Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Nookie
Roni najavio da se opet povlaci. Odigrace jos 10 turnira posle svetskog prvenstva i to je to. Kaze trebala mu kinta za skolovanje dece pa se zbog toga vratio...kralj :D ...
"Shvatio sam da mogu bez snukera, ali bio mi je potreban novac. Dugujem za školovanje moje dece, još nisam platio poslednje dve ili tri školarine. Nisam znao šta će biti u Šefildu, ali sada sam zaradio novac i mogu da platim školarinu za naredne dve godine. Iskreno, mislim da snuker nije za mene. Ovo bi mogao da bude moj poslednji veliki turnir - rekao je O'Saliven
Korisnikov avatar
By BogdanB
Pa koliko kosta to skolovanje kada mu je trebala kinta? Koliko je on samo zaradio,pa mu ponovo treba kinta :o
Korisnikov avatar
By Nookie
BogdanB napisao:Pa koliko kosta to skolovanje kada mu je trebala kinta? Koliko je on samo zaradio,pa mu ponovo treba kinta :o
E vala to i mene zanima...realno on je jedan od retkoh likova iz ovog sporta koji zapravo moze da privuce i sponzere,sigurno mu i tu kaplje lepa kinta. Ocekujem uskoro Ronny O'Sulivan snooker igricu :D :lol:
By strelac
Komentator rece skolarina za 2 dece.Privatne skole, nije bas da je malo.

Steta sto igraju on i Tramp u polufinalu.Roni je njegov sadasnji mentor.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Gledao sam kraj zadnjeg frejma,sta su sve ubacivali,bruka :D
By sasa 076
Peta titula fantasticnog Ronija odigrao je maestralan turnir nesto najbolje sto sam gledao zadnjih par godina i zasluzeno osvojio sampionat, neznam sta bi rekao ali ovaj covek toliko znaci za ovu igru ma nesto sto je mesi za fudbal to je roni za snuker velemajajstor ove igre jedan fenomenalni lik sa svojom zivotnom pricom koji daje drugu dimenziju ovoj igri jednom recju FENOMEN :P :dance:
By sasa 076
Zanimljiv egzibicioni turnir za vikend tri najbolja igraca svih vremene Stiv Dejvis, stiven Hendri i Roni gomila sjajnih udaraca uzivancija mada je meni najaci utisak sudija Mikaelaa joj ako bi neko voleo da me poducava snuker to je ova g-dja :whistle: :dance:
Korisnikov avatar
By BogdanB
Michaela Tabb
Vidi se na klipu sto sam iznad okacio. Opasna 8-)
ABA fantasy

U stvari, prošle sezone sam bio sasvim soli[…]

Nije priča da Tomić nema pojma, niti da je prethod[…]

Nikola Djurisic (2004, Mega Bemax) goes coast-to-c[…]

Svaštara

Sto se tice pozicije kamere,uopste nije tacno ono […]