju koja je uloga Lazica trebala biti u ovoj zavrsnici?

Koji je ovo put po redu da nas Gavrilovic pobijedi?

Npr Gist igra kao zvijer defanzivno, ne moze proci pik, ne moze ga bek probiti, ofanzivno daje 2+1 i izlazi.... U najboljem momentumu izlazi i vise se ne vraca na 5. Ulazi Stimac preko kog primamo sve poene od tada, ne preuvelicavam, SVE POENE! Gista vraca na 4, Lazica ubacuje nesto, ne znam, Davidovac i Stratos se hlade, mi ne mozemo ubaciti nista, na terenu Stime, Laza i Gist na 4. Obradovic to ne bi bolje nastimao svojoj ekipi. Pocinjem sumnjati da je ovo namjerno, toliki mongoloid nije da ovo radi nenamjerno!
Korisnikov avatar
By Zex88
Odlična naša utakmica.. Šut spolja vrhunski.. Pomoglo nam je što Makabi bio slab..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Lepus
Odgledao drugo poluvrijeme, stvarno smo dobri bili. Raduju bolje igre Gista.
  • 1
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 124
Fudbal

Sta ti je to cast sto ne da na eon- box ? Mislis n[…]

Svaštara

Moj novi komsija je bio za Zelenovica i mislio pro[…]

Rukomet