Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Zex88
Vrlo zanimljive cene sezonskih.. Kapiram da će pojedinačne za Aba ići minimum 800 dinara.
Korisnikov avatar
By Zex88
Bez minimum 10k ljudi na istom nivou, ima da škripi parket..
Korisnikov avatar
By skeske
Zanimljiva selekcija Partizana. Moze da eksplodira, a mogu da budu teski za gledanje kao mocna Krka. Mile obicno nije u pravu, ali ovaj put jeste, ne mozete eksploatisati Stratosa, a on moze vas, za Brauna da ne pricam. U svakom slucaju nazire se derbi u finalu, dvije najbolje ekipe ce biti iz Beograda.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Zex88 napisao: Ned Jul 28, 2019 4:31 pm Bez minimum 10k ljudi na istom nivou, ima da škripi parket..
Jos da se zna gde ce koja frakcija a mozda nastane i nova :D
Korisnikov avatar
By milanezija
Zna se gde ko ide, iza naše klupe (severoistok) ide šipka, jugozapad ide šipkaKimi

Ja ću uzeti sezonsku za jug najverovatnije, mislim da je ta strana pandan A/B tribini
Korisnikov avatar
By MileBL
skeske napisao:Zanimljiva selekcija Partizana. Moze da eksplodira, a mogu da budu teski za gledanje kao mocna Krka. Mile obicno nije u pravu, ali ovaj put jeste, ne mozete eksploatisati Stratosa, a on moze vas, za Brauna da ne pricam. U svakom slucaju nazire se derbi u finalu, dvije najbolje ekipe ce biti iz Beograda.
Hehe, nisam u pravu kad pisem ono sto ne volis procitati Slika
Korisnikov avatar
By Lika
Čekaju se još 2 bitna igrača, možda i još nešto, a pričate o dominaciji Perperoglua protiv potpuno novog rostera koji će proći kompletne pripreme sa Trinchieriem.
Pričekajmo prve utakmice, pa ćemo onda pretpostavljati.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Perperoglu je veteran, tesko da moze da dominira kao prve sezone u Zvezdi...

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka

• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 38

Kakva smo mi avangarda, prvo Sale letos sa četiri […]

Reprezentacija Srbije

Daleko od toga da imam nešto protiv Milojev[…]

KK Partizan 2019/2020