Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MileBL
To po pozicijama stoji, ali ako gledamo sta znaju i kako to koriste onda je druga prica.
Lazic se deklasira kao dobar defanzivac, ali liku svaki malo bolji suter strpa trojku u facu da ovaj ni ne trepne, posebno je to bilo izrazeno u sezoni kad je Alimpije bio trener, jedino kad ta njegova defanziva prolazi je kad se dozvoli igra sa mnogo kontakta onda je bas u stanju da ugusi protivnika, u napadu nivo KLS igraca, lik je operisan od bilo kakve igre sa loptom za poziciju koju igra.
Simon je dobro resenje za fizicki jace trojke, zna se dobro odupreti i cetvorkama kad probaju da ga uguraju ispod kosa, u napadu sa sutom koji ga dobro sluzi je bas ozbiljna pretnja, pa iako je jednodimezionalan zna krenuti na prodor kad mu protivnik proba zatvoriti sut, ima tu i utrcavanja na zicere, svakako zahvalan igrac u odnosu na veliko omalozavanje njegove igre.
Korisnikov avatar
By Lucky
Je li moguće da će, ako je vjerovati glasinama, Denis Kliford iz Albe doći u Igokeu? Ja ga potajno priželjkivao u Partizanu.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока
Korisnikov avatar
By Zex88
Ekipa Budućnosti Voli je dovela novo pojačanje. Boje tima iz Podgorice u narednoj sezoni će braniti Skot Vud (29, 196), košarkaš koji pokriva pozicije beka i niskog krila.

Vud je studirao na NC Stejtu, a nakon toga je igrao za Mursiju, Santa Kruz Voriorse, Karšijaku i Gravlen. U dresu Voriorsa je osvojio titulu u brzom šutiranju trojki u Razvojnoj ligi 2017. godine. U prethodnoj sezoni je u Prvenstvu Francuske odigrao 32 utakmice sa učinkom od 7.8 poena, 3.1 skokova i 1.5 asistencija. Za tri poena je šutirao sa 44.9 odsto uspešnosti.

Pre Vuda ekipa Budućnosti je angažovala Hasana Martina (23, 201) i Martinša Meiersa (28, 208).
Nekako mi deluje da ce ABA liga biti bombonica..

Za ful uzivanje ce biti potrebno da ovi sa dna naprave konkretne poteze..
Korisnikov avatar
By Lucky
Za sada Krka, Zadar, Cibona, pa i FMP ne daju znake života.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока
Korisnikov avatar
By Zex88
Što se tiče Fmp-a to će najverovatnije izgledati ovako

Plej, Aleksa
Ulubaj, Momirov, Jeremic, Paunovic
Radanov, Dilejni
Lazarevic
Radovanovic, Bursac, Popovic
Rit
Djordjevic, Centar

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka