Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By BogdanB
Hvala gradu beogradu sto partizanu oduzimaju prednost domaceg terena ako dodje do odigravanja ostalih utakmica evrokupa

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Meni se cini da nema od toga nista, sve i da nekako ekipe skupe igrace, pronace se neko pozitivan na virus i tu ce biti kraj.
Sa druge strane kandidatura BG-a i NS-a je kupovina neke usluge za buducnost, dogadjaj bez publike je veliki trosak.

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
Zao mi je sto aljosa nije uspeo. Ovako ostaje pitanje sta bi bilo da dule nije otisao posle aljosine prve sezone. Ovako je dosao jovanovic koji je poznat po radu sa mladima, gde je jedan bogdan mogao da propadne da se dule nije vratio. Ko se seca, dule je ubacivao po malo aljosu u igru, da oseti malo, on je tada imao 19 godina

https://mozzartsport.com/kosarka/vesti/ ... nac/356878

Korisnikov avatar
By BogdanB
Gledao sinoc na sk, kkp-cska 2012/2013 sa duletovim bebama. Evroliga zavrsena sa skorom 2-8. Bilo je tesnih poraza, recimo od barse na strani i u pioniru.
Jedva smo se i na f4 abe uvukli. Ako se ne varam, kos gagija protiv cedevite u zadnjoj sekundi nas je drzao u igri za f4? Posle na f4 znamo svi sta je bilo :)

Nerealno kako je tim rastao tokom sezone. Eh da je bilo para...

• 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 91
KK Partizan 2019/2020

Pa sta mislite i ocekujete od Scepanovica? Iz ugla[…]

Svaštara

To je ono sto i mi znamo kako funkcioniše, […]