Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By milanezija
Zasto sramota? Gubilo se i u DVovo doba na ovakvim gostovanjima u prvim kolima. Bice ovo sve u redu, izgurati ovih mesec dana putesestvija sa nekim pristojnim skorom i onda smo domacini konstantno
Korisnikov avatar
By Pavac
Gde si se toga setio leba ti..
Bio je macor u mondu pre par godina, drzi neki gym.. znam da je baas davno unakazio nekog sudiju, bio i u tvorza valjda zbog toga..

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Peja
Pavac napisao: Pon Okt 14, 2019 12:22 am Gde si se toga setio leba ti..
Bio je macor u mondu pre par godina, drzi neki gym.. znam da je baas davno unakazio nekog sudiju, bio i u tvorza valjda zbog toga..

Verovatno ga sudija pitao " Što te zovu Mačor?" :lol: :lol: :lol:
Korisnikov avatar
By BogdanB
Mačak :D

E moj pavac, nisam ja od tvoje generacije da se odusevljavam na jutjubere Slika ja volim nase filmove, a 1na1 mi je jedan od omiljenih

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Daj Bogdane majke ti, ne dizi mi pritisak.. kakvi crni jutjuberi.. Ja bih to sve pohapsio i ukinuo, pa mrs na drustveno koristan rad pa cu te videti dal ces se derati u kameru i uznemiravati ljude
Od njih 100, 2-3 ima kvalitetan i zanimljiv sadrzaj

Mator sam i ja vec, dvadesete gazim odrastao sam i ja uz 1 na 1 i rane, ja i jedan drugar celu osnovnu skolu svaki dan citirali rane

Pre neki dan sam video neku ribu u kraju, vodi klinca u vrtic, ima bar 28-29 godina i nosi onu ZVALJIM SE majicu... reko jbt dal je moguce...

Korisnikov avatar
By Zex88
Utakmice kao preslikane.. Partizan bolji,ali pravi puno gresaka,na kraju malo srece i pobeda..
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 91
KK Partizan 2019/2020

Jedino što ima smisla kod dovođenja Dangubi[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Nedovic odlazi u Pao, izgleda da smo Lojda i Noka […]