Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By skeske
Pavac napisao: Pon Feb 17, 2020 10:30 pm Sta zapravo hoces da kazes? Da ste vi pokradeni?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Ne, nismo, sve regularno :lol: :lol: :lol:
Korisnikov avatar
By Pavac
Na sta ciljas? Faul u napadu?

Ja kao laik koji se slabo razumem u pravila kazem da je sudjenje bilo ok, ni tamo ni 'vamo. Ako si besan zbog poraza nemoj kriviti sudije nego onog omladinca na vašoj klupi kojem umalo nije pozlilo sinoć
Korisnikov avatar
By Antoine
skeske napisao: Pon Feb 17, 2020 9:59 pm Ocekivao sam Antoinea da nas pita je li nas bar malo sramota? :D
Jel zbog Vesne? To te pogodilo?
Ili zbog Jagodice Kurice?
Korisnikov avatar
By skeske
Ne bih da zapocinjemo polemiku, ovo je samo bila prozivka za Antoinea, jer se zaboravio javiti da nas pita da li nas je sramota :D . Ali evo na prvu, nepostojeci faul Berona na polaganju Pejdza. Koraci Pejdza na prijemu lopte od Voldena, poslednji napad, pa onda 2 metra dalje, proklizavanje Pejdza sa obije noge prije faula Gista (ne bih spominjao faul Gista za koji znamo da se ne svira na kraju, ali neka, bio je kontakt), faul u napadu Berona u produzetku, diranje table Mozlija na kraju (to se ne vidi dobro, ali cini se da je dirao), takodje faul Mozlija nad Dzenkinsom u bloku, takodje u produzetku... Eto par detalja iz poslednje minute i produzetaka. :)
Nema kukanja, da me pogresno ne shvatite, samo razlog za malo zezanja i analize za slobodno vrijeme. Idemo dalje :D
Korisnikov avatar
By skeske
Antoine napisao: Pon Feb 17, 2020 11:38 pm
skeske napisao: Pon Feb 17, 2020 9:59 pm Ocekivao sam Antoinea da nas pita je li nas bar malo sramota? :D
EDIT: Izmjenicu ovo da ne ispadne da sam grub.
Zbog tendencioznog sudjenja u korist tvog kluba. Je li te sramota uzeti trofej na taj nacin?
Korisnikov avatar
By Antoine
skeske napisao: Pon Feb 17, 2020 11:43 pm
Antoine napisao: Pon Feb 17, 2020 11:38 pm
EDIT: Izmjenicu ovo da ne ispadne da sam grub.
Zbog tendencioznog sudjenja u korist tvog kluba. Je li te sramota uzeti trofej na taj nacin?
Ma kakva sramota, potpuno zasluženo, treba dva puta dobiti FMP u dva dana da se osvoji jedan trofej.
Loše ti ide ovo druže, ali svaka čast za trud. Ako ti i dalje ne shvataš zbog čega bi trebalo da te je sramota, neću ja sigurno moći ni da ti objasnim. Enjoy your ignorance. Pozdravi Vesnu.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Jel te to naucio onaj sto kuka na suđenje a nijednom nije spomenuo cetiri koraka?

Dobio on tompus u buljsona

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88

Samo je Žeks gospodin, ostalo su kopije..

Čestitam na kupu, juče sam malo najzad bacio pogled na završnicu..

Šta smo mi ispustili..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 88
Iz navijackog ugla

https://www.sporcle.com/games/birdie999/najbolji-s[…]

Reprezentacija Srbije