Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By BogdanB
Ocajni smo bili, bas neorganizovani u drugom. Drzali smo neku prednost dok smo pogadjali nerezonske trojke, cim stane, oni su nam prilazili, mi pogadjali. Na kraju kada konacno stalo, oni poveli.
Konacno pejdz da pokaze da je klacer u bitnoj i napetoj utakmici. Ne mogu da verujem da u produzetku ne idemo na njega, a vidimo svi da ga hoce ruka. Tek je pokusao nesto da sutne na dva minuta do kraja. Da su nam bila bacanja bolja, verovatno ne bi ništa od ove napetosti bilo.

Nije mi jasno kako zvezda nije preokrenula.

Tuzna tribina peva i kada ne budes prvi ti dok jurimo priključak, a ovi udarali po folku...

Spomene se vesna, odmah prekid. Lik sa pistaljkom ne staje ali za to se ne prekida. Nije trebalo novici da uzima mikrofon, ko jebe budalu

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
BogdanB napisao:Ocajni smo bili, bas neorganizovani u drugom. Drzali smo neku prednost dok smo pogadjali nerezonske trojke, cim stane, oni su nam prilazili, mi pogadjali. Na kraju kada konacno stalo, oni poveli.
Konacno pejdz da pokaze da je klacer u bitnoj i napetoj utakmici. Ne mogu da verujem da u produzetku ne idemo na njega, a vidimo svi da ga hoce ruka. Tek je pokusao nesto da sutne na dva minuta do kraja. Da su nam bila bacanja bolja, verovatno ne bi ništa od ove napetosti bilo.

Nije mi jasno kako zvezda nije preokrenula.

Tuzna tribina peva i kada ne budes prvi ti dok jurimo priključak, a ovi udarali po folku...

Spomene se vesna, odmah prekid. Lik sa pistaljkom ne staje ali za to se ne prekida. Nije trebalo novici da uzima mikrofon, ko jebe budalu

I kada ne budes prvi ti, a tekma se okrene 350 puta u medjuvremenu
Doso' je kraj moj cigane, 5 min pred kraj...

Sramotno i tragikomicno...

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By djordjino94
Bitno je samo da smo osvojili trofej, sa ovako polovicnom i iscedjenom ekipom, naravno jos bitnije je da ove sezone sudjenje pocinje da biva posteno, desi se da mali debeli, bivsi sudija, ozbiljno zatrokira, ali u odnosu na ranije sezone, prilicno zdravija atmosfera.
Korisnikov avatar
By Lucky
Obožavam ovakve derbije koji su patnja za gledanje za svakog neutralnog posmatrača. Kao i obično, od konačnog rezultata zavisi ocjena kvaliteta ekipe i suđenja i tako će uvijek i biti.
Idemo dalje, tek smo na pola sezone i čekaju nas najbitniji mečevi a za mene lično najbitnija je borba za jedini trofej koji nam nedostaje.
Ono što me najviše brine pred odlučujuće mečeve je činjenica da naša 3 centra kombinovano ne mogu šutirati više od 4/10 slobodna bacanja. Kad im pridodamo i nestabilnog Thomasa to je katastrofa u najavi koju će svaka iole ozbiljnija ekipa maksimalno koristiti. Pa zar je toliko teško odvojiti određeno vrijeme nakon svakog treninga isključivo za slobodnjake, ako već živiš od tog sporta? Na kraju krajeva, kad je jedan Šejkil uspio navježbati za pristojne procente, može bilo ko.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By skeske
Ocekivao sam Antoinea da nas pita je li nas bar malo sramota? :D Ali nema, to je samo za potrebe trenutne utakmice, a sada cemo se praviti budale svi ovdje kolektivno :D
Jos Gramada baca pohvale na sudjenje, umjesto da svi precutimo i idemo dalje... pa nemojte :D
Korisnikov avatar
By Pavac
Sta zapravo hoces da kazes? Da ste vi pokradeni?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
Zar nisu? Nikad veca kradja i plus sto drugu godinu za redom sudije odlučuju pobednika

Korisnikov avatar
By milanezija
Bio je jedan car na nekom drugom forumu kad je nas rekao u redu pokradeni ste, ali i Beronovi koraci su direktno odlucili. Samo cujes genija jednu utakmicu u seriji a ne mec za trofej
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 81
Fudbal

Masina https://www.instagram.com/p/CA2H4qqpn7H/?i[…]

Svaštara

Isao si da ga podrzis? Poslato sa MAR-LX1A uz p[…]