Ostali klubovi ABA lige

Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
milanezija
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 12:13 am
    Windows XP Chrome
Zodiac: Taurus
Status: OffLine

Re: RE: Re: Ostali klubovi ABA lige

Postod milanezija » Pon Apr 29, 2019 10:34 pm

rudonja napisao:Napravljena je inicijalno velika greska sto je Scepanovic oteran.
Mislim da je on sam utekao jer su se igraci kladili protiv sebe, tako neka prica je bila

I to je bio 1. u sezoni tad bez poraza do tog meca
ABA FANTASY kosarkars.jtd 2018/19

podgorica
6. igrač ABA ligaša
6. igrač ABA ligaša
Pridružio se: Pon Jul 20, 2015 4:18 pm
    Windows XP Chrome

Re: RE: Re: Ostali klubovi ABA lige

Postod podgorica » Uto Apr 30, 2019 2:11 am

Zex88 napisao:Šiptarima sam nazivao ekipu koja je priredila i izazvala incidente.. A izgleda da je većina i dobrano nasela na celu tu priču..Nemojte biti taoci nečijih sinova, spinova i politike.. Taj Šofranac je napisao "zašto četnici pišu ćirilicom" i hvali vas, a vama ogromna parola na ćirilici na tribini..

Ponavljam na prva dva meča sam bio u Pioniru, incidenti koje je povukao Repeša kao glavni argument su smešni..

Pogotovo što sam u prvom meču sedeo iza klupe KKB..

Atmosfera je bila limunada i u odnosu na derbije, više je ličilo na hor bečkih dečaka.. Sva netrpeljivost je bila okrenuta ka sudijama (jedva ih je policija sprovela do tunela).. Uvrede su bile sporadične i to uglavnom posle reakcije nekih od igrača (Barović, Bitadze) i kad je Repeša na - 30 ušao do pola terena..Inače je najviše skandirano mvp..
Posle toga on priča o nekoj mržnji i pokušaju da prežive meč..

I onda u PG se desi ono.. I bude kazna 3 reda.. Čović zatim organizuje one indijance da se šetaju i prete košarkašima Budućnosti..
Repeša je svoje greške isprao time što je okrivio publiku.. Bokan ga je podržao u tome i napravio sačekušu dole, a onda je Čović napravio svinjac u Pioniru..
Utakmice 3 i 5 se nisu smele odigrati(ili odigrati u onim uslovima) jer je povređen teren..
Budućnost i Zvezda su morale biti isto ili slično kažnjeni, a Čović i Bokan dobiti višemesečne suspenzije, a Repeša otkaz zbog neznanja..

Imao je ozbiljnih bagova i Trinkijeri u PO.,ali ajde to je druga tema..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
podgorica je mali grad, zna se ovdje sve, znam ja ko su ti sinovi, znam i da je taj sin bio prvu utakmicu u bg, a drugu nije jer ga je tata zvao da se vrati, jer mu nije dao, pa znam isto tako da su odrijesene ruke imali kako ta stara garda, placenici tako i brojni spijuni, vozaci, dbovci na parketu, i da su znali da nece odgovarat, bokan je rekao nama da niko nece ni za sta odgovarat, to ti je tako bilo,ali niko od varvara to nije korostio, jer nismo htjeli to, jer nas boli kurac da koristimo te situacije i da nas pustaju nesto milovi kerberi koji su nas 20 dana prije toga istamburali u niksicu.. ja samo ocu da vam kazem jer se vodim time krenes od sebe i mijenjas ljude oko sebe nema potrebe da se palite na neke price koje se serviraju po novinama i portalima u istim smo govnima i mi i vi, nazalost oni najgori su nam na vrhu i za sobom vuku jos goru gamad i pascad i plivaju na vrhu i moze im bit da su glasniji od nas normalnih, zato je ruzno nazivat nekog siptarima i ne znam ni ja kako sve..

ja cu ti rec iskreno nidje nisam bio docekan lose kao u beogradu, sa nepunih 18 godina na ulaz jedne kafane kod vas najpoznatije na nase da imamo rezervaciju preko gazde on je rekao ne mozete ispod 21 godinu i posle toga samo poceo da sere milo nato ovo ono, na kraju vidno iznerviran jer je dobio poziv da nas mora pustit pitao me tad majmun od 30 godina mene od ndpunih 18 ocu li da se bijem na fer s njim kad.sam mu odgovorio ocu ostao je zabezeknut i nije nista pokusavao vise, istu noc taksista majmun krece pricu o milu, kosovu, na moje da batali s pricom i pusti nas na mir jer nas ne interesuje ta prica on nastavlja, na kraju je voznju odradio za dzabe posto nije ukljucio taksimetar a sam je ocijenio da je voznja hiljadu dinara, a ne pada mi na pamet da placam nekom da mi sere tu i istresa svoje frustracije i komplekse sto je glup..

vjeruj mi da 100% nikad niko iz bg u podgorici nece biti tako docekan i imati takva iskustva, a da nikog ne provocira ili prvi ne zadirkuje, prosto nikome se nismo ni kurcili jer sve moje drigove zabolje kurac za te stvari, a ja sam Srbin, ali jebiga koga to interesuje od zadruga-informer beogradjana..

zatrovani smo mnogo i u govnima do guse, samo malo moramo svi kolektivno da ukljucimo mozak

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
rudonja
Administrator
Administrator
Pridružio se: Sub Dec 01, 2012 10:11 am
    Linux Chrome

Re: Ostali klubovi ABA lige

Postod rudonja » Sre Maj 01, 2019 6:41 pm

NAravno da je i u PG i u BG bilo ucesca DB-a i drugih zainteresovanih strana koje su zelele da se od u sirem kontekstu stvari nebitne utakmice napravi ne znam kakva tema.
Pri moru uprav srpskih strana,
u pržinah pusta žala
leži Troja ukopana,
od grčkoga ognja pala

///////////////////////////////////////////////////////

CIMANJE NASILJE
SIPURSKE LIVADE

Korisnikov avatar
Valderama
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Jan 02, 2015 4:28 pm
    Windows 7 Firefox

Postod Valderama » Sub Maj 11, 2019 7:28 pm

------------------------------------------------------------
Priština bi u ABA: Para i navijača imamo

”Imamo ugovore sa sponzorima, sa najozbiljnijim kompanijama koje žele da ulažu u sport, koji prepoznaju u našoj ideji zajedničke ciljeve. U slučaju da zaigramo ABA ligu, ili Ligu šampiona, mislim da bismo bez problema naš proračun udvostručili. Iza nas stoji grad Priština, publika nam je vatrena, imamo dvoranu u koju stane 3000 navijača, sa teleskopima i 3500 navijača…”

---------------------------------------------------------

:whistle: :whistle:
Pevali su '89 "Nije Karađorđe, ne može da dođe, pa je Slobu poslao narodu", da bi ga brzo odbacili jer su shvatili "ne bi znali šta je bilo juče, da te nije Draškoviću Vuče",pa su tražili od Koštunice da ih "spase iz ludnice"

Korisnikov avatar
Zex88
Administrator
Administrator
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:17 pm
    Windows 10 Chrome
Zodiac: Sagittarius

Postod Zex88 » Pet Maj 24, 2019 12:24 pm

Primili smo zahteve Olimpijakosa i Panatinaikosa iz Grčke, kao i izraelskog Bnei Herclija. Ta tri kluba će biti tema i videćemo kako će klubovi reagovati na te njihove molbe – rekao je direktor ABA lige Krešimi rNovosel.

Nikad jaca ABA liga.. :D
JAKA BLAŽIĆ!!! TADIJA KAPITEN!!! VUCINA!!! IGOR RAKOCEVIC#8!!!

DEJAN STANKOVIĆ!!! VIDIĆ KAPITEN!!! DEJAN SAVIĆ!!! MIKI©!!! DARKO LAZOVIC!!!

LAZINJO!!! TEO4!!!

VETAR U LEDJA DA TI DAJE,KADA VETRA NESTANE!!!

Korisnikov avatar
Gaja
Global moderator
Global moderator
Pridružio se: Sre Dec 05, 2012 10:43 pm
    Macintosh Chrome
Zodiac: Pisces
Status: OnLine

Postod Gaja » Pet Maj 24, 2019 12:41 pm

Ko bre da ide za Izrael, ajd da je Makabi ali ovako...
Ja sam samo za timove iz Juge ali kako ostati nem na Oly i Pana.

Korisnikov avatar
Zex88
Administrator
Administrator
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:17 pm
    Windows 10 Chrome
Zodiac: Sagittarius

Postod Zex88 » Pet Maj 24, 2019 12:46 pm

Mogu i PAO i Oly,ali u drugu ABA ligu.. Za ove iz Izraela napraviti trecu..
JAKA BLAŽIĆ!!! TADIJA KAPITEN!!! VUCINA!!! IGOR RAKOCEVIC#8!!!

DEJAN STANKOVIĆ!!! VIDIĆ KAPITEN!!! DEJAN SAVIĆ!!! MIKI©!!! DARKO LAZOVIC!!!

LAZINJO!!! TEO4!!!

VETAR U LEDJA DA TI DAJE,KADA VETRA NESTANE!!!

Korisnikov avatar
MileBL
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 2:53 am
    Windows XP Chrome

Postod MileBL » Pet Maj 24, 2019 12:46 pm

Ako imaju imalo pameti nece nikog uzeti
___________________________________________ http://rekreativo.com/ ___________________________________________________

Korisnikov avatar
Gaja
Global moderator
Global moderator
Pridružio se: Sre Dec 05, 2012 10:43 pm
    Macintosh Chrome
Zodiac: Pisces
Status: OnLine

Postod Gaja » Pet Maj 24, 2019 2:14 pm

Jeste, ali kinta bi tu bila bas solidna. Za tv prava dobijes i grcko trziste a mozda bude jos nekom zanimljivo da prenosi. Plus sto bi hale bile krcate dolaskom ta dva tima, kad Makabi dolazio u Kg bilo je prepuno.

Korisnikov avatar
Valderama
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Jan 02, 2015 4:28 pm
    Windows 7 Firefox

Postod Valderama » Pet Maj 24, 2019 5:37 pm

Dule je izričiti protivnik ulaska Olimpijakosa u ABA ligu.

----------------------------------

Moram da kažem da nisam za to da Olimpijakos bude primljen u to takmičenje. Grčki problemi su grčki problemi. Samo nam treba da oni sa svojim problemima ovde uđu, pa šta će onda ako oni budu prvi.

Oni imaju ugovor sa Evroligom i to automatski utiče na regularnost takmičenja. Ne može ABA liga, kad je komotno nekom da uđe u sukob sa svojom ligom, da ona bude sredstvo u tom sukobu.

Treba teren da bude odlučujući faktor. ABA liga se ionako igra u zemljama nastalih raspadom Jugoslavije, samim tim je to i dodatno osetljivo.

--------------------------------
Pevali su '89 "Nije Karađorđe, ne može da dođe, pa je Slobu poslao narodu", da bi ga brzo odbacili jer su shvatili "ne bi znali šta je bilo juče, da te nije Draškoviću Vuče",pa su tražili od Koštunice da ih "spase iz ludnice"

Povratak na “ABA (Jadranska) liga”