Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Zex88
Само непотизам и ништа више. :D
Korisnikov avatar
By BogdanB
Napisao kkp nesto vise od 2000 prodatih sezonskih.
Jos tri dana po najjeftinijoj ceni, znAči sada ce se prodavati sve manje i manje jer ce biti skuplje. Mali broj je prodat, a smatram ako hoce vise, treba neku bombu od igraca dovesti

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Spominje se da je Pecarski trazio raskid ugovora..
Korisnikov avatar
By BogdanB
Ako je, ako ima gde ce da igra, neka ide. Smatram to odavno da trinkiju puca pistolj da radi nesto sa mladima, a i takva je danas kosarka, odmah se traze rezultati. Pogledati vec sada koliko stranaca imamo

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
milanezija napisao: Pet Avg 23, 2019 11:48 am :clap: za rešenje. Čovek je klasa
Odlican potez.. Ako gledam sa neutralne strane,dopada mi se plan Partizana za ovu godinu..

Jedino mi u celoj toj koncepciji nedostaju domaci igraci..
Korisnikov avatar
By milanezija
Domaci su trebali da budu Vanja/Gagi, Lucic, Macvan, da smo igrali EL mozda bi ih i imali, ovako tu ce biti N.Jankovic, Birča/S.Janković, Rade, Jaramaz, meni je i Gordic domaci ali ajde pravila su pravila. Ja bih umesto 2 nesrećka na 4orci pustio Pecarsoog ali tu nesto ozbiljno ne stima, i sa nase ali izgleda i sa njegove strane
Korisnikov avatar
By Zex88
Uf,Lucic posle ovakve sezone u Bajernu tesko.. Macvan je pobegao iz Evrope da bi bio pod manjim pritiskom.. Nisam siguran da bi to bila realna prica i da ste u EL.
Sta je sa Novicom,igra ili ne? Pecarski mi je suvise lagan, a nije atleta ko Borisa npr da moze tako da kompenzuje problem..

Jel ste zavrsili sa pojacanjima ili jos kupujete?
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 23
Fudbal

Kada se to sve podesavalo i sam sam batalio forum […]

Svaštara

Danas u Sremskoj Mitrovici u skoli Jovan Jovanovic[…]

ABA fantasy